• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
Ahojte.
U nás sa zatiahlo a konečne prší :wink:
9. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme sa pred chvíľkou vrátili z Míli pre mamu ...som z tohoto môjho šintríka riadne vyšťavená, som s ním bola sama...bol nejaký umrnčaný ani v kočíku nechcel byť ani chodiť...potom sa dostal k takému stanovišťu kde lepili slniečka a tak...to sa mu páčilo...asi má umelecké vlohy :grinning: :grinning: hodím aj nejaké fotky :wink:

renka tá bundička je mooooc pekná ..keby mali väčšiu hneď beriem aj pre seba :wink:
9. máj 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky..jejej niekdo ma nove foto :slight_smile: krasna fotecka len malicka

tatolu u nas slnko svietilo cely dnik :sunglasses:
9. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ahoooooj :dizzy_face: to je maskovacia foto :grinning: :wink: u nás svietilo, ale poobede trošku aj poprchalo...no potom sa tak vyčasilo, že až slnko pálilo
9. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...a prečo sa maskuješ aaduli :confused:
9. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som dopozerala fotecky z tej mile :slight_smile: supeeer a maly aky fesacisko-krasny kompletik klobucik a kosielka-cmuk posielam :astonished:
9. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bodka-ved aj ty si maskovana :slight_smile: podte vecerat-sup sup,lebo musim malu uspavat :dizzy_face:
9. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2739506&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

som vam sushi navarila :grinning: namacajte do sojovej omacky--dobru chut...este pridem :grinning:
9. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ja len tak opatrne, ešte som to v živote nejedla :slight_smile:

bodečka..ale nie... :wink: to som len chcela novú hodiť...trošku zmeny ty porobiť... :slight_smile:
9. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz haji :pensive: nemohla sa vy...chuda uz 2 tyz.len take kozacince kaki :frowning2: ale sa pochvalime dnes neboli nohavky mokre :grinning:

aduli--len si daj ,neboj neotravim :grinning:
9. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, to je šikulka teda ...dávaš ju častejšie na nočník? alebo ako si to riešila?
9. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedavam,len som jej kupila nohavicky s potlacou dievcatka a som jeej vysvetlila ze dievcatko nemoze ocikat,lebo bude mokre a bude plakat ..a treba kricat mama na serblik :grinning: a serblik bude spievat
9. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako chuti sushi? som ho 1x robila :grinning: chuti mi tak som sa odhodlala ho sama urobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som už načisto šiši...v telke plače dieťa a ja utekám do spálne, že malý plače :grinning:

lilu tak kúsok ochutnáme :wink:

renka...som si čítala trošku tú tému o tých mužoch ...keď budem mať blbú náladu..určite sa tam zas naťuknem :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli nie si sama :grinning: ...práve som sa pýtala muža že to aké malé bábo ešte plače vonku :grinning: :grinning: :grinning:
idem kuknúť tú slonicu :confused: :grinning:
9. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ochutnavaj,koli tomu som nebola kupit malej topanocky :grinning:

co je to za temu?

a kde su dalsie star? :fearful:
9. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka :grinning: takto ľudí popletú čo majú telku pustenú a mysľou sú inde :grinning:
9. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no videla som už aj väčšie slonice :grinning: ...si nefandi že si veľká slonica :grinning: :grinning: :grinning:

lilu aj mangel okoštoval :grinning: že si šikovná :wink:
9. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj aaduli,tú tehotnú levičanku si nepoznala čo vyskočila z balkóna?...určite sa u vás šíria rôzne verzie :confused:
9. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz sme domka adulik fotočky su krasne samko je fesak, lilu vyzera to chutne :wink:
9. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu .. že Záhadný muž...renka to hodila dnes nech si pozrieme..pobavíš sa

bodečka..nepoznala som ju...ale jedna levičanka písala, že ju poznala a že vraj mala nejakého divného manžela...že ju dosť psychicky deptal..že chcel veľa detí a poriadne jej nepomáhal...tak neviem ako to je naozaj... ale aj tak...mohla to riešiť aj inak ..chúdence detičky :frowning2:
9. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily cau-to JE CHUTNE :grinning:

adulka-foto pridava aj telka pridava na kg-a niekomu kg naviac aj pasuju- :slight_smile:
9. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu...to máš pravdu...mne tiež veľa pridala..inak mám len 55 kg :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: to áno,písali že už viackrát to chcela urobiť...je mi ľúto detí,asi na ne v tej chvíli nemyslela :frowning2: ...že vraj učila na škole,mohla aj inak rozmýšľať...možno nejaká popôrodná depka(to najmenšie malo iba 1,5r) :frowning2:
9. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik-ja som to vedela :grinning:

aku smutnu temu rozoberate :frowning2: chuda uz to ma za sebou,ale deti nieeee :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, hm..dokonca na cirkevnej škole učila..a v septembri mala rodiť..tak možno aj tehotenská..ktovie..to už asi nikto nezistí
9. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola čítať tých záhadných chlapov :grinning: :grinning: :grinning: ...aj o našom tatovi tam písali :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,no o kg sa radšej nebavím,,lebo predpôrodna depka urobila svoje :angry: ,,ale na to jeme aby sme chudli :dizzy_face:
9. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka aspon dobre písali o tatovi :slight_smile: ?
9. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok