• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
cica ahoj, pekné ste kúpili :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi blbol konik a doma furt makam :slight_smile: ,triedim male veci a upratujem kompletne skrine,taky riadny poriadok v celom byte :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš tak Davidka pochválila..ale tá chvála aj tebe patrí :wink:
29. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi diky.......MM pozeral kratase deckam...prve schmatol tieto a ja nezavisle od neho som doniesla tu siltovku...tak sme sa zhodli vo farbe.... :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mozes prist aj mne upratovat v skrini ja som z toho choraa :grinning:
29. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik ahoj...ano pochvalila....dokonca v hrubej motorike je sikovnejs ako mala ona vo svojich tabulkach pri tychto detoch.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,uz som to potrebovala a treba miesto aj v polickach,tak kompletne vyhadzujem bez pardonu haraburdy :slight_smile: aspon sa to trosku vyprazdni,kludne pridem ale az upracem svoje :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tesim sa :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi aj mne mozes dojst pretriedit...mam plno malych bodyniek po Davidovi a neviem co s tym.....

Emily...uz by si mohla zostat tehula...aspon by som to mala komu poslat... :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus,ja mam vsade v kazdej sskrini a aj posteli nejake detske veci,cakam ze uz konecne bude mat bratricek nieco zarobene :slight_smile: ,aby som mu mohla dat
29. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš, veď podľa toho ako hovoríš..určite je šikovnejší od mnohých detí čo DS ani nemajú, môžeš byť na neho právom hrdá :dizzy_face:
29. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak kopec vecí som takto odkladala ja po dcére a teraz to rozdávam, vyhadzujem a pod. ... po nás ..teda po Paťke ...v rodine boli deti až po 10r :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak po malom sa snažím viac menej likvidovať všetko
29. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus tesim sa z cmicika s tebou ja mam krsniatko ale mne sa vidi tak spomaleny ale dufam ze z toho vyrastie :wink: ma mam veci este po jankovi som to lutovala vyhodit ze mozno sa zide :wink:
29. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik, mne je to ale luto takto niekomu dat,lebo su to veci povacsine len raz nosene a dovezene so svajciarska,ale teraz potrebujem zase detom pokupit,lebo mi vyrastaju so vsetkeho a zase ukladat tie co su male,o chvilku si kupim byt na detske veci :grinning:
29. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak emily,sups nieco rychlo zamiesit :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily dakujem....a cakam uz len na to, kedy najdem v tvojom pase termin porodu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Neviem, ci sa ti oplati po Jankovi odkladat...on je od Filipa o dost starsi....ja ked vytahujem veci po Filipovi...tak na niektorych sa sulam a to je 8 rocny rozdiel.....ale zasa na chalupu a na doma sa znosia... :wink:

Zuzi...co to nehodis na MMB?
29. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi moiesime miesime a aj kysnem ale inde ako mam :grinning:
29. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus,je mi to luto tam hodit,ved este uvidim,ja len upenlivo cakam od bratricka spravicku , ze su tehotni :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: ,tak to treba na tom spravnom mieste :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi..tak to nabal bratovi a hned sa ti uvolni...nech si to on skladuje.... :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát sa mi Samino zobudil a s takým plačom..to cez deň nezvykol, ledva som ho utíšila, ale už je dobre
autor
zuzik no nazdaaaar, som ťa dlho nevidela ty tuláčka :grinning:
cicuš teším sa s tebou z nášho cmučika, veď ti to furt hovorím že je výnimočný :wink:
emily ahoj :wink:
Iwusiiik ahoj moja....uz som chcela pisat, ze kde si..... :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus,dobryyyyyyyyyyy napad :slight_smile:

adulik,asi sa mu nieco zle snivalo,
29. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, normálne mu slzy tiekli tak plakal :frowning2:
29. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus ahoj idem dat aspon veci nejake na kopu aspon niceco urobim dnes a od zajtra tu nebudem :frowning2:
29. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusik ahoj,blbol konik a makam stale na niecom doma :unamused:
29. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik...davaj bacha...ty si kusok od Nitry... http://www.topky.sk/cl/10/451267/Slovensko-ma-dva-podozrive-pripady-chripky-

Zuzi...esteze ma mas.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Emily...preco tu nebudes?
29. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, tak ty ideš výletovať :grinning: ty sa máááš
29. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik,aj nasm sa to stalo,ked boli mali a teraz prednedavnom lenke,tak zpustila, akoby ju rezali,ale nepamatala sa na sen
29. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok