Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mam po svojom boku úžasného človeka

alexsk
20. dec 2012

Najst ho, trvalo vela rokov a vela predoslych omylov. Ale prave na omyloch sa ludia ucia a dalej rozvijaju a prave vdaka tomu si o to viac cenime to, ako k sebe pasujeme a kazdy den si to dame najavo. Kazdy den dakujem za to stastie, ktore sa mi priplietlo do cesty a viac sa nechystalo odist. Mate pri sebe tiez niekoho vynimocneho? Starate sa o, a rozvijate zdravy vztah, podobne, ako my? Podelte sa o to, ako si to prejavujete. Vela lasky vsetkym 🙂

trish31
20. dec 2012

@alexsk mam.A dufam,ze spolu zostaneme este minimalne 60 rokov 🙂

sakura77
20. dec 2012

Ja tiez sa pripajam k tym stastnym,uz 17,5 roka🙂🙂🙂 nemusime sa o to nejak specialne starat,proste sme sa nasli 🙂

alexsk
autor
20. dec 2012

@trish31 Verim v to iste 🙂 prajem vela stastia 🙂

trish31
20. dec 2012

@alexsk ja by som bola najradsej,keby to bolo aj po smrti..proste stale 😀

alexsk
autor
20. dec 2012

@sakura77 to uz je peknych par rokov 😵

majuskacechova
20. dec 2012

@alexsk aj ja mam. sme spolu 10 rokov a stale to trva 🙂 🙂 mame spolu dve krasne deti. dakujem Bohu za to vsetko....

alexsk
autor
20. dec 2012

@majuskacechova 🙂 najdolezitejsie je neprestat si vazit to dobre, co clovek ma. tesim sa s vami zienky

darka2001
20. dec 2012

pripájam sa, nič lepšie ma stretnuť nemohlo,sme spolu 12 rokov a stále je všetko dokonalé ,aj ked ešte nemáme deťurence,nejako sa doteraz nezadarilo,sme jeden druhému oporou,vdaka mu a všetkým želám aby našli toho pravého.

majuskacechova
20. dec 2012

@alexsk mas pravdu neprestat si vazit a nebrat to ako samozrejmost. pretoze take nieco je velmi vzacne v dnesnej dobe. staci sa poobzerat okolo seba..

enya00
20. dec 2012

aj ja mam uz skoro 8rokov 🙂

blumka
20. dec 2012

toto je krasna tema 😉 aj ja sa pripajam 😉 My sme si o svoje stastie museli trosku zabojovat hned od zaciatku, takze si teraz obaja vieme vazit co mame.

alexsk
autor
20. dec 2012

@majuskacechova Presne, ako hovoris. Je tolko vztahov, ktore su zalozene skor na potrebe, ako na laske, vzajomnej ucte. Skoro vsetci sa v dnesnej dobe snazia len niekoho menit, ci ovladat, ci presviedcat, ze nieje dost dobry, no o com je potom taky vztah? Najhorsie je, ze je tolko ludi, najma zien, ktore nevidia, ze to nieje v poriadku. Nemalo by to byt o tom, aby laska druheho cloveka v tebe rozvijala to dobre a posuvala ta dopredu a nie ta pripravila o priatelov, rodinu, vlastnu identitu... este, ze toto nieje nas pripad. 🙂

alexsk
autor
20. dec 2012

@blumka Dakujem 🙂 to je super, ze sa to takto vykristalizovalo a kolko ste spolu?

majuskacechova
20. dec 2012

@alexsk pravda, pravda..tesim sa s tebou a zelam ti nech vam to vydrzi dlho dlho.... 🙂 😉

blumka
20. dec 2012

@alexsk spolu 6,5 roka, manzelia 5,5...
a presne si myslim co si aj ty napisala vyssie...laska nas nesmie obrat o nic, vtedy nie je nieco v poriadku 😉

alexsk
autor
20. dec 2012

@majuskacechova Dakujem velmi pekne, vsetko dobre aj tebe 🙂 a ked je to teraz take aktualne, tak aj pekne prezite sviatky s tymi nasimi uzasnymi ludmi 🙂

redhairy
20. dec 2012

Takého chlapa mám aj ja 😉 síce "len" dva roky ale verím že to takto aj ostane dlho dlho 🙂

majuskacechova
20. dec 2012

@alexsk dakujem aj tebe krasne sviatky a nech su ti ludia uzasni stale. lebo vdaka nim sme uzasne aj my a naopak 🙂 😉

bonaquaba
21. dec 2012

pripajam sa do klubu,nas vztah sa postupne formoval,presli sme si roznymi problemami,ale prave v takychto situaciach clovek,zisti,kto vlastne je ten jeho partner, ja mam skveleho chlapa,ale na to som prisla,az ked som ako sa hovori padla na hubu a on ma vzdy podrzal a dokoazal mi pomoct, clovek sa stale mma co ucit,ja som zistila,ze ucta a pokora k cloveku je velmi dolezita nielen v partnerskom zivote,ale aj v medziludskych vztahoch

amadora
21. dec 2012

som rada že môžem aj ja povedať že mám, v marci to bude 10 rokov čo sme spolu, máme 2 krásne detičky a stojíme pri sebe v dobrom ale aj zlom a ľúbime sa viac ako na začiatku 🙂

alexsk
autor
21. dec 2012

@bonaquaba pravdu pises, clovek najlepsie spozna toho druheho v krizovych situaciach, vtedy opadnu vsetky pretvarky. A ked ta ten clovek za kazdym podrzi, hoci sa mu prave zmenis pred ocami, vtedy vies, ze sa oplati si ho nechat 🙂

exupery
21. dec 2012

Ano,mam svoje druhe ja,uz 5rokov manzelia,a predtym 5rokov kamarati a 2roky zalubenci-takze asi uz dost dlho,a stale sa lubime,sice uz to nie je pochaba zamilovanost ako na zaciatku,ale mame vzdy to,co sme chceli-jeden druheho,a nasho Kuvicka.Vela sme toho preskakali-dobreho ale aj zleho,a ja som strasne zvedava,co nas este cakam...
Zaklad je,ze vzdy ked vidim buducnost,vidim nas ruka v ruke,spolu 🙂

alexsk
autor
21. dec 2012

@amadora nadhera, aj ja ked tak zhodnocujem ake to bolo kedysi a teraz, mam pocit, ze sa mame stale radsej a radsej. Som taka rada, ze nas je viac. 🙂

alexsk
autor
21. dec 2012

@exupery Tak ti prajem, nech ti prinesie len vsetko dobre a ak sa nahodou pritrafi nieco zle, tak len take, z ktoreho aj tak nakoniec vznikne nieco dobre. Nelka je riadny smejo 🙂

exupery
21. dec 2012

@alexsk dakujem,zivot je taky,raz hore,raz dolu,dobre,potom chvilu pride nieco zle,ale ked ta ma pritom stale kto objat a drzat za ruku-da sa vsetkym prehrist 😉 Vsetko dobre aj vam 😉

ritusuk
21. dec 2012

jej,super,konecne aj nejaka pozitivna tema!aj ja mam,sice len 2 roky,ale presli sme si hnojom ako za 20,obaja sme mali partnerov ked sme sa spoznali a proste sme vedeli,ze mame byt spolu-neplanovane som otehotnela(dvojcata),okolie nas velmi dlho malo v zuboch plus s tretim babom je aj peniazkov menej,nic sme nestihli-ani kino,vecere,koncerty-a teraz si to vsetko vynahradzame,laska je silnejsia a vzdy sa smejeme,ze ked sme nescvokli doteraz,uz hadam nie-mozno ked budu vsetky tri v puberte🙂za lasku sa treba bit a potom si ju chranit a som hrda,ze sa nam to pri nasich takmer trojcatach stale dari,lebo ostatni nam davali tak polroka...je to proste on-ta druha polovica,dokonaly mix veci ktore milujem a nenavidim🙂

mrsbrown
10. apr 2014

ahojte...aj ja mam pri sebe uzasneho cloveka a nikdy som neverila ze mozem stretnut niekoho s kym sme tak kompatibilni...uplne moj vysnivany muz...

lyzzy
10. apr 2014

kraaasna tema.Dovolim sa pripojit do nej.
Ano.mam po boku uzastneho chlapa.V maji to bude 8 rokov co sme spolu.Predtym nez sme sa dali dokopy sme sa poznali 3 hodiny. 😀

stellamaris
10. apr 2014

po mnohym omyloch v laske sa mi podarilo najst toho praveho 🙂 predstava bola vysoky a tmavovlasy,mam mensieho blondaka 😀 ale jeho dobre srdce ma zaujalo napriek vsetkeho a tomu uzasnemu muzovi som pred dvoma rokmi darovala syna a pred rokom povedala svoje Ano. Na vztahu pracujeme denne,niekedy sa hadame ako taliani,ale je to korenim nasho vztahu a sme spolu stale stastni.Dufam,ze navzdy...... 😉 tretikrat sa vydavat teda nemienim 😝 😝

Tu začni písať odpoveď...

Odošli