• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
veď musím držať s tebou :slight_smile: ...ale ja som až S :frowning2: ...nie XS :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni-ahoj len si daj kym este je :stuck_out_tongue_closed_eyes: uliat si musis sama
9. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni,,,no akcie su fajn ale , ja furt musím myslieť že, ráno malý bude robiť budiček ale MM to nevadí ,,pijéé het :angry:
9. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuss,,,no vidíš, maju to život s nami!! ale zajtra aj tak nevarím :grinning:
9. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
netmona :grinning: :grinning: :grinning:
tak to ja si toho mojho pestujem, aj kakalenko mu ráno urobím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus--pracujuci tazko to ano ale to druhe az take iste nie je :grinning:
bodka-do toho xs musim aj ja dorast-preto to susshi a ziaden alkohol a zajtra bude daky salatik :grinning:
9. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dámy, kecáme, idem kuknúť čo píšete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka keby som ja mala až S-ko tak skáčem po plafón :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusik, to by si bola ako natalka :grinning:
9. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus-ved ty to mas jednym vrzom ci urobis o jedno viac ci menej :grinning: u nas to je naopak,ale to je jedine plus :grinning:
9. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja že máme dáku novú tvár a to aadulka zmenila foto ---- super :slight_smile: :slight_smile:

čo vy tu všetky chudučké sa sťažujete ... ja s mojím XL a som šťastná :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
renka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a som si začala čítať záhadného muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je lepšie jak Vasilková :grinning: :grinning: :grinning:
lilušik a mne kto spraví????? :frowning2: :grinning:
9. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka ahoj--nemaj boj ked bude mat vivi 6 r ako tvoja zuzka budem mat aj ja xl :grinning: zatial nemam narok
9. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuss,,,no on sa napapá a furt má 64 kg,,no mu spaluje,,a kakao,,tak to len večer,,romantikuš :grinning:

haslerka ,,ahoj,,,ako dnes ?
9. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
netmona to vážne má tm 64 kg????? :fearful: :grinning: neni ešte pod zákonom? :grinning:
9. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka,,,aj ja som šťastna,,ale nikedy ani z voza ani na voz s ním :dizzy_face:
9. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus-urobim ti aj hned :slight_smile: a ty nechci s-ko ved potom by tvojej najstarsej hovorili mama
9. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuss,,,vážne,,ked bude foto dam celý detail :grinning:
lilu tomu never ... ja som v kuse v pohybe a nič ... ide to vekom a mojou nezodpovednosťou, že vyžieram ...

boli ste dnes na míle ... my áno, a dokonca som bola moooooc pyšná, Zuzka tancovala, spievali spolu + ona do mikrofonu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
autor
lilu :grinning: :grinning: :grinning:
tak toho sa nebojím, Ninka je chudunká :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasler tak ja vekom chudnem :grinning:

iwus-ty tiez-mas vstko co zena ma mat a o nic viac!nevymyslaj
9. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka,,určite si aj ty uťahaná z míle,,,,,,a tie kg ako hovoríš,,,a je dokázane že muž skôr schudne ako žena :unamused:
9. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu ty lichotníčka :grinning: čo potrebuješ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus,aby si uz nevymyslala s chudnutim,skodi to zdraviu a krase-robia sa vrasky :grinning:
9. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona ja srším energiou aj ked som uťahaná, ja frflem že nevládzem ale furt čosi robím :wink:

netmona koľko merá tm ked tak málo váži ... šak to ho môže aj vietor uchytiť, to si ho musíš strážiť
9. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu keď budem mať naspäť mojich 55kg, ktoré som mala pred otehotnením s Mišenkou, budem spokojná :grinning:
9. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko mas?56? :grinning:

hasler ked sme sa s mm brali tiez mal tolko kg?to uz ale bolo daaavno :grinning:
9. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz máš 57kg :grinning: :grinning: :grinning: ...iwi neblbnite s dietami,vyzeráš na foto dobre a raz ťa prídem pozrieťa beda ti ak nebudeš tučnučká :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli,,,no 183cm..približne,,,no je chudý,,, a križovatky ho často bolia , vieš žiaden tuk neochranuje tak ako mne :grinning:
9. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuš,,,ta tolko som mala v 15tich :slight_smile:
9. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok