Lenka2705 - odpoveď na názor

lenka2705
22. mar 2012

Dakujem vam naozaj vsetkym velmi pekne za vase nazory ohladom toho nasho,,druheho,, dietata neda sa mi to zial odpovedat pretoze som dala ako otazku :(....tak chcem len povedat,ze moj priatel bol v minulosti ked bol este mlady rucit sesternici a ona to zial neplatila takze nase byvanie zatial ani nebude a neviem prepacte,ale vazne tu nikto nieje co ma deti a zije v prenajme? Vecsina mi radila najprv toto riesit,ale neda sa . Hlavne aj pisete,ze som velmi mlada ak mam 21 rokov a chcem druhe dieta mozno nieco na tom bude ale moj partner ma 28. Este raz dakujem za odpovede nazory pomohlo tak urcite dam vediet ako to dopadlo ci bude,alebo nie :D

simona112
24. mar 2012

@poleva síce píšeš pravdu, že podnájom nie je tvoj a nemáš istotu, ale nie každý si to môže dovoliť ísť bývať hneď do svojho. Nie všetci majú dobre zabezpečenú budúcnosť či už od rodičov alebo čo sa týka možnosti zobrať si hypotéku, Niektorý si povedia, že radšej budem v podnájme ako žiť s rodičmi, ktorý sa ti do všetkého montujú a zase sa nechcú zadĺžiť na 20-30 rokov. Ja osobne bývam v podnájme ako som už písala v príspevku, a nesťažujem sa. Bývanie z rodičmi bolo zlé aj dobré, ale lepšie je samému a zatiaľ kým som na materskej neuvažujeme nad možnosťou zobrať si hypotéku. To chceme riešiť až budú dva príjmy v rodine. Vieš, každý musí nejak začať a podľa mňa nezáleží či začnej hneď vo svojom alebo v podnájme. Časom sa vyrieši všetko. Môže sa stať, že aj zo svojho nakoniec skončíš v podnájme. Ale toto je zas môj názor.

poleva
24. mar 2012

@simona112 ved ja ti nepíšem,že nemáš bývať v podnájme,ja len že je to určite ťažšie,lebo bývaš s pocitom,že to nie je tvoje
my máme vlastné,máme úver,ale ináč sa dnes nedá ako píšeš 🙂 našťastie všetko platíme,a ešte nám aj ostane
manžel dobre zarobí 🙂 klop klop

zuzanockamt
24. mar 2012

@poleva ani byt na hypo nie je isty a ani tvoj 😀 ... iba ak mas solventnych rodicov alebo uzasnu pracu a kupis za hotovost, co sa teda casto nestava

lenka2705
autor
24. mar 2012

Taaak a my sme si uz s rodinkou sadli za rodinny stol :D a zhodli,ze ideme do toho budeme mat druhe babetko a je mi jedno ci vo svojom ci cudziom hlavne nech su deti zdrave 🙂 dakujem vsetkym za podporu 😉