• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
hasler, to je taka presna???
idem vyskusat dat aj tu moju :wink:
10. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 20.11.vyrocie svadby a v juli mam 35rokov
Reni, bola som sa osprsit, ale aj tak vam z mobilu nestiham...
10. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčat,,,,,Dobrúúúúúúúúúúúúú noccc,,,,,ak ma neodoženiete tak aj dnes alebo, na buduce :slight_smile:

pa pa
10. apr 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi podrazdim ho raz mi doniesol on do postele kavu chlieb a aj nejaku kvetinku a ja otvorim oci a pytala som sa ci by sa nejaka cigaretka nenasla k tej kave :grinning:
10. apr 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič sa nedeje, ocikala si paplon, tak som ju len prezliekla a dala do obliečky deku a už spinká dalej

zuzi to máš dobré dátumy, sa nemusíš báť že si zmýliš dátumy

netmona ja 36
10. apr 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ty si romantik ... cica a kde máš notebook?
10. apr 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha kamosky mala sa pocikala a vsetky zmyzli :wink:
10. apr 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja haji pa pa zajtra
10. apr 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli,neboj,ja si nastastie datumy npamatam :wink:
10. apr 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chuda, tak vycikala sa, ale uz bola aj v plienke pocikana, a zacala plakat, som ju pomylila...lebo tuho spala, bola spotena a zacala plakat, a jedovat sa. ale uz som jej plenku nedala.
hasler, tvoja vydrzi do rana teraz???
no čo tak to už môžem ísť aj ja do hajan, dieťa na poriadku, ktovie či už aj tá druhá spí, či ešte šuškajú o karolkovi-magorkovi

renka no čo podarilo sa čosi vycikať
idem aj ja,tak vam zelam peknu nocku,pa :slight_smile:
10. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasler, ani ja som tu vcera nebola... dakujeeem. :wink:
10. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleeer pockaaaj, odpovedz mi :sweat_smile:
10. apr 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli, notebook mame tu, ale nemame tu internet, iba ak ho na mobil napojim, ale muz teraz stahuje Filipovi hry do PSP...
10. apr 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz vsetky odchadzate???
tak dobru :pensive:
cica, uz len ty si ostala?
mala zasa place.... :angry:
10. apr 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka ja som ešte tu ... no mala by vydržať ... skúšame už 2týždne a 2x sa do rána ešte pocikala ... podám zajtra hlásenie ... držím palce aby ste aj vy vydržali

tak si včera oslavovala :grinning: :grinning: :grinning: a dnes ani nič neuleješ
10. apr 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neujejem, ved je prisny post :dizzy_face:
10. apr 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni som ti zabudla odpísať ... som napísala pán cica, lebo cicoš sa ma zdalo také blbé to ako pupuš
teda neulejem :grinning:
reni, pozeram, ze vsetky sa rozprchli...
Inak ja som v zivote Filipa nebudila v noci na cikanie, mna keby niekto zobudil v tuhom spanku, ze pod curat, tak mu asi jednu bachnem. Je to neprirodzene,lebo potom s na to zvykne a nanauci sa vydrzat bez curania celu noc.
10. apr 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem co mam robit. mne to ale vobec nevadi ze ma na noc plienku, ten jeden balik nam vydrzi strasne dlllho.Kristinku som budievala na cikanie a dodnes sa budi a vykrikuje zo sna. mozno v tom nieje suvus, ja neviem...
10. apr 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak madar :grinning: , suvis, nie suvus :grinning:
10. apr 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka nebud ju, ja v tom vyznam nevidim, nechaj ju na plienke a ked par noci vydrzi plienka sucha, potom ju davaj spat bez nej...
10. apr 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica neni pravda, tiež som si to myslela pri Zuzke ... Miška ani nevie že je hore, so zavretými očami sa vyciká, uložím ju a spí dalej ... to isté bolo aj so Zuzkou, chvíľu potom chodila sama na šerblík, mala ho vždy v detskej a teraz vydrží aj celú noc

reni a ked je pôst, to si nemôžeš ani vypiť, ja že len mäso nie ... ja som si dala ginový čaj, to radšej ani pred mamou nepoviem
10. apr 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by si sa zdrzat vsetkeho, aj sladkosti, na velky piatok sa ani hudba nepocuva, najest sa mozes len raz za den poriadne
10. apr 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli, tak ale potom nemozes nikdy povedat, ze sa v noci nepocikala, lebo vidis to, ak ju nezobudis v naprogramovanu hodinu, tak je pocurana, ja som to tak nikdy nerobila, spaval s plienkou, pokial nebyvala rano sucha.
Reni, vobec nic na tom neni, ze spava s plienkou, ona si to musi sama uvedomit, ze ma vydrzat.
10. apr 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica, aj ja si to myslim :wink:
10. apr 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja netvrdím že je hanba spať s plienkou ... mne to proste takto poradila suseda a robila som to aj pri Zuzke a som s tým spokojná ... inak som písala, že keby som chodila do roboty, tak by som mala iné riešenie ... a zrovna dnes na piesku sme sa rozprávali a robia to tak viaceré maminy, ktorým deti nevydržia do rána
10. apr 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok