• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
zajtra hodim foto a zbehnem do nasho tesca co stoja u nas :wink:
11. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu :grinning: :grinning: :grinning:

juj ja by som červené nemohla na seba dať...ja moc nie som na červenú.. ja tak..čierne ..max. modré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru hod plavky ja idem hodit nasho fesaka :grinning: moja dalsia laska :grinning:
inak my sme chodili do PT takeho medzinarod. a tam ked sme sa zalubili---no hotova katastrofa :grinning:
11. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik maju aj cierne ale cenu som uz nekukla :frowning2:
11. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tých táboroch bolo super :slight_smile: ...tiež som najskôr bola ako praktikantka a potom som pár rokov robila vedúcu...sme si oddýchli a ešte nám aj zaplatili :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja som bola v medzinárodnom, že v Poľsku :grinning: moja dcéra by povedala..že to bolo tam teda haluzné :grinning:

emily, tento rok nebudem kupovať..musia vydržať tie čo mám :wink:
11. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ja som že to u nás stáli 250,-, takže to tam v madarsku a ešte sa aj pomýlili

lilu, my sme medzinárodný tábor, mali iba s rusmi :grinning:
11. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som musela uz som nemala ziadne suce medzi ludii :frowning2:
11. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa mlady chalan co bol v pokladni na mna zakukla :grinning: aj mm som povedala ze ak ma nebude pocuvat tak si domou donesiem mladeho zajacika :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa mm spoznali v tábore ako vedúci, vtedy letela pesnička mandarinka darinka a keď sme sa o rok brali tak nám tú pesničku hrali pri vstupe do sály........ale to je už hrozne dávno v lete budeme mať 15 výročie
11. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu naši majú niečo také pernaté v modrom :slight_smile: ja mam na všetko čo má perie fóbiu, tak ja také nemusím...by si ma mala vidieť ako jačím keď máme holuba na balkone :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu aj to rozprava ? :wink:
11. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula-tiez z Pl-a moja prva velka laska bol poliak :grinning: ..vy plavky kupujete??mam jedny este z gymla :grinning:do ked sa do nich vpracem -nekupujem nove :grinning: neplanujem medzi ludi :grinning:
11. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ale v tých z gympla asi moc nechodíš do chlórovej vody že? iste sa len v seneckých čľupkáš :wink:
11. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kedysi tiež mali ale andulky.....ale jedného dňa v lete, keď boli na balkone sa rozhodli, že od nás odídu, nejako sa im podarilo otvoriť klietku a uleteli........to bolo plaču u nás :frowning2:
11. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu tak moje plavky zo strednej, hm :frowning2: to bolo strááááááááášne dávno ... a ten vtáčik je pekný len na fotke :slight_smile:
11. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však lilu chodí do školy stále :grinning: ja že na ten gympel :grinning: aj v obchode si ju mýlia s teenegerkou :grinning:
11. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka..moja mama raz zabudla otvorené okno a milostivý Čviro vyletel von oknom ... ona ho išla hľadať...sledovala ho ktorým smerom letel...našla ho na jednom strome a toľko mu rozprávala nech k nej priletí :grinning: potom zbehla po klietku domov a predstav si ten vtáčisko spoznal asi klietku a vletel do nej späť....to bolo radosti :grinning:
adula--tak nasho kora by si si oblubila :slight_smile:
emily--jasne a este ake hlasky--s makcenom na s :grinning:

adulik--no,nechodim,len ku nam na jazera aj to len vecer--slnko nemusim :sunglasses:
lilu, určite nie...ja som fakt z pernatých vtákov brrrr až ma striaslo ..takto z fotečky pozriem :grinning:
11. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula- :frowning2: the end :sunglasses:

andreah-ty mas co najmenej hovorit,keby si nemala take stare dietky iste by sa za tebou 18-ky otacali :grinning:
11. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu no to iste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lichotníčky :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
operencov ee :frowning2: ...iba žeby tíško sedeli :grinning: ...svokrovci mali strašne uškriekané andulky

lilu...natoč videjko :wink: ...nech počujeme ako nadáva :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasler--cooo? a tebe sa tiez papouchy nepacia??ved to su tak inteligentne tvory-by som povedala na urovni havkaca :confused:
11. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka-ahoj--mam tych dvd kopec len ja som lava,neviem to hodit do pc :frowning2:
11. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
11. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj minule v telke hľadali papagája Fera(žako)...bol členom rodiny,všetkému rozumel a rozprával...boli smutní,ponúkali aj odmenu :frowning2:

lilu...natoč na mobil a hoď to na youtube...aadulka ťa bude navigovať :grinning: ona to vie :wink:
11. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy - nove foto :wink: , sak si ma pomylila, kukam, ze kto to je, ostala som v pomykove, ci si nova alebo stara :slight_smile:
o com klebetite?
11. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok