• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

4. decembra 2016 
@hotelka stastnu cestu.. o 3 dni sme tam aj my..
16. okt o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@x_shushu_x - áno - to je super, ja som bola so synom zatiaľ dvakrát za sebou. Idem v januári zas vybavovať, lebo mu to naozaj pomáha a býva menej chorý. A vo februári bude mať 6 rokov, takže ak pôjdeme, kým ešte nebude chodiť do školy, tak mi v pohode vypíšu PN-ku tak je to skvelé.
17. okt o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj nám liečenie veeelmi pomohlo
17. okt o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takze sme tu prvy den a moje pocity???personal velmi mily, pani doktorka Azzamova super lekarka,mila vtipna ochtna vsetko vysvetlit..od zajtra zaciname s procedurami,malej saunu zamietli,vraj deti do troch rokoch sa nemaju saunovat,ale neva...strava sa da..po detoch mi uplne staci..neviem si predstavit ze by som mala mat svoju..len jedine co ma odradza je to otrasne pocasie!!cely den hmla,ze neni na koniec nosa vidiet a hrozna zima...brutalne ma to odradilo!az mam chut sa zbalit a ist domov.... :( herna, hry vonku,telocvicna zavreta...preliezky vsetko mokre!hroza
17. okt o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@hotelka ved to aj mna odradí to počasie, to aby som si dačo zobrala na vysívanie a strikovanie :grinning: , my ideme v piatok a ked ste boli pri detskej dr pred nástupom, tak co vás vysetrovala dr.? len pozerala hrdlo a počúvala? či aj crp zobrala?
17. okt o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livia341 len vypisala papier,ze su zdravi...deti pri nej ani neboli :slight_smile: kde budete ubytovani?my sme LD Limba 2P izba jednoducha pekna len hore na 3p vkuse decka behaju tak vecer ani klud neni...
17. okt o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hotelka tak aj dobre, ked nemusela pocúvat a pozerat deti, lebo dnes aj vcera som pocula syna ako zakaslieva sem tam aj sa mu zadrháva.My budeme v Smrek, tak to nemáte bohviečo susedov buntošov.Kto to vedel,My ideme prvýkrát tak ktovie či aj nám sa dačo nebude páčiť.
17. okt o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hotelka a to ste boli 2 dni pri dr? či aj 3 dni?
17. okt o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hotelka ahoj, telocvicna je zavreta? tak to je cudne.. chcela som sa spytat ake mate predpisane procedury, ze ci aj cvicenie, ze co si zobrat (kratase a tricka s kratkym rukavom detom..)?? no neviem, neviem ako sa pobalime :slight_smile:
17. okt o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hotelka to mi hovor jak stado bizonov keby tam bezalo:slight_smile:)))
17. okt o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livia341 2dni pred odchodom
18. okt o 06:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luvis ahoj,ano aspon vcera bola zavreta z tech.pricin...a mame saunu 3x do tyzdna,bazen,kazdy den preplach nosa, inhalacie a 2xdo tyzdna telesnu...uvidime dnes zaciname :slight_smile: syn je zlaty ale dcera hroza!!strasne vymysla aj u dr mi scenu spravila aj pri preliezkach 2x;vcera toho stihla vela :D
18. okt o 06:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janet24 vy ste prave tu?ci ste sem uz boli?
18. okt o 06:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viete prečo je herňa a telocvičňa zavretá? Bude v najbližších dňoch otvorená? Ako sa trávi čas, keď nie sú procedúry?
18. okt o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sykorka27 primarka zavrela vsetky spol.priestory lebo tu je vraj velka chorobnost...ale je tu plne ihrisk takze v pohode :slight_smile: dnes nam svieti aj slniecko tak je super
18. okt o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@hotelka som rada, že už sa to riesi aj takto....mozno sa rodicia konecne umudria a nebudu musiet pristupovat az k takymto záverom.... (co sa sirenia chorob tyka)
18. okt o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@hotelka - už hlásia zlepšenie počasia, neboj nič.
18. okt o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa teším na klzisko, verím, že bude fungovať keď tam prídeme.
18. okt o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neviete či aj tento rok bude akcia na bundy?
18. okt o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hotelka ked ste prisli v prvý den do kúpelov tak ako stravou deti začínali? desiatou či obedom? tak to nie je výhra ked je vysoká chorobnost a či to dotiahneme do konca pobytu.v pohode ked je herna zavretá ohladom choroby, ale sa obávam skor jedálni, procedúr a bazénu že môžu deti ochorieť.
18. okt o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pobyt sa zacina obedom + olovrant a v den odchdu su ranajky +desiata
18. okt o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@hotelka sauna od troch rokov?! ved my sme boli minulý rok s dcerkou co mala rok a pol a povedala ze mozeme - aj sme chodili a nik nam nepovedal ze by mala nemohla.
18. okt o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oksu aku ste mali dr??nam to zakazala...
18. okt o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hotelka hej sme tu od pondelka
18. okt o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leginca a tú pn vám vypisuje ktorá detská dr. čo je v kúpeloch alebo čo ju má od narodenia?
18. okt o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leginca tak už viem, dočítala som sa na predchádzajúcej strane, že PN vypisujú dr. na liečení s tým že musí byť škôlkar.
18. okt o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahoj,

žienky, ktoré ste teraz v kúpeľoch, aké je tam počasie?
Funguje už klzisko? Prípadne neviete, kedy ho štandardne spúšťajú? Vopred ďakujem.
19. okt o 07:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livia341 - vypisuje ju lekár v kúpeľoch hneď pri príjme dieťaťa :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@adeluska123 svieti slniecko
19. okt o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, synovi schválili liečebný pobyt. Ideme do Lučivnej 1x. Syn je už školák-prvák, ešte ho nechcem pustiť na samého na liečenie, preto idem s ním. Musím si vybrať dovolenku? Alebo ? Ako to robievate? Čo odporúčate? Ďakujem
19. okt o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok