Mám 160 cm a 58 kg. Ako mám schudnúť?

kkkk1234
5. jún 2020

Mám 160 cm a cca 58 kg. Ako schudnúť? Hlavne zo stehien a celkovo nôh....

ona303
5. jún 2020

Hlavne strava a do toho pohyb.. Ale mať ja takúto váhu, išla by som si dať teraz rezeň 😂

kkkk1234
autor
5. jún 2020

@ona303 no neviem, brucho mám celkom chudé, ale tie stehná sú otras....

metuzalem
5. jún 2020

Ako vazne? Ja mala pred tehu taku vahu a pripadala som si stihla ako lan. No ale ak chces spevnit nohy tak bez cvicenia to nepôjde. Odporucam bajk, beh ...na pravidelnej baze. Ak sa ti nechce cvicit tak aspon chodza niekolko km denne.

evalin88
5. jún 2020

@kkkk1234 moze to byt o druhu postavy, niekto ma viac na stehnach, niekto na zadku atd. Urcite existuju cviky, ktore ti pomozu tu oblast spevnit. Neaku dietu by som neriesila ( vazim cca rovnako a tiez mam problem hlavne s bokmi) pred tehotenstvom som bola denne na dvoj hodinovej prechadzke oo kopcoch+ turistika ( 55kg) ale neviem sa k tomu dokopat a pri malom nie je moc cas.

jenny224
5. jún 2020

Ja mam 163 a 62 kíl a zdá sa mi, že som štíhla 😀 ale viem, čo myslíš. Keď si sadnem, tak stehno sa tak "rozčapí". Nechudni, ale spevňuj, bicykel, drepy, cviky kukni na YouTube čo sú na stehná 🙂 to by som na dlho opisovala. Držím palce, ja mám na toto slabú vôľu a vždy ma to drží tak týždeň 🙈

danielinaa
5. jún 2020

Tiez mam taku vahu a vysku a tolko kg. A tiez brucho chudsie a boky sirsie. A ked som aj schudla vzdy najskor z brucha, boky a stehna ostali. Nespravis s tym nic je to typ postavy hruska. Ale ja som so svojou postavou spokojna. Velmi spokojna. Velkost M mi vyhovuje, s az xs sa mi nikdy nepacili

danielinaa
5. jún 2020

@ona303 presne tak. A nielen rezen. :D

tajik
5. jún 2020

Až ste mi spravili chute s reznom,ale ja nemôžem s mojimi číslami,163 a 69 a to všetko mám od bokov hore🤷

danielinaa
5. jún 2020

@tajik das si zajtra. Zijeme len raz. 🙂 A 69 kg neni nic strasne.

whatever1
5. jún 2020

@danielinaa zemiakový salat😃

tahivka
6. jún 2020

Mam podobnú výšku a váhu a so zadkom, bokmi a stehnami nespravím nič 😂 ak to máš v genetické, nikdy nebudeš mať nohy ako laň, aspoň u mňa to tak je. Teraz mam 158 cm a 54 kg. Pred tým, ako som otehotnela s prostredným syncekom, som mala 45 kg a zadok a stehná stále 😉 jasne, boli užšie, ale vždy v porovnaní so zvyškom tela proste tieto partie u mňa vždy vytrcaju 😠 v strave to nie je,nakoľko mám diagnózu, kde naozaj vyžaduje striedmy jedálniček. A pohybu som mala dosť. Aj počas aktívneho športovania som proste tie partie mala širšie. Zmierila som sa s tým... trosku 😂 Som proste hruška a aj nou vždy budem. A keďže mam už dávno po 40tke,špáradlo zo mňa nikdy nebude. Na Tvojom mieste, neriešim. Nauč sa mať sama seba rada, aká si. Nie si na tom zle, šport nezaškodí, úprava stravy tiež nie, nauč sa vybrať si správne typy oblečenia a uvidíš, že aj s 58 kg je život skvelý 😉

goodidea
6. jún 2020

Uprava stravy ( na YouTube máš veľa videí ) , beh a drepy...

macekovam
6. jún 2020

@kkkk1234 a koľko máš obvod stehna ak smiem vedieť?

dadka36
6. jún 2020

@kkkk1234 ak ti váha dlhodobo stojí na tomto čísle, tak ti stačí zvýšiť výdaj energie a znížiť príjem. Počasie uz je pekné, tak viac rychlej chodze, res. ľahká turistika. A zmensi si trocha porcie jedla, poprípade nahrad 1 jedlo zeleninovým tanierom. Idealne je obmedziť pečivo, chlieb, uplne vynechať sladené napoje (uplne) a vyrazne zvýšiť prijem tekutín.

majamat
6. jún 2020

@ona303 😀 no ja tiez. mam 164cm a ked som mala tuto vahu, bola som taka akurat.

@kkkk1234 presne, ty evidentne nepotrebujes chudnut, iba formovat postavu a to bez cvicenia nepojde.

majamat
6. jún 2020

mi tu robite chute s reznom, ale kedze taku vahu nemam, tak si ho musim odpustit a navyse som spraskala korneto :-P no teraz so mnou cvicia hormony, tak to snad nebude take zle. hormony nado mnou vzdy nejak zvytazia 😝

majamat
6. jún 2020

@tahivka ja som tiez hruska a som rada, jablko by som byt nechela. nikto si typ postavy nevyberie, ale jablko je tusim aj rizikovejsi typ pstavy s ohladom na srdcocievne ochorenia pri nadvahe. takze mame trosku aj vyhodu.

mareri
8. jún 2020

skus jazdu na kolobežke. Na tvarovanie stehien, lytka a zadku si ju velmi chvalia. Len nezabudni striedat nohy,

kkkk1234
autor
8. jún 2020

Ďakujem za všetky rady😊 dnes som začala s kardiom🥵, zajtra plánujem ísť na orbitrek. Ma niekto skúsenosti s takouto kombináciou? 🙏