Mám 33 a som bez partnera

lucia_32
12. feb 2013

Ahojte. Občas si čítam Vaše príspevky. Neviem, či toto nebude zrovna od veci, čo sem napíšem, neviem, či sa nejaká táto téma vyskytuje. Asi sa len prosto potrebujem vykecať, vyliať si srdce. Pomaly mi ťahá na 33 a som bez partnera. Nie, že by to bol teraz koniec sveta, ale...trápi ma to, že nenájdem svoju polovičku. Po tých všetkých peripetiách sa naozaj bojím, že z ľudí sa vytratil ľudský cit, schopnosť milovať atď...môj bývalý priateľ ma opustil zo dňa na deň, bez akýchkoľvek signálov, myslela som, že sme si oporou, bol chorý, stála som po celý čas pri ňom, netvrdím, že ma zato mal milovať do konca života, ale ten koniec bol veľmi krutý a tvrdý. Cítim sa osamelá, ja už neviem, či sa vôbec niekedy tak zamilujem, že by so tomu druhému dala všetko. Keď vidím, čo sa deje v mojom okolí, mám z toho fakt depresie, jedna kamoška čaká s kým sa partnerom rozíde, lebo jej lezie na nervy, druhá je s ním kvôli jeho prachom a ani sa tým netají. Ja po ničom inom netúžim iba po láske, neviem, či mám zmeniť myslenie, začať byť mrcha, prosto jednoducho asi zostanem na ocot ☹

maminuska
12. feb 2013

@lucia_32 ako dlho si po rozchode ? Mne to ešte zaváňa porozchodovou depresiou .
Ono nájsť si silou mocou partnera je nie práve dobrý nápad. Daj si chvílu pauzu , venuj sa sebe a nabi sa energiou.
To čo potom budeš zo seba vyžarovať - pohodu a dobrú náladu bude mužov priťahovať.

monikajaco
12. feb 2013

@lucia_32 aaaale co by si na ocot zostala ... ked si to nebudes hovorit tak neostanes ..treba mysliet pozitivne ... ja som sa rozvadzala ked som mala 30 rokov a vsetci do mna hucali ci som normalna ze ostanes sama ze to uz je koniec nik o teba ani nezakopne ... no hold do roka som si nasla chlapa (skor on mna teda )otehotnela a sme dodnes spolu ... ani som to necakala a uz vobec nehladala ...zivot je nevyspitatelny .. hlavne nezufaj ... negativizmus sa prejavuje na vsetkom ked ho clovek nevie ovladat ... ak sa ma najst ten pravy on si ta najde a vo chvili kedy to budes cakat najmenej 😉 velmi ti drzim palce ...

lucia_32
autor
12. feb 2013

@maminuska jasné, že je to aj porozchodová depresia, ani nemá cenu teraz niekoho riešiť, len ma chytila akási depka, že si tak partnera lahko nenejdem, vek..atd

zaneta08
12. feb 2013

jediné, čo ti môžem poradiť, je nestresovať. Každý raz svoju lásku nájde, len nesmie byť zatrpknutý. Nerieš, venuj sa zatiaľ svojim záľubám, cestuj, nikdy nevieš, kde ťa stretne láska. To čo sa ti stalo s bývalým partnerom bola určite ťažká skúška, ale musíš sa cez to preniesť, nie sú všetci rovnakí. Ber to z tej lepšej stránky, možno uvoľnil miesto niekomu, kto je tvoja ozajstná láska. Ja som svoju stretla, keď som mala 16 a sme spolu už 20 rokov. Všetci ma vtedy odhovárali, že som ešte mladá atď. ale ja som si nedala povedať a dnes som veľmi spokojná 🙂

maminuska
12. feb 2013

@lucia_32 ja som mala 32 ked som sa rozviedla, bola som sama s dvoma deťmi , z toho jedno postihnuté , a partnera som si našla a dobrého . Tak čoho sa tak strašne bojíš ?
Máš 32 , nemáš záväzky a určite nevyzeráš ako Pína z Fantociho.
Ja by som ti doporučila aby si si odsmutila rozchod - lebo to je potrebné - a potom si povedala že dost a začala sa venovať sebe, športovať, chodit medzi ľudí.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
briluxina
12. feb 2013

@lucia_32 To chce kľud...Ty stretneš toho pravého práve vtedy keď to nebudeš vôbec čakať. Tiež som ostala sama so synom. Pochopila som, že to budem mať o to horšie, keď sme dvaja, že si nikoho nenájdem ak áno tak iba muža, kt. už deti má. Bola som zúfalá a keď som sa so samotou zmierila, prišiel blesk z jasného neba 🙂

andy04
12. feb 2013

@lucia_32 píšeš že bol chorý. Vyliečil sa a nechal ťa... alebo je este chorý ak je to ťa druha možnosť možno chce aby si si našla niekoho nového do života 33 nie je veľa aj keď sa ti to teraz zdá... 🙂

lucia_32
autor
12. feb 2013

@andy04 Chorý je stále, kvôli tomu ma chcel opustiť, keď sa dozvedel diagnozu, smrteľnú, v tedy som mu povedala, že chcem byť s ním za kazdu cenu, že stojím pri nom, teraz choroba ustúpila, neviem, či má niekoho iného, ja nemám chuť sa v tom vrtať a zisťovať, opustil ma a nechala som ho ísť, nemala som predsa inú možnosť...

lucia_32
autor
12. feb 2013

@lucia_32 nezostávala som s ním kvôli súcitu, ale fakt preto, že som ho vrúcne milovala a nevedela som si bez neho predstaviť život...ale nechcem rozoberať minulosť....dakujem babuľky za povzbudivé slová, snad niekto čaká aj niekto na mna...dufam, že to nebude v 80tke

andy04
12. feb 2013

@lucia_32 chorý človek vidí život inak... maličkosti majú väčšiu cenu a čas letí rýchlejšie. Možno si mysli že strácas pri ňom čas a chce aby si stihla este plno veci po boku iného človeka... 😒

lucia_32
autor
12. feb 2013

@andy04 toto určite nie, kvôli chorobe ma neopustil

barcelona94901
12. feb 2013

@lucia_32 je to jednoduché ,napíš,aký by mal byť tvoj chlap?čo by mal mať za vlastnosti?predstav si to,napíš si to,
a potom začni žiť ako by si ho mala ,možno to niekomu príde smiešné,nezmyslom,ale vážne to funguje 😉

anavila
12. feb 2013

@lucia_32 ahoj..poznam take prispady, mam ich dost vo svojom okolí...nielen ženy ale aj mužov...a tiez ich to trápi...skus nejaku zoznamku alebo co...neviem ci si veriaca ale ja som sa stale modlila za svojho manzela aj ked som ho este nepoznala...od puberty..tiez som sa nevedela zmierit so "vzťahmi"okolo mna, a tuzila som po velkej laske ...a ona prisla...aj tebe pride, uvidis....

didi44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didi44
12. feb 2013

@barcelona94901 ... 😀 ...pekne jej radis...naozaj to tak funguje, ale mala si jej napisat, ze len do casu a v zenskom sne 🙂

anelehka
12. feb 2013

ahoj,nesmut,ved je plno zoznamiek,vselijakych pokecov,fb,urcite niekoho najdes,nic nieje stratene 😉

lucia_32
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaktusik007
12. feb 2013

@lucia_32 malo sa to stat, takto to malo byt, malo to vyznam, treba s tym vediet zit...

text piesne zuzany smatanovej, ako ja ju moc nemusim, ale tento sa jej podaril.... a hovori vela veci 😉

didi44
12. feb 2013

@lucia_32 ..beriem moj prispevok adresovany tebe spat...Podla mna sa chlap pre teba este nenarodil..a ak, tak kazdy je prilis dobry pre to, aby znasal rozmary jary, leta, jesene a zimy.. 😀

barcelona94901
12. feb 2013

@didi44 ved si to na sebe didi vyskušaj a ten negativizmus ťa prejde 😉

hyta
12. feb 2013

Lucka, hlavu hore! Máš debku z rozchodu, tak nič neunáhli, neni rozumné sa vrhnúť hneď do ďalšieho vzťahu, najpr si vylieč zranenú dušičku.Nechápem prečo sa cítiš stará a obávaš sa že už nikoho nenájdeš. Veď platí ľudové porekadlo , že láska kvitne v každom veku.Ľudia si nachádzajú partnerov i v domove dôchodcov. Ty to stihneš oveľa skôr, len pozitívne začni myslieť.
🙂

didi44
12. feb 2013

@lucia_32 ...podla teba som uchylak...a preto ta neriesim...ale mohla by si nam aspon vylicit..akou diagnozou trpi tvoj ex...pisala si, ze sa lieci..a ustupila..ale pretrvava..a ak je smrtelna znamena to, ze je nevyliecitelne chory...tak co mu vlastne je...uz sa vyjadri..a nezavadzaj..

czechzuzanaba
12. feb 2013

@didi44 dyt je to uplne irelevantni, co mu je, ne....vzdyt uz spolu nejsou.

didi44
12. feb 2013

..No asi nie, ked ju opustil kvoli chorobe...a nakoniec neviem kedy ju opustil...zije...a este ani jehojej postel nevychladla a uz tu vyplakava ako je sama, akoby bol zivot postaveny na tom, ze zena musi mat stale v sebe ..co tu taram pri sebe chlapa...A ak jej povedal, ze kvoli chorobe ju opusta, tak to je teda sakra vazny dovod rozchodu a mali by tu pisatelky pravo vediet, co mu vlastne je...ze ano..

didi44
12. feb 2013

@zazvorka87 ...ano bez chlapa je tak svetovo... 😀 ..ako ze len bez zeny je clovek blazeny...ale to len vtedy sa tyka chlapa ak je prihriaty...a zeny ak je lesba..pricom jej chyba len jedine..a to dieta a alimenty..a mozno este vibrator.. 😀

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia_32
autor
12. feb 2013

@didi44 Chcem ťa poprosiť,aby si viac neprispieval do tejto diskusie. Myslíš si, že tvoje príspevky su originálne, ale si vcelku dosť trápny. Ja chápem, že je nezamestnanému dlho doma, ale urážaš ľudí, posmievaš sa a ja si neželám, aby si prispieval do tejto diskusie

lucia_32
autor
12. feb 2013

@didi44 ešte mám jeden dotaz, ty si veľký nepriateľ žien, dehonestuješ ženské pokolenie, to neznamená, že ked ta žena kopla do zadku, že tu budeš urážaš ludí...

zabka88
12. feb 2013

@lucia_32 je normalne že si v depke, ale všetko v živote sa pre niečo deje, má to svoj zmysel..možno ťa mal tvoj priateľ opustiť aby mohla prísť tvoja skutočná láska a neboj ona príde.. držím palčeky