Mamičky mládeže nad 15 rokov. Pridajte sa

roxxxy
21. aug 2007

ahojte 😀 dobraaa tema???

emjee
22. aug 2007

nazov temy nie je vsetko, o com ma byt tato diskusia?

hanka274
22. aug 2007

emjee, ja mam tusaka, ze sa zase o par zavrie...nova-1 prispevok...hned nova tema.... 😅 😅

roxxxy
autor
23. aug 2007

ako hanka274 dakujem ☹ ako ked som nowa tak co???? uz tu nemozem davat temy alebo sa zapaajat??no hmm dakujem fakt si ma potesila ☹ :-!
aaa emjee hmm tak nwm je to tema pre matky ktore maju strasie deti xapes????

melory
23. aug 2007

😢

bubaczik
23. aug 2007

roxxxy no mne sa nezda,ze by si ty mala dieta starsie ako 15rokov..mas ten isty slovnik a styl pisma ako moja 13rocna dcera,ktora prekypuje pubertou

roxxxy
autor
23. aug 2007

😀

emjee
24. aug 2007

v tom pripade si dovolujem dat vystiznejsi nazov 🙂

hanka274
26. aug 2007

roxy, ale tak prepac...tvoj prvy prispevok????? co to "vpreklade" znamena???

emjee, uz je lepsie, asi nejake problemy, pikosky, radosti sa tu budu preberat???? asi.... tazko povedat co chce, potrebuje....zakladatelka.

roxxxy
autor
28. aug 2007

emjee môže byť-ten názov 🙂

andrea.m
28. aug 2007

roxy chcela založiť tému pre maminy s ratoilesťami staršími ako 15 rokov.kapisto???hanka274

roxxxy
autor
28. aug 2007

andrea.m ďakujem 😉

hanka274
29. aug 2007

andrea.m.....ano moja, uz chapem....nebyt emjee a ostatnych bab, asi by som este doteraz nechapala....dakujem za vysvetlenie 😀 😀 😀 😀 😀
vid...som asi jedina co to nepochopila..."dobra tema??"

sue
29. aug 2007

...hmmm... ale takých mamín tu asi nie je veľa... ja len napíšem, že vzhľadom k tomu, že si ešte pamätám na moje správanie keď som mala 15, prajem maminám týchto šarvancov veľa trpezlivosti...

hanka274
29. aug 2007

inak sranda....budu tu pisat maminky, co maju deti 15-rocne....no a o dve temy dalej tu bude pisat buduca 15-16 rocna maminka.... 😀 😀

sue
29. aug 2007

Hanka a spája ich to, že ani z jednej ani z druhej skupiny sa ich veľa na MK nepohybuje... obvykle sú to práve tie 15 r. deti, ktoré si sem chodia vybiť hormóny 😝 😀

hanka274
29. aug 2007

no ved...

inak ja temu neberem, ved nech si popisu a je to ved dobry novy napad...
ja len, ze som nebola jedina co podla 1 prispevku pochopila nieco ine....skor to vybitie hormonov....

no ale nastastie nie, emjee opravila....takze sa da....
som zvedava, co budu rozoberat, aky sme boli 🙄 🙄 🙄 pubertaci tazky...silny...

dadoka3
31. aug 2007

Nemám síce deti nad pätnásť, ale o chvíľu to bude tu. Odkedy ako som našla MK, občas sem nazriem, pretože mám aj štvorročného syna.

Neverili by ste tomu, že je o čom pokecať aj o ďeťoch v tomto veku.
Ono sa nie nadarmo hovorí "Malé deti malé starosti, veľké deti veľké starosti."

roxxxy
autor
1. sep 2007

aj ja tu sem-tam nazriem......ale velmi ma tu v laske asi nemaju ☹

noo a ak sa vam tema nepaci nepiste ja som len chcela nieco nove ....

sue
1. sep 2007

Roxxxy nejde o to, či ťa niekto má v láske alebo nie, ale o to, že je tu málilinko mamín, ktoré majú decká nad 15 rokov 😉

hanka274
2. sep 2007

roxxxy, tema je dobra, mne sa paci, moze byt. aj ked nemam 15rocnych nastastie (zatial 🙄 ), len sme ta zo zaciatku nepochopili, bolo to nejasne.

majka35
2. sep 2007

Myslím, že názov témy bol dokonale výstižný, pochopila som v momente, ako som ho zhliadla, o čom chce zakladateľka témy písať ... aj keď evidentne podľa prejavu nie je matkou 15 ročnej ratolesti, nerozumiem, prečo to potrebujete poniektoré stále okomentovať ... síce, keď pozriem na autorky komentárov, ani ma to neprekvapuje ... ☹

hanka274
2. sep 2007

majuska, my sme uz tu v pohodke, sme si vysvetlili 😉 😉
to keby si nevedela...

majka35
3. sep 2007

hanička ... juuuj, to si ma potešila, už som sa zľakla, že zase niečo máš ... 😀 😉

dadoka3
3. sep 2007

Páči sa mi toto dohadovanie, či je to dobré alebo nie. Len ma tak napadlo ROXXXY, máš nejaký konkrétny problém, ktorý by si chcela rozobrať?

hanka274
4. sep 2007

majka, citaj, citaj, potom pis. My sme tu v pohode vsetky, tak sa nesnaz nenapadne sa pustat do zabrdania 😉

hanka274
4. sep 2007

dadoka3, roxxy asi nema si myslim, len to xcela asi otvorit pre maminy co maju starosti s nast-rocnymi 😀, och ti pubertaci... 🙄 🙄

majka35
4. sep 2007

hanka, veď práveže som čítala ... a nezabŕdam, ty všetko veľmi zle chápeš ... 🙂 🙂 🙂
prajem pekný deň ... 🙂 🙂 🙂

dadoka3
4. sep 2007

hanka274, aj tak si myslím, že ju niečo k tomu viedlo. 😉

sharlotta
4. sep 2007

No, mna tato tema celkom zaujala, lebo sice nemam este deti, ale mladez nad 15 ucim a celkom by ma zaujimali niektore veci. Niekedy nechapem postoj rodicov...

janada
4. sep 2007

no ja mám ratolesti dve nad 15 a o chvilu môžem otvorit tému nad 18,ale to sa už asi prihlásia budúce maminy 😀 Inak si myslim,že je to dobrá téma,neviete si predstavit o čo viac starosti je s väčšimi detmi.Už ich nemôžete mat stále pri sebe,musite im dat určitú volnost a potom si užit kopu neprespatých noci,viac ako ked boli bábatká.No ale za pár rokov to tu už bude bežná téma,deti dorastú tak rýchlo ani si neviete predstavit jak.Viem to z vlastnej skúsenosti 😉