• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5052073...--aduliiik a toto sa ti nepaci.Keby bolo vacsie by som zobrala :dizzy_face:

ahoj netmona--tak paci sa papaj-das si aj zazvor?
9. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako včera Halinová povedala,,,citujem:

že mozog,,opakujem mozog produkuje hormon na chuť do jedla,,,preto sú modelky šlíhle :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky moje ahojteeeee :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ako ste mi chýbaliiiiiiiii :dizzy_face: som vás trošku zanedbala :confounded: ale záhradka nepočká, teraz so prišla domov :grinning:
adulka nová foto :wink: aká kočanda s fešáčikom, len si musím na ňu zvyknúť :grinning:
lilušik klobúk dole, tak takéto niečo by som ja ukuchtiť nedokázala :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyzerá to fantasticky :wink:
babulky čo to tu rozoberáte za tehulku? :frowning2:
9. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,,,pekná žeľena :slight_smile:
9. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska ahooooj :slight_smile: tak si sa bola dnes opaľovať v záhradke? :wink: ja som sa na míli flákala s malým dnes...veď kuk foto ..hodila som nejaké :slight_smile:
9. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona :angry: to simam ako JA vysvetlit? :grinning:

ahoj iwusik---uz ta tu postradame-chytro namacaj do sojovej omacky a zazvor navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka kuknem, len som taká uťahaná :grinning: som komplet prerobila skalku čo som vám poslala foto, cica mi povedala že nie som kompletná :frowning2: :grinning:
9. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilušik veď som ti už polovicu zjedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale to je škoda papať, tak to krásne vyzerá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,,,no vysvetlovať ťažké,,je to,,a zázvor používam sem tam,,,

aadula,,,určite si uťahaná s míle

iwusska,,,nevidela som skalu ale, určite si šikovná,,raz som robila aj ja a je to Fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aká super mikina :slight_smile: ...aj ja chcem :grinning:
ahoj iwuš :slight_smile: ...dávali o tej tehu v správach :frowning2:
netmona...som prišla na to,že sú aj horší :wink: ...keď sa o mužoch bavíme so švagrinou veľakrát sa smejeme že ich raz dorazíme a moja švagriná to zaklincovala "že nechajme si ich veď celkom dobre zarábajú" :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška a prečo si prerábala? veď to vyzeralo pekne :confused:

netmona som
9. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodočka nevidela som správy :frowning2: ale nechajme to tak......
a že pozdravujem švagrinú :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt-iwus si chcela bronz chytat ked si prerabala?? :confused: hod foto nech posudime :grinning:

netmona-som urazena do spiku kosti..ze ja nemam mozog,lebo nemam nadvahu??? :rolling_eyes: halinova nech ide do haja
9. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka,,,to ti pviem,,byť na materskej a sama tak neviem neviem,,,a zarabaju to je fakt :dizzy_face:
9. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cas.sk/clanok/116001/tragedia-tehotna-matka-troch-deti-vyskocila-z-balkona.html....ak chceš prečítaj si iwi
...čo sa ti už skalka nepáčila?...veď bola pekná :slight_smile: ...asi si sa nudila :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka :grinning: to mala švagriná dobrú hlášku
9. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu,,,,no vidíš,,mna to upokojilo a teba rozhnevalo :grinning: :grinning: ,,ale to je tak že, tie kila musime akosi ospravdlniť :sweat_smile: ,
9. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky páčila, len bola strašne utopená, tak som musela najprv tie biele kamienky - 160 kg - pozbierať, potom dať preč fóliu, vyhrabať stromčeky a navoziť hlinu aby sa to celé zdvihlo a potom celý postup zopakovať ale v opačnom poradí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som uťahaná jak slon, ale spokojná :grinning: :grinning: :grinning:
adulka krásne fotečky, cmuk
9. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nie--take nieco ma nenahneva ved sa tam skerim :grinning:

bodka--ale mohli by aj viac zarabat za to ze si ich nechavame :grinning: niekedy mam chut toho mm napichnut na vidlicku :grinning:
9. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu iwus..tak to si sa teda narobila... ale o to väčšia radosť je asi u teba a hlavne spokojnosť, že je to tak ako si si to predstavovala :slight_smile:))

ja som tiež uťahaná z tej míle..tak dobru noc maminky :slight_smile:
9. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska--ani predstavovat si nejdem co si robila :frowning2: aaau uz predstava boli :astonished:

ozaj zajtra mame den D :grinning:
9. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ano lilu,,,ale toje tak raz sme hore raz dolu,,,nemyslím v posteli :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu...dobrého len málo dajú :wink: ...preto si taká XS :slight_smile:

...veď odvtedy sa na tom bavíme,keď niečo domotá,tak ho utešujem "neboj,nechám si ťa" :grinning: :grinning: :grinning:
lilu...sa tu rehním...si predstavujem TM na vidličke...ale mám tiež často také pocity :grinning: :grinning:

iwuška a ďakumem za pochvalu fotečiek :slight_smile:
aadula,,,dobrú,,aby si aj zajtra mohla pobehovať

no máme den D,,,lilu,,,a zajtra nevarím :grinning:
9. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
lilu, dakujem za susi, ponukla som sa, a co nalejes? :grinning: , ja som doteraz pila biele vinko, boli sme na hasickej sutazi, MM je dobrovolny hasic, a ako to byva po sutazi, potom sa pije a papa - pecene kuriatka :wink: . no a nas tatino tam ostal, tak som zvedava, kolko valetolov zajtra poje :angry: :angry: :angry:
adulka, ze slonica :angry: , co si sisi?? :angry: krv a mlieko :wink:

bodka, svagrina mala dobru hlasku, ked nic ine, aspon ecka nosia :grinning:
9. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá vidlička je tajná zbraň :wink: ...4 bodné rany naraz :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nôcku aaduli :pensive:
bodka,,,ja MM stále poviem,,,necham ťa žiť
bodka-dakujem ..aspon od teba daka utecha :slight_smile:

adula--som pozera v tv tu milu-kde si bola??? :grinning: dobru musis byt utahana viac ako maly
9. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu ty sadistka :grinning: :grinning: :grinning: tak vidličkou by si :grinning: :grinning: :grinning: chudáčika ťažko pracujúceho a zarábajúceho :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok