• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
kočky prosím vás poraďte mi na akých stránkach nájdem rady ako fotiť, nastavenie fotoaparáta a tak, ďakujem pekne :slight_smile:
2. okt 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 ďakujeeem :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna dnešná gaštanova
2. okt 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@michalag gaštany aj môžme:slight_smile:)fakt sa neskutočne deti tešia ked ideme na gaštany:slight_smile:
3. okt 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@qetinka taky gastan som este nevidela :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj my ich zbierame a robíme gastankov,pridavam aj ja foto :grinning:
3. okt 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@michalag veeľmi sa mi páči foto :slight_smile: prajem aby sa ti čím skôr podarilo našetriť na foťák podľa tvojho gusta :wink:
@qetinka super to je rarita že sú tam tri? alebo ja som ešte nevidela gaštany? :sweat_smile: :grinning:
@silvia.t že pôjdeme zbierať aj my?
3. okt 2011 o 10:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirica4 ja som uz aj zabudla kde to ty byvas... :sweat_smile: my sme teraz stale doma,alebo vonku na anicke tak by sme mohli dat fotostretko :grinning:
3. okt 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka krásna fotka :slight_smile:
3. okt 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 dakuem aj ostatným:slight_smile:
3. okt 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag
@qetinka
@silvia.t no kočky.....prekrásne fotočky :dizzy_face:
4. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bihan :frowning2: Asi ozaj počkám ako sa situácia vyvinie. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už mi z toho kvalitne preskakuje :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t .. na T....e /L8/..mohli by sme ale teraz sa má potoooo počasie a zajtra by som mala mať ešte fotenie..ale ak by nebolo tak by sa dalo..ideš zajtra niekam ak náhodou..písni číslo do ip
4. okt 2011 o 16:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zabudla som napísať že som si robila test na objektívy čo dala odkaz zajo a všetko je ok síce robila som to len s autof. ale všetko je ako má byť ale skúsim aj ručne :slight_smile:
4. okt 2011 o 18:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 aky test na objektivy? :confused:
5. okt 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2011 o 15:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 dakujem, nastudujem, vyskusam :wink:
5. okt 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka tak aspoň viem že ak je niečo neostré tak je to moja vina :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak ale stáva sa aj tým najlepším :sweat_smile:
5. okt 2011 o 18:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky já se omlouvám, že sem tak vpadám, ale mám akutní dotaz k těm co mají D90. Fotím na A, a jsem zvyklá že nastavení mám na Single point, tzn. že si sama vybírám to pole ostření (přeskakuju tím kolečkem ze strany na stranu, nahoru, dolů) no a přestalo mi to fungovat, pořád se mi to drží jen vprostřed a nechce mě to poslouchat, myslela jsem si, že je to vybitou baterií, ale tu jsem nabila a pořád to nejde. Nemáte nějakou radu, jestli jsem podělala nějaký nastavení, i když si toho nejsem vědoma :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beru zpět, už mi poradily na jiném foru a vše je OK :dizzy_face: jsem šťastná :grinning: :dizzy_face:
9. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no, ja som na nejaky cas asi dofotila. nejako mi nechce spolupracovat zabudovany blesk s fotakom. nerieisla ste niektora takyto problem ? da sa ten blesk vo fotaku este nejako nastavit pomimo ? fakt som uz skusala resetnut komplet menu, nastavovat. a nic, ani si neskrtne. skusala som prepnut aj na automatiku, a tam aj ked je blesk vyhodeny, tak vyslovene packa na vyhodenie cvaka, cvaka (proste si neuvedomil, ze je blesk vonku). takze ide fotak do servisu :cry:
9. okt 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko :frowning2: Prajem fotaku "skore uzdravenie" :-/ Nic prijemne. :frowning2:
10. okt 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista Nestras....este aby sa Tebe pokazil fotak. :sweat_smile: Mne sa takto pred rokom pokazil moj kompakt a co z toho vzniklo? Uz skoro rok mam zrkadlovku :dizzy_face: :grinning:DD
10. okt 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelicefo tohle naštěstí byla moje blbost, ale obávám se, že už mě by to bylo naopak - pokazila by se zrcadlovka = skončila bych u kompaktu, já už bych na tohle neměla :sweat_smile: :rolling_eyes:
10. okt 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista Jasne chapem moja. :wink:
10. okt 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niektora tamron 17-50?
11. okt 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo ...zije to tu?

co by ste zobrali skor? pevnu 35tku alebo 85tku? ako jedine sklo zatial.. potom bude nasledovat 24-70. cize 35tku budem mat vykrytu.. cize asi by bolo lepsie 85tku teraz, nie?

tamron na koniec nie...
12. okt 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ja som skôr za 85, ale však ty vieš aj sama čo je dobré :slight_smile:
12. okt 2011 o 10:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 dakujem za nazor...v podstate tiez si to myslim.. .len potom musim vyse mesiaca vydrzat do 24-70... :sweat_smile: :grinning:
12. okt 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale 35 je univerzal... no par tyzdnov vydrzim s portretnym sklom
12. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok