Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

oksu
19. okt 2016

@hotelka Azamova

hotelka
19. okt 2016

@oksu coze??a prave ona nam to zakazala

baklik
20. okt 2016

ale vypisu ai OCR, predpokladam... kedze planujeme sa striedat, tak je to tak lepsie ako PN

luvis
20. okt 2016

@baklik ahoj, prave vcera sme nastupili a vypisuju iba PN, OCR nedavaju.. tiez som chcela skor OCR, ale pristupila som aj na PN..

baklik
20. okt 2016

@luvis tak hadam pediater doma moze vypisat...

luvis
20. okt 2016

@baklik moze...doma som to neriesila.. ja som sa spoliehala, ze mi vypisu tuna OCR.. tak som na PN

x_shushu_x
20. okt 2016

@baklik OČR moze vypisat pediater dietata, je to ale na dohode....vraj sa niektorym do toho nechce...

baklik
20. okt 2016

@x_shushu_x aha,tak tej nasej sa nechce do nicoho...

lucinkask
21. okt 2016

@luvis Ahoj a dieťa máš ako staré? Vypíšu mi PN aj keď syn je už školák? Čítala som tu pár príspevkov, že PN dávajú, len pokiaľ dieťa nenavštevuje ZŠ. Neviem ako to mám riešiť, dovolenku si nechcem minúť na kúpeľnú liečbu.

luvis
21. okt 2016

@lucinkask ano na to sa pytaju, ja nemam este ani jednu skolacku

miah
21. okt 2016

@lucinkask mne povedali, ze PN vypisu len do 6rokov

aluka17
21. okt 2016

Ahojte dievčatá. nám schválili návrh ešte v máji, stále čakáme na termín...už som tam 3x volala, tvrdili mi v septembri, že už ho budú posielať. stále nič, hoci povedali, že sme naplánovaný na polovicu novembra. aký čas pred nástupom vám asi tak prišiel papier s dátumom nástupu? Ďakujem

livia341
21. okt 2016

@aluka17 papier s dátumom nástupu nám prišlo 3 týždne pred

psyxooo
21. okt 2016

@aluka17 cca mesiac pred nastupom posielaju, myslim, ze v pondelok alebo utorok by ti uz malo prist

luciahavesela
21. okt 2016

Ahojte. Nam dnes volali, ze 2.11. mozeme nastupit. Poradte, prosim, ake oblecenie detom zobrat? Ideme totizto prvykrat. Dakujem

livia341
21. okt 2016

@luciahavesela my sme od dnes tiež prvýkrát a kedže dnes pršalo tak oblečenie je dobré : dáždnik,pršiplášt, gumenné nohavice aj čižmy, nepremokavá vetrovka

psyxooo
21. okt 2016

@luciahavesela zimne aj jesenne oblecenie, kludne tam moze snezit, tak cizmy, ciapku, rukavice, gumaky, prsiplast, zakladom je byt aspon 5 hodin denne vonku v akomkolvek pocasi

hotelka
21. okt 2016

@psyxooo a to ked si tu bola tak si vydrzala 5hodin denne v lejakoch??taku som tu este nestretla..staci byt kludne aj 3hodky vonku

janet24
21. okt 2016

@hotelka noo v lejaku aj pol hodina. 😄😄😄😄

luciahavesela
22. okt 2016

@misinka26 nam neschvalili doprovod a to mam 6 a 4 rocne, potom sme pisali odvolania a schvalili ciastocne

psyxooo
22. okt 2016

@hotelka ale ved taky extrem som ja nenapisala 😲 ked prsalo, nam asi 5x, tak sme boli asi hodinku ci dve vonku, v lejaku by som von ani nesla....iba presun na procedury, preto je treba prsiplast a gumaky, lebo potom sa nic nestiha susit. 5 hodin je odporucanie od lekarov, a okrem pocasia, ked je velky vietor a husto prsi, tak to mnoho mamiciek aj dodrziava, bezne sa tam deti v gumennom obleceni a gumakoch clapkaju v mlakach vonku aj 3 hodiny, mamicky su pritom v altanku schovane, a potom tie deti idu dnu ako prasiatka, preto treba oblecenie aj do takehoto pocasia, aby ste nemuseli sediet na izbe a nudit sa.

janet24
22. okt 2016

@luciahavesela 😄😄😄pises ako keby bezne schvalovali doprovod malym detom.Ja mam 5 r.a tiez si sama platim doprovod.Ale zasa zalezi od poistovne.

baklik
22. okt 2016

@janet24 a aku mate poistovnu,baby?
@luciahavesela

dfgabika
22. okt 2016

Baby na schvalenie doprovodu treba, aby to bolo napisane v papieroch, ak to podavate...ma byť dieťa z doprovodom. Všeobecna neschvaluje skoro nikomu, dôvera a union skôr schvali a union dava az 4 tyždne na liečenie, dôvera a VŠP 3 tyždne.

luvis
22. okt 2016

Baby mate niektora kontakt na sklarsky atelier v Stole? dakujem

lulik01
22. okt 2016

@luvis stranka je glassatelier.sk

luvis
23. okt 2016

@lulik01 dakujeeem 🙂

aluka17
23. okt 2016

ďakujem za vaše odpovede...ešte sa chcem opýtať, či sa platí až na konci, či hneď na začiatku a ako to je s jedlom, dávali ste si stravu, lebo mi spomínali, že dávajú riadne porcie deťom a je to pre doprovod potom aj zbytočné. a tiež, nástupy sú individuálne? myslím čo sa týka dňov v týždni. ďakujem

oksu
23. okt 2016

@aluka17 na začiatku - pokiaľ nehcete stravu tak bez toho, ja by som na vasom mieste riešila len obedy cez bonsaj - spomínanú kartičku - hned v den nastputu nahlasit a to si viete regulovať - ked nechcete nedate si, ked chcete tak si date aj veceru ... rozne si to viete potom kombinovat a to si potom zaplatite v den odchodu v bonsaji - cena cca tak ako cez kupele. nechodia všetci naraz do kupelov ... my sme sli v den otvorenia po sviatkoch a niekto prisiel den po nas, niekto dva dni po nás a tak postupne.

monique84
24. okt 2016

23.11 ideme kedze v septembri nam to nevyslo kvoli chorobe,ochoreli sme den pred nastupom.Kiez by bol sneh