Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

janula2511
6. máj 2015

@loginexistujea chladnicka a tv je na izbe v limbe na 3poschodi?

leginca
6. máj 2015

Ja idem so synom síce až koncom júna, ale zoznam už napísaný mám a ja si beriem aj vlastnú kanvicu, aby som ju mala na izbe.

janula2511
6. máj 2015

@leginca no tak to ma nenapadlo.a chladnicka by mohla byt na izbe.

janula2511
6. máj 2015

@leginca do osiky idete?

leginca
6. máj 2015

@janula2511 - netuším aké to tam je - idem prvýkrát a budem ubytovaná v Osike. Budem si volať budúci týždeň, tak sa popýtam čo potrebujem vedieť.

x_shushu_x
6. máj 2015

@leginca a mozu sa priniest vastne spotrebice?....mam skusenost, ze mozu byt zapojene len tie, ktore su nahlasene- budova nie je poistana voci spotrebicom, ktore nie su nahlasane....radsej sa spytajte...

janula2511
6. máj 2015

@leginca a v osike je aky poplatok?kolkateho juna idete?na 3tyzdne?

mikisa27
6. máj 2015

@janula2511 @leginca my sme sa akurat vratili z Limby 3poschodie, kanvica,mala chladnicka aj TV je na kazdej izbe. Mala som akurat vlastny kavovar,nikto to neriesil......v kuchynke su 2 pracky a varna doska....netreb so sebou trepat kopec veci ktore tam su dostupne 🙂

janula2511
6. máj 2015

@mikisa27 jaj tak to je super.hlavne hladnicka.a ako je to tam so stravov?da sa doniest z jedalne na izbu?a limba sa vam pacila?nelutovali ste ze ste v limbe?a jedna otazka.nenachodili ste sa tam po schodoch?

leginca
7. máj 2015

@mikisa27 - tak to by bolo super, keby bola na izbe chladnička. Náš Adamko pije mlieko aj v noci. Ja si budem o týždeň volať kvôli upresneniu termínu tak sa popýtam.

@janula2511 - presný termín ešte neviem, lebo Osika sa vraj momentálne prerába. Malo by to byť od konca júna na 3 týždne. Od júna do septembra sa v Osike platí za izbu 9 eur za noc.

milluska
8. máj 2015

@lucika121 @garicka jeeej super my ideme 19.5 tiez do Smreku 🙂 Ako stare deti mate? Ja tri aj stvrt rocnu 😉

janula2511
8. máj 2015

20maja ide niekto do limbi?

garicka
8. máj 2015

@milluska miško má 5a pol a kubik má 2 ročky 🙂 tešíme sa na vás

mikisa27
8. máj 2015

@janula2511 strava z jedalne sa nesmie vynasat...ale teda parkrat ked rano dlhsie pospali,najma cez vikendy som im chodila brat ranajky..viacero mamiciek tak robilo,ale nemalo by sa....aj obed obcas ked nedojedli som zobrala do misky a neskor sme si prihriali 🙂 limba je celkom fajn,27 izieb,izby su dost male,ale dalo sa prezit,aj tak sme boli skoro sale von.... co mne vadilo najviac boli stresne okna bez zaluzii,takze deti vstavali uz pred 6tou,ked sa rozvidnelo.....najhorsie je ked nahodou deti ochoreju a musia byt na izbe,vtedy je to v tych mini izbach utrpenie,ale ak teba verit,ze budete cely cas zdravi 😉 a schody nie su az take hrozne,v pohode sa to da...

nana39
8. máj 2015

Dievčatá ako je to so stravou pre deti a dospelých, moja malá zje veľmi málo a je aj dosť prieberčivá, aj preto rozmýšľam či si mám vôbec doplácať stravu pre seba. Alebo si radšej mám doplatiť? Doplatok za ubytovanie aj za stravu pre mňa, je dosť veľká položka, a keď mi malá zje len polievku a trocha ryže alebo cestovín, tak neviem ako sa mám zariadiť. Poraďte mi prosím. Tak či tak jej asi budem variť aspoň nejaké sýte polievočky, malá mi totiž ani zemiaky ani mäso nezje 😒 .

lienka1983
8. máj 2015

@nana39 nemusis si doplacat za seba.ked ti mala nezie vsetko tak dojes..a este ked sa chyatas varit..aj ja som bez stravy a dojedam po synovi..a ked mi nestaci mam pecivo a salam ..do Tesca sa chodi kazdy stvrtok a inak sa da aj vlakom do Svitu alebo prechadzkou do Lucivnej do obchodu..takze sa tu nehladuje 🙂

janet24
8. máj 2015

@lienka1983 hehe este to by nam chybalo hladovanie🙂)))

katka5
8. máj 2015
katka5
8. máj 2015

@loginexistuje A vy ste kde ubytovaní, ved v Smreku je na každej izbe kanvica.

katka5
8. máj 2015

@nana39 Tak si stravu ani neobjednávaj, všetko doješ, dá sa to.

katka5
8. máj 2015

@janula2511 Aha , teraz čítam, že idete do Limby, tam nie je kanvica

katka5
8. máj 2015

@leginca Osika je ináč škola, je to aj stavané na školu, neviem si predstaviť ako sa tam v izbách býva, ale možnože to nejako prispôsobia. A je tam strašne počuť vlak. Ale ak vám to nevadí, tak v pohode.

janula2511
8. máj 2015

@mikisa27 no tak uvidime ako nam to vyjde.lebo ja som chcela smrek alebo topol.a dosla mi do limbi.tak to dufam ze neochorie.ale zato vtedy mozme byt vonku nie?a tam je nejaka spolocenska miestnost a detska hernaze?to je na ktorom poschodi?a dobra je?vy ste tam kedy boli v kupeloch?

janula2511
8. máj 2015

@katka5 na tretom poschodi zevraj je.kanvica a mala chladnicka.vi kedy idete?a do ktoreho hotela?

katka5
9. máj 2015

@janula2511 My sme tu od 29.apríla, domov ideme 20 maja, ale tento rok nemáme vôbec šťastie, dokola sú tu moje deti choré, teda majú nejakú hnačkovú virózu, vracajú. A striedajú sa, najprv staršia, potom malá a teraz znova staršia. Už som zúfala z toho! A nehovorím koľko detí tu kašle ! No ked ešte toto dostaneme, tak fakt z týchto kúpeľov nebudeme mať nič.

x_shushu_x
9. máj 2015

@katka5 od toho ma odradzala alergologicka-----ze tam dostane nove choroby o ktorých ani nepocula....a lubia tam vraj davat nove antibiotika :o/...tie grcacky su tam tusim najcastejsie ako tak pocuvam....

katka5
9. máj 2015

@rebecca2006 Dá sa vybrať z troch obedov a takisto večere sú tiež na výber.Vždy je tam nejaké sladké jedlo alebo rizoto, alebo obložený ovocný alebo zeleninový tanier. Ja som v celku s jedlom spokojná.Na Borievke je nejaké vybavenie 2 hrnce, 2 šálky, poháriky a príbor, takže iba ostrý nožík tam nieje. My sme tam boli minulý rok, teraz sme v Smreku. Potravinový obchod tu vôbec nieje, čo aj mne strašne chýba, je tu len reštika .Do Svitu sa dá ísť vlakom alebo busom, a do Tesca sa tu chodí každý štvrtok.Procedúry sú v Smreku okrem sauny a bazéna. Tie sú v Lekne. Do jedálne sa prezúvky nenosia, ked idete z Borievky, iba tí čo sú tu ubytovaní , tí sa prezúvajú.V noci tu kúria, teda nie nejako extra, ale prikurujú večer a nad ránom. NIe je zima, si myslím a pritom ja milujem teplo. Uteráky tu nedávajú, to si berte.Ranajky sú od 7,20, obedy od 11,30 a večere 17,20. DVD nie je nikde.

katka5
9. máj 2015

@x_shushu_x No ináč staršia sa včera vyhádzala, na čele, za uchom vo vlasoch, mysleli sme že má kiahne, ale nie našťastie, mizne jej to, ale tiež nevedia od čoho, ani my, lebo ani nič také nezjedla......

evik4
9. máj 2015

@katka5 no Kati nemas to ruzove, ked sme boli my, tak bola horuckova viroza a tu si aj mala doniesla domov, este takto chora nebola hadam nikdy, no nastastie je uz ok. Tam sa nieje co cudovat, pri takom pocte deti, a aj to tam musia riesit antibiotikami, lebo raz dva by tam vypukla epidemia. Takze drzim palce, nech su dievky cim skor zdrave.

david93
9. máj 2015

s hnačkami a vracaním by ste mali ísť domov, veď nakazíte všetkých okolo
už len to, že riad dávate do jedálne môže ostatných nakaziť... ja by som to riešila ráznejšie