Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

andreah70
11. máj 2009

mňa už včera šteglilo v nose 😀 myslela som si že je to alergia....poletovalo tam páperie z topolov.......ale dnes to prepuklo riadne, ešte ma aj hrdlo bolí ......takže to bude ten krb 😀 😀

aadula
11. máj 2009

inak ma napadlo ohľadne toho krbu nočného...som bola v letnom tábore to bol mimichodom moj prvý pioniersky tábor 😀 , som mala asi 8r. ...jeej to je už dáávno 😀 😀 😀 a veľkánsku vatru tam robili...romantika veľká vtedy pre mňa a bola som tam zaľúbená do jedného chlapca ..ach ach 😀 😀 😀 zážitky..že 3 týždňový tábor...veď teraz by sme sa nedoplatili za to

aadula
11. máj 2009

andrejka, tak to páperie to je des...to nemam ani ja rada 😠

andreah70
11. máj 2009

adulka ja by som vás pozvala všetky 🙂 ale to by musela byť chata naša a nie svokrina 😖 ona návštevy moc neľúbi 😠 tento víkend sme si užili, 😀 lebo svokrovci boli v čechách tak sme boli so švagrovcami sami a prišla nás pozrieť ešte moja segra s rodinkou 🙂

aadula
11. máj 2009

lilu pekný je ten letný komplet, ale sa mi vidí drahý, či len nemám prehľad? a tie gate sú perfektné

lilu18
11. máj 2009

andrea -mas alergiu 😨 na topole??

adula--jejej-prve lasky,to si snad budem pamatat do 80-ky 😀

lilu18
11. máj 2009

adula--neviem,hasler nepovedala strop a ani c.ktore hladat 😀 len tak odhadom

aadula
11. máj 2009

lilu tak moja prvá láska je zo škôlky 😀 😝 to ja som bola permanentne zaľúbená 😀 paťka v tomto nie je po mne 😅

andrejka, mne by stačil krb niekde u svokry na dvore a dobrá spoločnosť...ale bez svokry ...psst 😀

andreah70
11. máj 2009

adulka to musela byť romantika 🙂 aspoň spomienky zostali
o táboroch ani nehovor decká chodia každý rok ale tie ceny hrôza, ešte že svokor dá polovicu z roboty 😀

hasleerka
11. máj 2009

adula si mi natlačila slzy do očí ☹ ... som si spomenula na moje tábory ešte komunistické ako bývalo dobre

lilu dík idem kuk

andreah70
11. máj 2009

lilu alergiu na topole zatiaľ nemám.......mám len alergiu na slnko a občas na mm 😀

hasleerka
11. máj 2009

no veru zabudla som udať strop, lebo toto je síce krásne ale pre mna drahé ... to ja len také pred dom gate ked je chladnejšie ale zase v teplákoch by bolo teplo, stačí tak do 150,-sk

aadula
11. máj 2009

lilu ahaaaa tak ty teraz dozahovačku robíš 😉 ja som trošku pokukala mikinky, zas sa mi jedna páči, ale neviem sa do tesca vytrepošiť, že by som tam pozrela a potom ked tam nebude, tak niečo pozriem cez bazar

andrejka, to maš dobre...u nás zas teraz moj otec zaplatil polovicu plaveckého paťke, ale aj tak ešte treba plavky, krém, šľapky... 😝

hasleerka
11. máj 2009

andy tak takú alergiu mám aj ja, ako náhle začne prvé prudké slnko hned mi tečú slzy ... alebo ked tak pozriem niekedy na mm, tiež sa mi tlačia 😀

a cica dnes nepríde, s nou potrebujem hodiť reč

emily333
11. máj 2009

ahojte tak uz sme konecne doma v madarsku sme nakupili asi o 2OOOsk lacnejsie stav.material a este som s zasla kupit plavky cervene do tesca vyli by ma na 250sk a pri poklandni mi nablokovali iba 1200forintov a na koruny to je 12Osk 😀 parada sa sekli 😅

aadula
11. máj 2009

andrejka, to asi máme každá..občasnú alergiu na svojich manželov 😀 😀 ale to asi bude vzájomné 😅 😝 😀

haslerka, ktovie či nazrie...dnes mali prísť zo záhoria a iste má dosť...vybaľuje, perie, chystá sa na zajtrajšie plávanie, asi bude rada keď ľahne spať

andreah70
11. máj 2009

haslerka sa tu šúlam 😀 😀

lilu18
11. máj 2009

a baby ked sme pri PT-my sme aj instruktorky robili-to bola ina dovca a zaplatena 😀

andreah-tak ja tiez mam alergiu na vsetko mozne-ale na topol a prach to nie je 😀

hasler-ok

adula- 😀

bodka13
11. máj 2009

ahojte 🙂
ešte som vás nečítala iba som zazrela že emily nakupovala v maďarsku 🙂 ...švagrovci idú v stredu,čo sa tam vlastne oplatí kupovať?
...idem čítať 😀

andreah70
11. máj 2009

ahoj emily to si dobre nakúpila 😉 aj ja som si dnes kúpila plavky, ale vyšli o dosť viacej 😠 škoda že máme do Maďarska ďaleko

lilu18
11. máj 2009

emily-cau-dobre si nakupila 🙂

adula-som precitala spolu,ze vybaluje perie 😀 a ja cooooo? 😀

aadula
11. máj 2009

bodečka ahoj 🙂

emily, si dobre obišla 😉

lilu ja som jeden rok robila praktikantku..pomáhala som pri najmenších deťoch ... a tam som zažila fakt tú ...prvú lásku... 😵 joj teraz si ty mne spomienky rozvírila....mal skoro dva metre...a ja taký šprndel pri ňom 😀

bodka13
11. máj 2009

lilu 😀 😀 😀
andy...som ťa nespoznala 😕 ...aká nová kočka k nám zavítala 😉

andreah70
11. máj 2009

lilu aj ja som robila vedúcu v tábore, to som ešte robila v Merine Trenčín....tri týždne som bola v tábore v robote mala platené voľno a po návrate som čo to porobila a poďho zobrať si dovolenku........to boli časy a to už ani nebol socializmus 😀

emily333
11. máj 2009

az teraz som si vsimla andrea super foto 😉

andreah70
11. máj 2009

babenky ďakujeeeeeeeeem 🙂

hasleerka
11. máj 2009

emily nazdar ... hod plavečky na foto ... ja by som tiež také červené zniesla ... ani 250,- by som za ne dala, keby boli na mna ... musím skočiť do nášho tesca