• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
aj môj prípad,,furt len doma a ked MM isť s malým von tak aj mna ťahajú ale som rada že som sama,, no na bud. týžden sa vyberiem do centra a spravím si volno a hlavne nie doma a hlavne oddych od malého :sweat_smile:
8. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bobak už hore,,tak ideme sa napučiť a het von,,,pohľadať dake kamošky :slight_smile: ,,,pa zatial
8. máj 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sup na prvu stranu :grinning:
8. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu :slight_smile:
8. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
8. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: ahojte
8. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme sa uz pekne pozdravili a mozme na spoved :grinning:
8. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste prežili dnešný slniečkový dník?...ja som bola doobeda (do 14:30h) v robote :frowning2: a máme noclažníka Adamka(neterin syn)...chalani sa teraz pred chvíľou uložili :slight_smile: konečne je ticho :grinning:
8. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja-svatek patek,pracujes?? :confused:
8. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka hoj :slight_smile: u nás nič výnimočné..doobeda som sa nevedela prebrať a poobede sme boli trošku vonku, potom nás mama prišla ostrihať...malý je taký zlatý...vystrihané kuriatko :grinning: teraz mu tie modré očiská ešte viac vyniknú..som ho nepofotila, ale zajtra napravím..potom hodím foto :slight_smile:
8. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musíme do konca mesiaca odovzdať zákazku :unamused: aby boli prachy na výplatu :wink: a keď to nestihneme nebudú prémie :angry:

kde je ostatné osadenstvo :confused: ...všetky išli víkendovať?
8. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Samko musí byť fešáčisko :wink: ...teším sa na foto,...a ako je Paťke?zazrela som že je prechladnutá :frowning2:
8. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, on je taký malý fešáčik, Paťka hovorí, že keby nebola jeho sestra, tak sa do neho zaľúbi :grinning: a jej je tak všelijak...morí ju tá nádcha, ale nemá teplotu ..nasadila som jej coldrex junior, kvapky do nosa a teraz som jej paralen dala..a cez deň aj med jedla..tak dúfam, že do pondelka ju to prejde..prípadne ju nechám nejaké dva dni ešte doma :slight_smile:
8. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka tak aspon teraz si nohy vyloz a cim ta ponuknem-prinesiem do postielky :slight_smile: mame rybku-das si z vinkom??
8. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :wink:
8. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka aj ja som dnes bola v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nastastie to ubiehalo :slight_smile:
8. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ale pracovite :slight_smile: ahoj renka
8. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už si mi nabrala :confused: ...iba trošku okoštujem :grinning: lebo som sa napchala zbytkami(okrajmi z pizze)čo krpci ponechávali...a vínko máme aké?

ahoj reni :slight_smile: ...sme sa po dlhom čase stretli :slight_smile: ...aj mne to išlo rýchlo,boli sme bez šéfa,takže pohoda :wink:
8. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa normálne blbo cítim..vy tu takto pracujete a ja som si doma lehnila :sweat_smile: aspoň vám prihodia zamestnávatelia niečo + keď bol sviatok? inak aj MM má dnes nočnú ..ale tak on je smenár, tak to musí či sviatok či nie

bodka to ti až okraje nechali ..? podarení
:grinning:
8. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas na tanieriku aj rybku aj opecene krumplicky aj alma papricky :grinning: a vinko len pezinske mavam :grinning:
8. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj MM je v praci, taha sestnastku - poobednu a nocnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte adula ,,ty sa máš že lehnenie ,,,a to je čo,,?? :grinning:
8. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula ma narok,je marod aj s malou :slight_smile:
8. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,,,a debuše poznáš,,?? :grinning:

renka,,tak že sama :confused:
nalievaaaaam
aaduli :grinning: :grinning: :grinning: ...náhradné voľno a stravný lístok :angry:

to peznské je biele alebo červené?...keď červené,tak aj trošku coco-coly mi prosím do neho šplechni :grinning: ...a papričky si neprosím :frowning2:

oni ich nejedia lebo že sú moc upečené :grinning: ...ale aspoň sa najem :grinning: :grinning: :grinning:
lilu,,,ta nazdravie :dizzy_face:
8. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli, ako ti je?
8. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervene-bezim po colu :slight_smile: -na zdravicko

debuse nepoznam?to je cooo? :confused:
8. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok