Mamičky nad 30 II

Tak pokračujeme......
iwusskaautor
7. máj 2009
ja to práveže milujem, len doma si to netrúfam robiť 😃 😃 😃
sa na teba teším ako mi budeš vyvárať, aj moju kuchynku ti požičám a to už je čo povedať 😃 😃 😃
lilu18
7. máj 2009
😃 --tak to si vazim 😃 -- len aby suroviny boli 😃 ..este zajtra omrknem kde vsetko nakupim =-)
emily333
7. máj 2009
vau varime my sme akurat odprevadili navstevu bola rychla podavala som nesku /rychlo sa pije a navsteva sa dlho nezdrzii 😃 😃 😃 /
iwusskaautor
7. máj 2009
mi musíš potom zoznam napísať, ale taký aby som tomu rozumela 😃 😃 😃 napr. soľ, vegeta a pod. 😃 😃 😃
lilu18
7. máj 2009
idem moja--ostali sme tu uz len my 2?,ostatne poodpadavali.. |-|
lilu18
7. máj 2009
akurat ta sol tam nie je 😃 ani vegeta 😃
lilu18
7. máj 2009
emily..no nacase-ahooj 😃 a aj dobru |-|
emily333
7. máj 2009
lilu dobruu idem aj ja haji ked uz tu nik nie je 😞
iwusskaautor
7. máj 2009
to som dala ako prirovnanie 😃
tak dobrú nocku :-x
hasleerka
7. máj 2009
no čaute, ja že vás idem trochu kuknúť a tu už asi nikto 😞
hasleerka
7. máj 2009
takže nikde nikto, si pokecám asi sama, tak idem radšej dlážku umyť 😉
tatolu
8. máj 2009
Dobré ránko.
Šardujem vás do nového dňa 😉
emily333
8. máj 2009
dobre ranko co mate dnes v plane ? 😉
tatolu
8. máj 2009
vyvešať prádlo, urobiť vajcovú polievočku, zemiačky, špenát, uložiť deti a hajde s najstarším von a tak ďalej...
Pomedzi to sa ešte aj učiť 😃 😉
slonisko
8. máj 2009
Dobre rano.
iwusska dam ti vediet ako s tou grolovačkou.dnes ide MM na zahradu čosi robit a zajtra kupit podlahu do kuchyne a obklad za digestor.dufam že si to prečitaš.
emily333
8. máj 2009
vau a to stihnes ked den ma iba 24hodin? :-N ja mam navarene od vcera a idem ku kamoske na pokec vcera sme sa stretli po 8mich rokoch.
tatolu
8. máj 2009
Noooo veď si sa pýtala, čo máme v pláne 😃 😎
A okrem toho, zistila som, že kávy veľa vecí istia |-|
netmona
8. máj 2009
ahojte,,,dnes máme pekne, tak zase vonku trochu, ale nie ako včera lebo za 3 hod.som mala dosť x-)
aadula
8. máj 2009
ahojte, tu tiež svieti slniečko, len ja sa neviem rozhýbať :-p malý ráno o 6tej už buntošil, som sa s ním vychniapala do obyvačky a keď mm vstal, tak som ešte zaliezla do postele poleňošiť 😃 a teraz! nefládzem :-p
aadula
8. máj 2009
to tu dnes asi fakt nikto nie je...veď je krásne...ja čakám kým sa malý hm hmkáčk zobudí a tiež trošku vybehneme...len za ním treba bežááááť 😃
netmona
8. máj 2009
aadula,,asi tak, každá dakde von , na návšteve,,,,ja dnes varila jak pre rotu,,,konečne pri káva a potom uvvidíme ked bobak vstane
netmona
8. máj 2009
no to sa ubeháme za detičkami,,,,,jaj MM maká aj dnes aj zajtra a celý týž. no furt od rána do večera 😞
emily333
8. máj 2009
ahojte ja uz som domka vykecali sme sa riadne s kamoskou a medzitym mi volal mm kde som tolko ]-( ]-( vecer pridu svagrovci tak budeme grilovat 😉
netmona
8. máj 2009
emily,,závidim,,grilovačka ]-( ...mam rada,,,len v bytovke sa nedá, ešte že máme švvagrinu blízko a má veľku záhradu,,
emily333
8. máj 2009
hej ale zase po kazdom upratovat ma nebavii 😞
netmona
8. máj 2009
jaj,,tak to už je cena za posedenie 🙂 ,,,mna už vôbec nebaví nič,,lebo 2 apol roka furt a furt dokola :-p
netmona
8. máj 2009
mam slabu chvílku dnes že, nevidím zmysel v ničom,,,ani v exe 😃 😃
emily333
8. máj 2009
ale este sa usmievas tak to je dobre ja som tiez mala vybornu naladu ale ked ty moji chlapi ma len nahanaju domou ]-( asi im mam sediet iba pri nohaviciach
netmona
8. máj 2009
no vidíš,,jak sme dopadli 😃 😃 ,,,a ten koš do kuch. už máme bobák ma zábavku x-)
emily333
8. máj 2009
no veru naucila som ich ze len na nete sedim a raz vypadnem a uz konec ]-(

Začni písať odpoveď...

Odošli