• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
lilu my take tradicne jedla varime a ty furt len speciality by si si rozumela z mm :grinning: ja rada varim rychlo a vela :grinning:
11. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik---ritku masiruj pred vpichom :grinning: a ved si pichni sama :grinning: poslem ti heparoin?? hlavne nech pomozu..ta mamicka :frowning2: musela dostat daky skrat,ved to nie je normalne nechat dietky.....bez nej :frowning2:
11. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, nejak vydržím...tak si hovorím, že jedna žena a matka musí vydržať veľa :wink:
no pravdepodobne skrat, ale že v poslednom čase ju videli chodiť veľmi utrápenú, asi sa nesťažovala, mysleli si, že to kvôli detičkám, predsa byť tehu a mať tri deti je veľká starosť
11. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý mi akurát doniesol prázdnu pivovú fľašu :grinning: neviem čo mi chce naznačiť :grinning:
11. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik natri si ritulku mesocainom 20 min pred injekciou(nechcem písať pred vpichom :grinning: :grinning: ) a ani nebudeš vedieť :wink:
a tá mamička :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: je to strašné o tom len čítať :frowning2:
11. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli ze je asi najvyssi cas ist na pivo :grinning: ved je uz po 10tej :grinning:
11. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz sa len natrim dakym faktorom a l e p r i deeeem :grinning:
11. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zdúchli?
11. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu ..malého som uspala a neviem čo mám od radosti robiť ... mam tam kopo riadu a žehlenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik ved si si mohla aj ty pospat ved riad neutecie :wink: ja som prave povyberala z myčki
11. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, už som umyla a asi si zdriemnem, lebo ťažká noc bola
11. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz asi nebudem upratovat neviem ale nieco my po dome tak smrdelo ako ked v kostole dymia z tym tymianom ja neviem z coho abo sa mi len tak zavonalo? :grinning:
11. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakladaaaam--dobru chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liluuuuu aj mneeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :slight_smile: prosis si feferonku al dau calamadu? k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
všetkooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a čo to pakáme? :grinning:
11. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuracie stehna plnene krabimi tycinkami a bud opekane zemiacky al.ryzu k tomu :grinning: mala zjedla 3 kr.tycinky a pol stehna :grinning:
11. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je Vivi dobrý papkáčik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veď to mne stačí polka stehna :grinning: :grinning: :grinning:
prezraď mi ako si to robila :wink:
11. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusik aj ja si prosiiiim! A calamadku k tomu.
Ty robis ake specialitky, ze stehienko plnene krabimi tycinkami...
Chcela som ist trosku zrylovat zem, nech mozme tujky posadit, ale pri Davidovi sa nedaaa...
11. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica-paci sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ryza ci zemiacky?, :sweat_smile: nepracuj uz tolko budem mat zle sny :grinning:
11. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj iwus-ma napadlo--gratulujem k uspesne ukoncenej aukcii :grinning: ..
11. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilus...zemiacky, ryzu som mala vcera.
Neboj, ja len tak mierne pracujem...
11. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilušik ďakujem :zipper_mouth: :dizzy_face: som mala úspešné 3 zo 4-roch :wink:
11. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus-ved to je krasne,nabuduce to bude este lepsie :slight_smile:

adulik-ako? das si s nami obedik?
11. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, som skypovala so švagrinou a čítala som vás, že obedujete tak, že sa na vás vyškerím :wink: nejaký mám divný žalúdok dnes, ani mi nechutí ..keby mi tak celý deň nechutilo by som aj rada bola
11. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica, aj paťa majú na škole niečo o doprave pre I. stupeň ...tak puberťáci sa cez pestovateľské vozili na kolobežkách a bicykloch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,no dnes sup den,,,MM nedjde laptop, mne už len škrieka v PC, bobak neviem čo robil ale privalila ho komoda,,odniesli si to len 2 prsty,,na pohlad to bolo horšie,,,no den D :unamused:
11. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok