Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

renka9
10. apr 2009

hasler, uvidime... ja dam pre istotu novu plienku, lebo sa mi zda aj tak prechladnuta, aby nebola do rana nehoda. ona spava s nami, a to by sme boli mokri a smradlavi vsetci 😀

hasleerka
10. apr 2009

juj tak to by nebolo moc dobré ... naša spí sama a má podložku z lekárne pod plachtou, tak keby čosi, len plachtu prezlečieme ... ozi a kedy to už budete sami?

renka9
10. apr 2009

babule, idem aj ja haji, uz nevidim, papa
dobru nocku 😔

renka9
10. apr 2009

dufam, ze uz v lete budeme byvat 😝

hasleerka
10. apr 2009

no ved už je zajtra 😀 😀 😀

renka9
10. apr 2009

je presne polnoc

cica13
10. apr 2009

nasi znamy maju syna tak stareho ako je Filip, v kuse ho v noci budievali na curanie...chuda, ledva stal na nohach, bude mat 9 rokov a stale beha v noci curat.
Odkedy som ja Filipovi zrusila plienky, mozno sa parkrat pocikal ked bol maly...ale v zivote mi v noci nevstal na curanie, vzdy sa pred spanim vycika a spi celu noc a cika az rano...

renka9
10. apr 2009

ani kristinka nevstava v noci cikat
ale uz ma nehajte, idem 😀

hasleerka
10. apr 2009

cica to si musí každá vyriešiť sama, ako som napísala ja s tým problém nemám Zuzka ja úplne v pohode vydrží celú noc

cica13
10. apr 2009

dobru nocku Reni!
...a nebudte deticky!...🙂))))

hasleerka
10. apr 2009

a na mna si hádam neni nahnevaná ked mi nedáš dobrú noc ...

hasleerka
10. apr 2009

tak aj to tu ukončím, dobrú nôcku všetkým

cica13
10. apr 2009

haslerka, nemam byt preco, ale je mi luto tych deticiek, 16 rokov robim na detskom oddeleni, nejedenkrat sme museli zbierat moce a tympadom budit deti, aby sa vycikali, bolo mi ich hrozne luto, ked tak sladko spali a ja som ich musela zobudit kvoli cikaniu...

Dobru nocku, idem do hajan...

emily333
11. apr 2009

dobre rano vy ste tu riadne ponocovali 😉 ja si idemm vyzehlit ostymcek a potom hajde k babke robit hrudky.ja by som aj sama robila ale ju to tak tesi ze je este uzitovna pridem asi poobede nakuknut sa urvem ze musim nieco doma urobit 😀 😀 tak prajem krasny dniik 😉

renka9
11. apr 2009

dobre ranecko, krasne slnecne 😎

Angelika sa rano zobudila sucha 😉
ty brdo, ale sme popisali vcera 🙂
dnes sa sem dostanem asi az vecer, mam vela robotky, uz mi pere pracka, a idem robit tiramisu tortu-nepecenu, a este jeden zakusok.drzte palce, nech sa podari 🙂

hasleerka
11. apr 2009

cica ja som sa asi dva mesiace bránila pri Zuzke tiež som si myslela že ju budem budiť, ale ked som to vyskúšala, bolo to v pohode, ani nevedela že je hore .... možno u chorých deťoch je to inak

ja tiež idem čosi robiť, tak ahoj večer

renka9
11. apr 2009

ja si tu este kavu pri vas vypijem 😉

hasler, teba to nejak vzalo to budenie 😕 , kasli nato, kazda mamina ma iny system 😉

cica13
11. apr 2009

dobre ranko, aj my ho mame slnecne na Zahori...
Haslerka, nebavme sa uz o nocnom budeni....kazda mame aj tak na to svoj nazor, za ktorym si stojime...
Reni, tusim dobehnem na to Tiramisu, to luuuubim...
Filip uz letel s mamou do obchodu, este ani neranajkoval...isiel si nanuky nakupit.

aadula
11. apr 2009

ahojte 🙂 tak vy ste tu mali nočný žúúúr 😀

som sa pobavila na gladiolovej praženici 😀 😀

my sme sa zoznámili s mojim na svadbe 😝 9.4.1994 😀 a 20.4.1996 sme sa brali tak o chvíľku oslavujem 13 výročie 😅 😅 😅 akurát tu drahému hovorím, že sme mali 15 výročie ako sme sa spoznali 😀 😀 😀

a keď tu píšete, že to ZOO je o ničom, tak silno uvažujem, že tam nepôjdeme 😕

cica13
11. apr 2009

adulik, ale nemusis prist do BA kvoli ZOO, ale kvoli mne....🙂

emily333
11. apr 2009

ahojze ja uz somdomka konecne mna ta babka tak dobila ze ja uz nic nevladzem ☹ e este mi treba varit zemiaky a o stvrtej idem do kostola svetit pasku do michaloviec lebo u nas svetia rano o pol siedmej a to sa mi nechce vstavat a plasit sa 😉

renka9
11. apr 2009

adulka, to ste sa zoznamili na moje 16-te narodeniny 😀

my uz papame to stratene kura 😀

emily333
11. apr 2009

aj uz som povesala a dala varit zemiaky a idem si urobit kavicku a trosku oddychnut sak sa plasim jak zajace na poli 😀

renka9
11. apr 2009

emily kluuud, sak to je len sibacka, a v utorok je normalny den 😀

emily333
11. apr 2009

ked smom naucena ze to musi byt typ top a clovek je potom taky unaveny ze z tych sviatov nema nic ☹

cica13
11. apr 2009

reni , to stratene kura je nieco ako plnka do kurata, len si tam dala miesto pecienok udene maso a piekla na pekaci? Co si k tomu robite, zemiaky?
My budeme mat balicky, v alobale masko, zemiaky, klobasku, cibulu, dobre davno som to nejedla.

aadula
11. apr 2009

cicušík ešte porozmýšľame, nejak ste ma fakt odradili alebo prídete vy sem a pôjdeme k Hronu opekať 😀 Len tam by sme asi na malých fakt museli v tomto ich veku kúpiť vodítka 😀

aadula
11. apr 2009

renka, vidíš..si budem pamatať tvoj dátum narodenia takto 😉

renka9
11. apr 2009

ano cica, jedli sme to len tak s kapustovym salatom 😉

emily, haslerka, manzelia vydrzali do polnoci bez maska? dnes si to vynahradili , co? 🙂

aadula
11. apr 2009

ja som nakoniec robila tie zemiakové placky...Samkovi som kúpila Hami .ryža, mrkva, morčacie masko...ale on sa dorazil ešte aj plackou 😀