Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

jaspistigrieoko
3. dec 2016

Ahoj my tam ideme...beriem 4deti...na ich stranke vies vsetko pekne vycitat aj kolko sa plati aj ake moznosti ubytovania su...a mne zobrali telefon vzdy ked som tam volala treba pozriet do akeho casu sa da telefonovat...pani bola vzdy mila a na vsetko odpovedala 😀

zoel
4. dec 2016

@oksu my by sme mali byt v smreku. Mam dve baby jedna 5,5 a druha 2,5. Starsia korculuje, na lyziach stala vlani prvyx a islo jej to super, ale rok je dlha pauza a sama s nimi dvoma... Mensia zatial nic. Vcera bola prvyx na lade a nebola z toho nadsena😉 uvidim aj ja co pozhanam ale korcule asi prinesiem vlastne.

oksu
4. dec 2016

@zoel my sme radi využili svah aj korčulko doobedu - ked bolo prazdne

daduska2009
5. jan 2017

Ahojte my teda ideme v utorok do Limby co si zbalit so sebou oblecenie hygienicke potreby viem ale salky taniere Pribor je k dispozicii alebo racej zabalim? A kolko sa plati za pozicanie lyzi ?su tam aj sanky?

oksu
5. jan 2017

my už v pondelok nastupujeme. my v osike sme mali aj pohare na izbe a v spoločnej kuchynke pribopry, taniere ... ale berieme svoje na izbu. lyže, korčule sa neplatí, aj sánky majú, aj boby myslím, aj taku tuningovu drahu a kolesa sa daju pozicat

kankam
11. jan 2017

Ako sa mate @oksu, @daduska2009 ? Ake su prve dojmy,nezmrzli ste ?

gabika53
12. jan 2017

Dievčence, prosím Vás, ideme zaniesť návrhy do VšZP, na 2 deti, koľko vám trvalo schválenie? a prišlo vám to poštou domov? a dá sa dohodnúť termín koľko vopred? ďakujem za každú odpoveď🙂

leginca
13. jan 2017

@gabika53 - ja mám poisťovňu Dôvera, kúpeľné návrhy pre dvoch synov som zaniesla do poisťovne 28.12.2016 a 4.1.2017 mi už prišiel mail, kde som mala aj schválené návrhy. Volala som do Lučivnej tento pondelok a predbežne som si rezervovala júl, my pôjdeme s deťmi aj s manželom - ja som ako schválený sprievodca poisťovňu a manžel bude k druhému synovi ako sprievodca samoplatca.

gabika53
13. jan 2017

leginca, ďakujem moc za odpoveď, a rezervovali ste si akú izbu?

vikusjk
13. jan 2017

Ahojte maminky, my by sme mali nastupovať koncom februára, niekedy po 20-tom. Žiaľ, izba bola voľná len v Smreku, klasická dvojposteľová bez obývačky, ale aj tak sa veľmi tešíme 🙂
Boli ste niekto v tejto izbe? Potrebovala by som poradiť ohľadne niektorých vecí.

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikusjk
13. jan 2017

@kvevka Super, a kedy ste boli prosim ta? Zaujima ma zariadenie izby a priestor, kolko to asi ma? Je tam nejaka lampicka? Moja mala zaspava pri zapnutej lampicke a aj v noci sa niekedy zobudi, ze mam zasvietit, tak ci mam nejaku kupovat.
Kuchynka je tam asi spolocna na chodbe, ze? Je zariadena? Nejaky hrniec, panvica?
A postele su tam spojene? Ja musim mat postel vedla malej a tu este pritlacit k stene, aby nepadla, bude sa to tam dat tak premiestnit?
Dakujem ti vopred za odpovede 🙂

vikusjk
13. jan 2017

@kvevka A este ma napadlo, da sa tam niekde spravit normalna strojova kava? Aspon pakove espresso tam je? Kavu si samozrejme donesiem 🙂 Alebo podava sa na ranajkach?
Dakujem ;)

kankam
13. jan 2017

@kvevka @vikusjk to by aj mna zaujimalo, my mame nastup koncom Marca.Kava -espreso by sa mohla dat v tej restike, nie ? !

luvis
13. jan 2017

@vikusjk ahoj, ak mas izbu bez obyvacky, tak su to zvacsa male izby cca 16m2 aj s kupelkou, na 3 poschodi je jedna hned pri vytahoch a tam postele nie su vedla seba, druha je na velkej chodbe, tam su postele akomanzelkse, ale vedla je kuchynka, kde je pracka a je to dost otravne, cely den pocut, ako sa perie.. (i ked cely den nie ste na izbe🙂)
na kazdej izbe je mala lampicka, rychlovarna kanvica, 2 sklenene pohare, TV, spolocna kuchynka je vybavena ako tak.. 2 platnicka, nejaky ten riad, hrnce, pracka, ja som si aj vlastny pribor, male lyzicky a tanieriky a pohare doniesla, pre istotu a veru sa hodili..strojova kava.. neviem, iba ak v restauracii v Bonsaji kupit..na ranajkach sa podava sladeny caj a biela kava, alebo kakao, alebo mlieko..co sa nam este hodilo bol maly kobercek, behun, na ktorom sa deti hravali ja na chodbe

vikusjk
13. jan 2017

@luvis dakujem krasne za vycerpavajucu odpoved 😉 Takze sa mam pytat na to na ktorej izbe budeme? A asi radsej zbalit viac, ako menej, ako tak citam 😲

kankam
13. jan 2017

@luvis aj ja dakujem 🙂, my by sme mali mat 2izbovu s obyvackou.Je tam aj mala chladnicka ?? Pisu to na stranke.

vikusjk
13. jan 2017

@luvis kedy si si prosim ta rezervovala izbu? Ja som volala tusim prelom okt/nov a nemali volne nic ine, teda ziaden vyssi standard ☹ Ale zase sa tesim, ze pojdeme uz vo februari, snad este bude sneh 🙂

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luvis
14. jan 2017

@vikusjk @kankam Doplnim este informacie..mala chladnicka je na kazdej izbe, ja som mala so sebou este normalny noz, ktory som si nosila na ranajky, bo cerstve pecivo som detom krajala a veru priborovym nozom, to bolo dotrhane 🙂 My sme mali izbu s obyvackou, nie vsetky izby maju v kupelni vanicku, my sme mali stastie, ze aj s vanickou, zobralala som si malu penovu rohozku, ktoru som im davala do sprchy, aby sa nesmykli..Izbu som objednavala v maji, ako ako som dostala poukaz, chcela som ist v sept, no uslo sa mi volne az 19 okt.. Kludne sa pytajte..

luvis
14. jan 2017

este termoska sa vzdy hodi, hlavne v zime 🙂

vikusjk
14. jan 2017

@luvis. @kvevka baby ste uzasne, dakujem za odpovede 😊 trochu ma ta izba desi, ale asi s tym nic nespravime. Chcela som inu, ale neda sa. Mozno motyka vystreli a uvolni sa vo ville breze alebo v smreku s obyvackou, ale davam tomu minimalnu sancu ☹ No ideme sa liecit, tak snad budeme gro casu mimo izby.

vikusjk
14. jan 2017

Baby vyssie citam ze je tam aj korculko, ladove? 😀. Da sa tam ist aj tak ze rodic bez korculi?

zuzka767
14. jan 2017

Ahojte chcem sa opytat ak ste niekto ubytovany v Topoli ako tam kuria ,ked je taka zima?

daduska2009
14. jan 2017

@kankam prve dojmy super detom sa velmi paci a zima je riadna no mame ju radi takze auper

kankam
14. jan 2017

@luvis dik moc,ja som sa o ubytko zaujimala este minuly rok,lebo som urcite chcela izbu s obyvackou kvoli navstevam a vymene.takze predbezne je mozne rezervovat aj 1/2roka vopred.My musime ist na prelome marca/aprila kvoli otepleniu na Zapad.Slovensku,kedze najvacsi problem-astm.zachvaty malej vyvolava breza.Mame jej tu pozehnane.

vikusjk
16. jan 2017

Ja som si myslela, ze ked tam dojdem s najvacdim kufrom zbalenym, tak budem divna, ze tolko veci mam, ale ako tak citam, tak to inak asi ani nejde 😅

30mamina3
16. jan 2017

@zuzka767 máme teplučko.radiator máme v každej izbe stiahnutý na 3jku.

luvis
16. jan 2017

@vikusjk ono aj ja som mala vela veci, ale nakoniec som zistila, ze 4-5 triciek s dlhym rukavom, 2 pyzaka a 3-4 leginy, spodne pradlo, plavky, 2 mikiny, 2x kombineza alebo oteplovaky s bundou.. uplne stacia..pracky fungovali a vacsinou vsetko uschlo cez noc.. izby su dost suche a teple, v spalni som stiahla na 2,5 a v obyvke som mala 3..

vikusjk
17. jan 2017

@luvis supis 🙂 a prosim ta je tam nieco na topanky? Ked prideme z vonku zasnezene (dufam, ze este bude sneh), je tam nejaky odkvapkavac? Alebo si mam zbalit aj handry?