• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

13. decembra 2017 
@modra1 je to jedno,my sme mali od alergologicky :slight_smile:
29. apr 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako je to prosim s pranim, su tam susiaky na izbe a pracka na chodbe ci? daju sa odmietnut niektore procedury (napr.dcera by nemala vobec chodit do bazena) treba na to papier od pediatra alebo to staci povedat? my by sme mali ist niekedy v maji :slight_smile:
29. apr 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od domca3333.
kupele Lucivna su super.. chodime tam kazdy rok s dcerou.. dokonca aj ja tam rada chodim. si tam vzdy oddychnem:slight_smile: vyborny personal aj prostredie, rozne procedury pre deti.. malej sa tam tiez paci..nasla si tam dokonca aj kamosku tak sa snazime dat si vzdy pobyt narovnoko :D odporucam.. dufam ze sa vam tam bude pacit :slight_smile:
30. apr 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastupujeme 2, júna do topola ide niekto v tom čase?
30. apr 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasa ahoj, tak dnes mi volali z kúpeľov, a dcéra nastupuje 16.6, tak sa asi nestretnú :frowning2:
2. máj 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminatatka ahoj, trochu ma potešil tvoj opis, lebo moja tam ide teraz 16.6 sama, tak dúfam, že tam prežije, pred rokom sme boli spolu, tak to bolo iné, no uvidíme :slight_smile:
2. máj 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bykatka skoda prevelika :frowning2: aj mne ponukali jun,ale odmietla som,tak som zvedava kedy mi poslu termin.bude tam celu dobu sama?
2. máj 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasa asi áno, len na víkend ju prídeme pozrieť, ale tá pani mi vravela, že budú oddelení od veľkých a budú mať animátorov, a program na celý deň, tak uvidíme
2. máj 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bykatka ved na to sa spolieham,ze budu mimo velkacou.moja sa velmi tesi,ale vobec netusi co ju caka ani kolko je to mesiac niekde sama.prvy tyzden tam chcem byt s nou,potom uvidime.das mi potom prosim vediet ako sa ma princezna?
2. máj 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky...chystame sa aj my do Lucivnej, dcerka ma 4r, chcela by som ist ako doprovod.No neviem, ci ma poistovna schvali..Neboli ste tam teraz niekedy niektora s takto starym dietatkom, schvalili vas? a este by som sa rada opytala, ako je to s doplacanim...Mam na mysli v pripade, ze by ma schvalili ako doprovod aka je orientacna cena na Topol a v pripade, keby ma neschvalili..Studovala som aj ich stranku, ale som z toho jelen..
Este by som sa chcela opytat, ci po schvaleni a urceni terminu ustavnym domo je mozne si termin zmenit?
Dakujem krasne za odpovede..
2. máj 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha myslím si, že ak malá nemá nejaký veľký zdravotný hendikep, tak ťa poisťovňa neschváli, a ceny sú na ich stránke ako pre schválených a neschválený si k tomu priratúva sumu, čo je tam niekde na spodu, dá sa dohodnúť aj termín, ale musia mať voľné, a stravu si asi musíš platiť tak či tak sama, sa mi zdá
2. máj 2014 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasa no aj táto moja sa tešila, kým som jej dnes nepovedala, že volali a že už má termín, a potom mi volali aj poobede, že sa im uvolnilo miesto v smreku, či teda nechcem ísť aj ja aj druhá dcéra,lebo tak som to pôvodne plánovala, ale nemali na prázdniny voľné miesto, tak neviem, musím sa do pondelku rozhodnúť :frowning2:
2. máj 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bykatka chod urcite aj s deckami:slight_smile:uzijete si to spolu.mne to urcite nevyjde.
2. máj 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha vraj zalezi od poistovne, som pocula ze dovera v pohode schvaluje ale vseobecna nie. moja ma teraz 4r a schvalii aj mna, mam doveru. cennik najdes na nete.
3. máj 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviete prosim, ako je to v pripade, ze ma dcera diagnostikovany reflux a musi dodrziavat dietu? Vyhoveju jej specialnou stravou? Inac dakujem za rady.mam vseobecnu a uz vidim, ze sa budem musiet plesknut po vacku :frowning2: ale pre dceru aj posledne...
3. máj 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainee ahoj prosim ta, chcela by som sa opytat. Bola som s malou u pneumologicky a dala mi letak týchto kupelov. Ako mam prosim postupovat? treba vytlacit tie formulare co maju na stranke, povypisovat a ist s tym k lekarovi? Dcerka ma sice len dva roky, ale isla by som tam so 4 rocnym syncekom ktory mal tazky zapal pluc a ona by isla vraj ako doprovod.
3. máj 2014 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellit nam vypisala papiere- navrh na kupel.liecbu priamo alergologicka a to som odniesla do zdrav.poistovne. nasledne ti pride schvalenie a z kupelov termin na liecenie, poistovna to rozhodnutie posiela aj im. Alebo si hned ako ti pride schvalenie z poistovne zavolaj do kupelov a dohodni orientacny termin ty. Ale ten navrh musi byt na starsieho syna a mala pojde ako doprovod.
4. máj 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky keď ste išli s deťmi do kúpeľov ako doprovod čo ste si dali? Dovolenku, OČR alebo PN? Ďakujem :slight_smile:
4. máj 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkabuckova - sestricky ti vypisu PN pri vstupnej prehliadke...
4. máj 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri akej vstupnej prehliadke?
4. máj 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkabuckova - pri nastupe do kupelov, predtym ako sa ubytujete, idete najprv do prijimacej kamcelarie, tam vam daju kluce od ubytovania a potom idete k lekarke a sestrickam....tie vam urobia vstupnu prehliadku, daju procedury, prevedu po areali..a tam ich popytas PN...
4. máj 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, dakujem. A to normalne platená?
4. máj 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkabuckova - ako kazda PN...prve 3 dni 25% a potom az do konca 55%
4. máj 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem moooc :slight_smile:
4. máj 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasa Ahoj, tak dnes som tam volala a potvrdila som izbu pre tri, neviem ako to časovo budem stíhať, som bez roboty a chodím po pohovoroch, ale s tým sa budem trápiť až potom, takže 10.6 nastupujeme a už sa asi aj teším, :slight_smile:
5. máj 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 Ahoj, čítam tvoje odpovede, ty si taká ostrieľaná :slight_smile: , v dobrom, len by som chcela poradiť, aké veci mám pobaliť, ideme 10.6, minulý rok sme boli v zime, takže to som neriešila, ale teraz mám problém ďakujem
5. máj 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas, boli ste niekto ubytovani v poslednej dobe v javore? mala by som par otazok ohladne ubytka a co si treba vziat so sebou, dakujem :wink:
5. máj 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bykatka - myslis na oblecenie?? asi vsetko.-))) ja pochadzam zo SL, takze som zvyknuta na take leta neleta...musis vziat aj pancuchy, resp. spodky, aj teplejsiu bundu, ale aj kratasy a tricka na ramienka..a aj gumaky a prsiplast :sunglasses:
5. máj 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 a toto iste treba aj v juli-auguste prosim ta?
6. máj 2014 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasa - ja by som brala...pred 2 rokmi, ked boli deti u nasich..tak im mama musela kupit tielka a pancuchy, lebo som im nenabalila:frowning2:( a v Lucivna je este vyssie polozena...

ale my sme napr. boli od 26.8-17.9 a bolo teplo, pekne, len rano bolo chladnejsie..tam sme nosili aj bundy....
6. máj 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok