• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
cica ma neplaš...mám jednu susedu čo tu mala kamošku z mexika pred dvoma týždňami :confused:
29. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi len sa nám nepretrhni, trošku sa pošetri :grinning:
adulik možno sa mu niečo snívalo, bobatko malé :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
emily a kde to idete výletovať???
29. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus, veru mas pravdu :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaa už vieme kde bol psík zakopaný, už kakááme...asi ho bruško bolelo moj drobček
Aduli....asi to bol fakt zly sen, ked az slzicky tiekli... :frowning2:
iwus vezieme kamosa na kupele do bojnic a uz ostavame do nedele u brasky na remate :wink:
29. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj Emily...ale ti bude dobre..... :grinning:

Adulik...no super...tak uz bude dobre a moze aj potom mopovat s novym mopom.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj dnes by mi malo byt dobre mame trojrocne vyrocie sobasa :grinning:
29. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,tak gratulujem :slight_smile: a teda aj tutu mutu a teda aj zapracovat treba :grinning:
29. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily tak to gratulujem :wink: tak šup šup Janka dakomu na noc požičaj, zapál sviečočky...... :grinning:
29. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankovi dam diazepan :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily , ale aspon 10mg Diazepamu... :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
radšej makové rezance a plný vandeľ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mňam by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...tak v tomto sme sa nezhodli....makove slize nieeeeee... :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som dnes obedovala tvarohove slize ale na slano s opecenou slaninkou.....mnaaaaaaam...hrozne dlho som to nemala...
29. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam rada makove rezance ale ked si ich robim tak mm sa pyta co vyviedol ze to musi jest :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš tak to máš teda dobré chute, takú kombináciu som ešte nemala :astonished: :grinning: ja keď tvaroh tak len na sladko :grinning:
29. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivusik vyskusaj to....je to supeeeeer a mozes dat na to este kyslu smotanu...... :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš keby Samo mopoval to by dopadlo!! :grinning: :grinning: nechce moc jesť, beťár, už tu Paťu obháňa

ja som dnes mala hrozitánsku chuť na strúhankové šúlance s mliekom :dizzy_face: :dizzy_face: len mi ich nemal kto spraviť :grinning:
29. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keď ma prídeš pozrieť tak si to uvaríme, dobre? :grinning:
29. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás robievame tiež, že tvarohové halušky so smotanou a šup na to opečenú slaninku..že by dolniacke jedlo? :grinning:
29. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby už radšej nevarme, lebo nestačím sliny prehĺtať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: majte zľutovanie :grinning:
29. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babbenky ja dnes nevarim dufam ze pojdeme niekde na veceru ked uz mame ten sviatok :grinning:
29. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwusiiiiik dobre...zrobime si....ale len mi prosim ta slub, ze nebudes drzat KAVOVU DIETU.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš už nedržííííííííím :grinning: a sľubujééééééém :grinning:
29. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...ze halusky...fuuuu, to by som si tiez take dobre bryndzaky dala.... :grinning: :grinning: :grinning:
emily a aký sviatok.niečo mi ušlo?
No aj si schudla tych slavnych 9 kil....ako pisu pri tej dietke??????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš u nás bryndzáky len ja mám rada...to sa mi neoplatí bryndzu kupovať ..dúfam, že keď malý vyrastie, tak mu to bude chutiť :grinning:
29. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...my ich lubime....Filip nelubil ale naucil sa casom... :slight_smile:
29. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes v ženskom magazíne rozprávali o liposukcii..že nejaká nová čo len tuk odsaje max 2 l a že to neberie krv...fuu..keby som mala prašule navyše hneď si to dám spraviť...aspoň kúsok :grinning:
29. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok