• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorú časť bábätka máte najradšej?

18. septembra 2010 
baby, aj vy ste zistili, že "smrdkajú" aj tie mini nožičky? ja som si myslela, že také malé nožičky nesmrdkajú :grinning:
22. dec 2007 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je těžký nedovedu říct, co mám na něm nejradši. Já ho miluju úplně celýho nožičky, ručičky, zadeček, bezzubý dáseňky, když se usmívá, tak to dostává i mě...já ho pusinkuju snad skoro všude. :dizzy_face:
23. dec 2007 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prajem Šťastne a Veselé, hlavne veľa zdravia a šťastia so svojimi ratolesťami.
Mne sa páči úplne všetko, hlavne pupinka a nožičky, ktoré niekedy fakt dosť smrdia, a ja som si myslela že to iba jej a že to má po otcovi, ale asi nie.
23. dec 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stále pusinkujem líčka, má ich ako malý škrečok :grinning:
23. dec 2007 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miluju ji celickou, ale co me prekvapilo...Elishka ma nejjemnejsi kuzicku na čele... :dizzy_face:
24. dec 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na nej milujem uplne vsetulinko,ale vedu licka,tie male skreckovske licenka, potom bradinka, prekrasny hrudnicek a okruhle brusko. ma rozkosnucky zadocek a prekrasne male stehienka. :slight_smile:
7. jan 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na mojom krpcovi milujem všetko :dizzy_face: , aj jeho vônu. a pred kupkaním má ešte lepšiu ako po :grinning:
7. jan 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na mojej Lilianke sa mi strašne páči chrbátik a zadoček vtedy keď leží na brušku po kúpaní a ja ju krémujem a tá kožička sa mi roluje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No úplné super pocit :slight_smile: :slight_smile:
Ale samozrejme páči sa mi úúúplne všetko na MOJEJ dcérke :slight_smile: :slight_smile:
9. jan 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celičkého ho mám ráda, bříško, tvářičky, vlásky, očíčka, ručičky.. no prostě celičkého :sweat_smile: ale ty nožičky! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jan 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem malej nozicky. ako chodidla. oni su este take nezoslapane - take bublinky dve :grinning: a jak vie mliet tymi malickymi prstekmi :sweat_smile: no na zozratie...
29. jan 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase ked je na brusko tak tu jej neodolatelnu bradicku :grinning: :grinning: a krcik malicky..taku ju ma na spapanie stale ju musim bocat :grinning: :grinning: inak ju lubim celu :wink:
29. jan 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko... :grinning: :grinning: :grinning: no naj sa mi zdajú vlásky :slight_smile:
29. jan 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuž lubim svoje dieta cele, ale v poslednom case mi učarovali chodidielka. Aj ked tiez trosku smrdkaju :slight_smile: . Aspon teraz viem, ze viacerym babatkam.
30. jan 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa neviem rozhodnut co viac milujem,milujem na malej vsetko a vybozkavam ju vzdy celu :dizzy_face:
30. jan 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa najviac pacia na mojich detoch ocka, dokazem sa do nich pozerat veeeeelmi dllllho
30. jan 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa najviac na mojom bábu páčia očká a tie jeho tučnučké vypasené líčka :grinning: Samozrejme aj tie smrdaké nožičky :wink:
30. jan 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásna téma - no jasné riťka :slight_smile: je to také zlaté, ked nou začne mrviť. a samozrejme očká, ako sa krásne rozžiaria, ked sa ráno po dlllllllhej noci uvidíme :slight_smile: ale úsmev je tiež očarujúci :slight_smile: no a samozrejme aj tie malinké smrdlavé nožičky :slight_smile: no ale ručičky tiež majú niečo do seba,hm, majú silu, ked ťahajú za vlasy :grinning: no, tak asi u mne nie je tá naj časť:slight_smile:)bábätká majú jednoducho čaro,ved sú z nás :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oči, lička a hlavičku
1. feb 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já mám nejraději její hlavičku, holé bříško a krčík - tam jí vždy ňuchám a ona se děsně řehní!!!!! :grinning: Je to můj poklad! Miluju ji celou!
1. feb 2008 o 20:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna su to ,,smrdkave,, nozicky :grinning:
1. feb 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na nasom drbcovi milujem "smradlavucke" nozicky, rucicky a tvaricku :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nožičky smradlavky jsou boží :slight_smile: A nejlepší je ňuchňat ho na krčku na pravý straně, to jej hrozně lechtá a řehtá se jako blázen. Už to vždycky pozná že mu jdu "po krku", krčí ses a nechce mě tam pustit a řehní se už předem :grinning: :grinning: :grinning: ..... no a když se směje - ta jeho tlamička bezzubá....ježiš to bych ho sežrala :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já nevjíc miluju její ručičky když roztáhne všechny prstíčky tak je to jako malej pavouček, a pak nožičky hlavičku tu plešulku když se s ní mazlim tvářičkou, když mě tou ručičkou sevře prst a kouká na mě se stoprocentní důvěrou, v noci jak je teplounká a úžasná jak už holky psali no prostě uplně celou celičkou :sunglasses:
2. feb 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je perfektná téma na mojej Nelinke milujem všetko teraz momentálne u nás fičí šteklrnie na krku a strašne krásny rehot :sweat_smile: tá pusinka bez zúbkov a tie nožičky nádhera... :sweat_smile: celú by som ju zožrala :grinning:
3. feb 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja na mojej malej zboznujem ked sa snou hram a tak nahlas sa smeje je to strasne dobry pocit......
18. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok