Mamičky na rodičovskej - koľko času denne strávite varením?

veronique_1
10. aug 2011

Otazka je urcena mamickam na rodicovskej? Kolko casu stravite denne varenim a pripravou jedla? Muzovi na veceru pripravujete len hlavne jedlo alebo aj polievku?

zuzka1008
16. aug 2011

ja varím každý druhý deň, pre muža, deda, babku, a našu malú

lenkaks
16. aug 2011

Navarim si vzdy na 2 dni,nez ide maly spat si dame polievku,ked vstane,dame si druhe...Nevarim ziadne zlozite jedla,tie sa varia cez vikend...a vecere_ tiez sa neje vara,ale co studena chladnicka da 🙂 maximalne sa vysmazi chlebik vo vajicku ...alebo oblozeny chlebik so zeleninou...malokedy sa u nas je na veceru vara...

isabella_fly
16. aug 2011

ja varim takmer kazdy druhy den, niekedy nie ked ideme k nasim na obed a pod. necitim sa otrokom, mna to proste bavi a tepla vecera podobneho stylu ako je obed u nas nehrozi, ved by sme za chvilu pribrali ako prasata, my mame veceru nieco suche, popripade skor lahke, varena strava na vecer nie je to najidealnejsie... mm ked pracuje tak je mimo domov aj viac dni, takze teplu stravu tam on ma a ked pride domov ma teple obedy doma, ale veceru by som nerobila ani keby chodil z prace kazdy vecer domov, je to nezdrave sa na vecer napchavat... kedysi som si myslela ako nebudem pri malom dietati s celou domacnostou stihat varit, ale blbost, da sa a varenie mi nikdy nezaberie viac ako 2 hodiny a to na internete vzdy najdem nieco nove a zaujimave a ochutim si to podla seba, aspon nemam stale dookola tu istu nudnu stravu z nejakej vyvarovne bez chuti a v neposlednom rade, viem co si do toho dam...