Kto má auto značky Maserati?

13. nov 2023

Asi blbe sa pýtať tu ale viem že je tu mnoho žien.. náhodou nemáte maserati auto? Je to totiž moje dream car a chcem sa spýtať na servis spotrebu.. a celkovo ako ste spokojne
Je jedno ktoré či Levante- asi také najtypickejšíe alebo Ghibli..

egonsk
13. nov 2023

Mam twingo, ponuka rovnaky priestor, nizsiu spotrebu a dole kopcom aj vzlietnut by vedelo, keby som na strechu hodil zahradku s 2.5m OSB doskami 🙂 ... nechces s tymto poradit? ;)

autor
13. nov 2023

@egonsk Nie, ďakujem 😄

hefo
13. nov 2023

Dalo by sa k tomu napísať všeličo ironické, ale teraz sa zdržím, a poviem len dve veci:
- kto má na také neštandardné (a teda drahé) auto, spotrebu nerieši, ak by riešil, nemá si také kupovať!
- servis bude drahý ako prasa, lebo kopec dielov pre tie autá je unikátnych a vyrábaných v malých sériách (i keď, teraz to patrí pod Stellantis, tak možno veľa vecí bude "bežných")

iv007
13. nov 2023

Kamos ma (zial neviem aky typ), servis najblizsie vo Viedni a samozrejme vysoke naklady ale ked mas na take faro musis s tym ratat.

autor
13. nov 2023

@hefo nevidím vôbec nič zle na tom ze som sa opýtala na spotrebu je to bežná otázka, niesom milionár to by som si kúpila ďaleko iné auto.. ale ani zle nezarobim a myslím si ze si môžem také auto dovoliť a už v pomerne mladom veku

autor
13. nov 2023

@iv007 ta Viedeň je v pohode…. A inak je celkovo spokojný ?

pralinka25
13. nov 2023

@egonsk to tvoje twingo OSB doskami som si zivo predstavila 😀👍

nika11103
13. nov 2023

@hefo pjekne 🙂

zmrzlinka2021
13. nov 2023

Spotreba nie je podstatná, pretože také auto si kupujú ľudia, ktorí peniaze neriesia

tt247
13. nov 2023

@hefo Veď sa zas nepýta na Bugatti Chiron.

egonsk
13. nov 2023

@zmrzlinka2021 "Some models have been known to last over 100,000 miles if they have diligent owners willing to spend their time and money keeping the car in top shape. Reportedly, these cars tend to have issues crop up early and often in their lives, so there's no telling when you'll have to pay big bucks to repair your Maserati." - ti ludia nemozu riesit ani zivotnost a spolahlivost.. kde sa na to hrabe moje twingo s 300.000km bez generalky a este s taznym ;)

autor
13. nov 2023

@tt247 presne tak preboha 😄😄.. neviem čo tu riešia.. nechcem rollsa alebo bugatti… chcem maserati čo zas nieje cenovo neviem ako brutálne vysoko.. teraz mám audinu na ktorej sa mi jazdí dobre.. ale zamilovala som sa do maserati

anjelicek26
13. nov 2023

Pozri taketo temy na mamickovskom fore,kde tretina zien odratava dni do rodicaku proste viria emocie a odpovede sa nedockas. Tych aut je Ako safranu na Slovensku a skor budes mat stastie v nejakych Fb Moto skupinach. Ale ako baby pisu,majitelia aut tohoto typu spotrebu neriesia,nemusia.

ajajaj00
13. nov 2023

ako sa hovori : Kto ma na opičku,musí mať aj na banány 😃

veselo_neveselo
13. nov 2023

Este sa zamysli, kde s nim budes jazdit, lebo na vytlkoch ho bude skoda a znicis ho hned :-/
Ak to mas vacsinou po dialnici, tak este ok. Ale podla mna sa da 100k minut aj lepsie, hlavne ked sa musis zamyslat nad servisom apod.

autor
13. nov 2023

@anjelicek26 joj všetci sa hneď chytili poznámky o spotrebe…. Ja som si to chcela len porovnať s audi na ktorej jazdím… aj o tej mi hovorili koľko to bude žrať že sa nedoplatím a dakedy pozerám ako malo to práveže pýta .. teda podľa mňa
A chápem aj som rozmýšľala ci sa tu opýtam ale keď jazdím vidím veľa žien na maserati tak mi napadlo sa opýtať tu keďže tu sa rozoberá čokoľvek

anjelicek26
13. nov 2023

By ma zaujimalo, kde jazdis, ked vidis "vela zien" v aute za sto tisic... uprimne... moj muz ma podobnu "hracku" inej znacky, jazdi s tym minimalne, len mi to zabera miesto pod pristreskom, kedze mame aj dve normalne auta... pretoze to proste nie je auto na denne jazdenie s miliona logickych a praktickych dovodov... skus pozriet tie motoristicke skupiny, mozno tam budes mat viac stastia.

vahcaac
13. nov 2023

Ja si myslím, že je úplne normálne, že sa človek, ktorý chce drahé auto opýta na spotrebu 💁

autor
13. nov 2023

@anjelicek26 Bratislava, Trnava, Trencin… práveže vidím oveľa drahšie autá na cestách.. to maserati je ešte také cenovo dostupné oproti niektorým.. jazdím denne tak vidím toho veľa na cestách.. a tie autá čo vidím konkrétne maserati to je vidieť že niesu úplne nové..a jazdené stojí kľudne do 40 000.
jasne skúsim pozrieť tam

moonlight1210
13. nov 2023

@vahcaac mne to pride tiez logicke. Kto vie peniaze zarobit, vie si ich aj vazit a nema potrebu ich hadzat von oknom. Bez ohladu na typ auta. To je vacsinou taka predstava, ze tak sa prejavuje bohatstvo. Realne bohati ludia si kupia aj drahe auto, nielen cisto prakticke, ale riesia aj spotrebu, ak maju rozum.

liv1
13. nov 2023

Sa tvarite ako by si autorka kupovala Bugatti 😂. Ano aj pri Maseratti clovek moze riesit spotrebu aj nahradne diely a najma, ked si kupi uz pouzivane auto a len tak mu nahradne diely nevymenia v ramci zaruky 😁. Nestacim sa cudovat, co su ludia schopni vypustit. Ked si clovek kupi nieco drahe znamena ze uz si moze kupit vsetko a ze peniaze rad vyhodi von oknom? 😏😁

guliver19
13. nov 2023

Toto ta naozaj napadne riesit tu??? Trosku trapna si nemyslis?

nika23t
13. nov 2023

Kamarát má také auto, len neviem presne, že ktoré, a ani neviem spotrebu, ale jazdí na ňom skôr väčšie vzdialenosti, lebo po meste sa mu vraj veľmi neoplatí. Neviem síce poradiť, ale určite sa mi toto auto hodí skôr k žene, on ma 130 kg a 195 cm, no skus si takého chlapa predstaviť v takom aute 😊 Pre ženu veľmi pekne, aj mne by sa páčilo na takom jazdiť. Tak snáď vyberieš dobre a budes spokojná 😉

liv1
13. nov 2023

@guliver19 nie je to trapne, riesi sa tu vsetko. Tvoj komentar je trapny. Keby sa niekto pytal na feliciu bolo by to v poriadku? Odpovedz si sama, mne nemusis

autor
13. nov 2023

@moonlight1210 ja tiež na tom nevidím nič zle že sa pýtam na spotrebu.. práveže bežná vec a hlavne som to chcela porovnať s autom ktore mám…. Náš sused si každé 2 roky kupuje Mercedes a teda vždy hovori o spotrebe .. a to je doktor statiky a ma vlastnú firmu..

autor
13. nov 2023

@guliver19 rieši sa tu kadečo cez pôžičky poistky podvádzanie menštruáciu právne poradenstvo… a milión tém je tu o autách akurát nie o tomto konkrétnom čo sa ja pýtam tak som si dovolila založiť skupinu…
Prepáč nabudúce budem hádam menej trápna 😄

vevesh
13. nov 2023

No, len tak som si mrkla cenu- teda ak mas 120litrov na auto, spotreba ta fakt nemusi trapit....🫣🫣🫣🫣🫣a ak ta trapi, tak na take auto este nemas dost penazi🙃🙃🙃a vobec sa take indivindi kusovky nedaju porovnavat s modelmi strednej triedy ako audina ci mercedes, kde mas nahradne diely a servisy ako maku na kazdom rohu a vie si ich dovolit 20-30% obyvatelstva kupit....

moonlight1210
13. nov 2023

@guliver19 ako konik je iba pre chudobu, ludi s trojsmenkou za pasom s ledva 600€ v cistom a tych bez prace s dietatom doma na rodicaku?
Ti, co nieco aj zarobia a mozu si dovolit, si maju zalozit daku snobsku stranku? Ci ako? Ideme sa separovat?

Len preto, ze sem najcastejsie pisu ti, co nic nemaju (ani stastie na partnera), este neznamena, ze konik je iba pre nich. To je len o zom, ze “na nestastie treba dvoch, na stastie si clovek vystaci aj sam”. Preto nsjviac pisu ti, co zrovna stradaju.

Zas nerobme zo Slovenska zatrpknutu chudobu, ok?

moonlight1210
13. nov 2023

@vevesh ja som pozrela bazar a tam je to okolo 50000€.

autor
13. nov 2023

@nika23t ja jazdím väčšie vzdialenosti práveže… a konečne normálny komentár .. ďakujem 😘