Malé prsia v plavkách

dijka123
7. júl 2021

ako riesit male prsia v plavkach aby vypadali vacsie

dijka123
autor
7. júl 2021

@janickacrazy ale u mna je to kvoli manzelovi

lenkakravcova
7. júl 2021

@zazvorka87
Pozerala som, že dokonca aj Bonprix už nejaké také predáva. 🙂
Ani neviem prečo práve viac zahalujuce plavky toľko ľudí poburujú. Ako niektoré ženy skutočne majú kožné problémy a viac im vyhovujú, niektoré sa nechcú ukazovať z náboženských alebo iných dôvodov.. nechápem čo všetci majú proti tym plavkam. 😃 A k tomu neexistujú len jedny s dlhým rukávom a dlhými nohavicami, ale plno rôznych variácií. Niektoré sú veľmi praktické (nepadajú na toboganoch, netreba sa báť, že ich voda odveje pri väčšej vlne 🤣). Aj tie čo nemajú žiadne prsia nemajú stres, a ani tie čo ich majú veľké a vyskakujú im z plaviek, sa nemusia obávať.

miadi
7. júl 2021

Tak Dufam ze Ta manželik berie aspon na Maledivy ked mà $ a blbe reči nech to aspon stoji za to. Ja by som s takym pankom uzasnym kritikom nemala chut nikam ist ..nie to este on sa tebe vyhraza ze nikam nepojde kym si nevyčaruješ cecky v plavkach, 🙄mas vahu ako 14r dieta tak Jasne ze nemozes mat prsia tie su 80% tuk ty nemas kuska špeku. Si mal zobrat Pam Anderson ked mu to zrazu vadi ze mà doma Twiggy.

leuchtturm
7. júl 2021

vy ste obaja nejaki divni. On povie, ze mas nieco do leta urobit s prsiami, aby boli vacsie a ty s nim suhlasis a hladas rady, aby tvoje cecky vyzerali vacsie. V com este musis posluchat svojho manzela? Nechcela by som viest tvoj zivot.

dijka123
autor
7. júl 2021

@miadi no tak maledivy to nie su ale aj tak potesi a uz je dobre uz sa stym zmieril

miadi
7. júl 2021

@dijka123 on by sa stym nemal zmierit jemu by si sa mala pacit aka si. Jediny problem by bol Keby si bola anorexicka chora vyziabnuta alebo obezna-chora. Vsetko medzi tym je ok. Prajem krasnu dovcu a chod na nuda plaz a nebude problem s plavkami.

dijka123
autor
7. júl 2021

@miadi to nejde o to ja sa mu pacim len moje prsia sa mu nepacia to je cele na tom

janickacrazy
7. júl 2021

@dijka123 to je docela smutne a on je krásavec najväčší? 🧐

dijka123
autor
7. júl 2021

@janickacrazy ale kdeze nie nie je

miadi
7. júl 2021

@dijka123 tak si vyber nejaku cast jeho tela co sa ti nepaci a daj mu to pocitit ako on tebe. Nech vie ake to je.

dijka123
autor
7. júl 2021

@miadi tak ja mu velmi nemam co lebo mne sa paci taky aky je

whatever1
7. júl 2021

@dijka123 Jediný problém, ktorý máš je tvoj muž...

miadi
7. júl 2021

@dijka123 tak ho mas radsej ako on teba. 😞A ako ty seba .. 😢ver tomu ze aj uplne plocha zena moze byt krasna dokonala je to o uhle pohladu

dijka123
autor
8. júl 2021

@miadi ale ved jasne nie kazda je obdarena to len on si mysli ze kazda tam musi nieco mat no to je cely on

miadi
8. júl 2021

@dijka123 a inak s vahou si spokojna? Keby si pribrala aj prsia.by boli vacsie.

dijka123
autor
8. júl 2021

@miadi ahoj ja by som aj cchela pribrat ale neda sa mi skusala som to

simca06022011
8. júl 2021

@dijka123 ved tak nech ti zaplati silikony 🙂 mam takehoto kamosa, a teda manzelku hned zariadil :D Ak teda mas o to ty zaujem, ak nie, tak nech si hovori a mysli co chce.

dijka123
autor
8. júl 2021

@simca06022011 no tak ja som nad tym dlksie uvazovala kedze moje prsia niesu bohvie co nema to ani tvar ani nic len sa to rozteka do stran ide mi to na nervy a proste su ako keby prirastene k hrudniku a nie ako normalne prsia kde byva ryha pod prsiami.

miadi
8. júl 2021

@dijka123 skus to riesit stravou vela Jedz syr je kaloricky chleba maslo atd zdrave tuky. Musis sa len rozpapat viac jest Proste . Lepsie ako silikony videla som jednu co jej praskol a islo jej to do tela no nemala dost $ na operaciu Toto riesit stoji viac 3x ako tie silikony a vyzeralo to akoby ju Niekto dobil.

dijka123
autor
8. júl 2021

@miadi ved ale ja jem ale proste to nejde a kvoli tym prsiam mam sama. komplex