• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
ahojte zenicky--ajoj iwusik---vsetkym oslavencom vsetko naj-aj maminkam --
13. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my este pokracujeme s oslavou,tak sibacka nie je taka strasna :grinning: poslem torticku dajte si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ste toho popisali :grinning: snad vecer docitam :sunglasses:
13. apr 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilušik ahoooooooj :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a už ste domka???
13. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano-konecneeeeee :grinning: misenka-kedy oslavuje? ja uz s tych deti mam misunk :grinning: -sorry
13. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte babulky...už ste vyoblievané?...moji chlapi išli oblievať,tak môžem nerušene koníkovať :sweat_smile: kým nepríde nejaká prepadovka :angry:
všetko najlepšie Vivke :slight_smile: nech je zdravučká a robí vám iba radosť...cmuk-cmuk...tortička je krásna určite aj mňam

idem dočítať čo ste popísali :slight_smile:
13. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny sibackovy dnik vam prajem :slight_smile:

prvu varku sibacov mame za sebou, poobede pridu uz len dospeli :wink:
13. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka-dakujemee :slight_smile:

renka my prave so sibackou zaciname-au au :grinning:

pridem poobede :sunglasses:
13. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu vivienke vseeetko naj, naj, naj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , cmuuk, cmuuuk, cmuuuk
13. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicu, tak som ta vcera vycmukala :grinning: :grinning: :grinning:
tak posli Filipkovi cmuuk :wink:
13. apr 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystam sa do kostolika, a rozmyslam, ze behnem este do sprchy, maly sused ma nastriekal s takym smradom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu a aký darček dostala Vivi?
13. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi bicykel, raz spominala, vtedy sme jej tu radili, spominas?
13. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...
aj my sa pripajame s gratulaciou...prajeme vela zdravicka...cmuk

my mame polovicu kupacov za sebou...a dalsi pridu za chvilku... :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si tu renuška :slight_smile:
13. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ten moj nezmar vstal o 6.30 a to zaspal po polnoci.

Reni, Filipovi odovzdam...

Liluuu ahoooj, Vivke vsetko len to najlepsie k vcerajsim 2 rocikom a hlavne veeela zdravicka!
13. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica....jeeeej....Filipovi vsetko naj...k dnesnym narodeninaaaaaaam...cmuk :wink:
13. apr 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočenky Vivienke a Filipkovi všetko najlepšie k narodeninám, cmuky, cmuk :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...prepadovka odišla :slight_smile: ...švagor má z oblievačky väčšiu radosť ako synovci :angry:

Filipkovi všetko najlepšie k narodkám...cmuk :slight_smile:
13. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boooože zasa som bola zliata :grinning: :grinning: :grinning: keď máme toľkých milujúcich susedov :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska ty nám budeš taká zdravučká :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicusik-vsetko naj filipkovi--ja som to vedela ze niekto z deticiek rovnako oslavuje :grinning: len som si ani za svet nevedela spomenut kto :grinning: :grinning: --cmuk posiela vivuska

iwus akedy to ta tvoja dievka oslavuje :confused: uz si dakde do kalendara budem znacit :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka-darceky boli vselijake :grinning: akurat bicak ostal objednany v obchode :grinning: sranda musi byt :grinning:
13. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Vivienke a Filipkovi prajeme všeeeeeetko najlepšie veľa veľa zdravia, lááásky a šťastííčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

iwuska mooje zlaté...tak teba takto vykúpali? my sme mali málo polievačov a len voňavkových, tak aj Paťka je spokojná...ešte čakáme jedného...len by som aj rada bola keby neprišli..lebo Samko spí a keď zacengajú, tak mi ho zobudia
13. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj,keď tí voňavkoví sú tuším horší ako vodoví...neviem kam na tie smrady chodia,sú to také ťažké vône :grinning: :grinning: :grinning: ...idem sa odvoňavkovať,dobrovoľne sa hodím do vane :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, to máš pravdu, niekedy sú to smrady..ja som mala jedného kolegu...ten tuším tú istú voňavku nosil 5r. :grinning: ...ale títo mali dobré vône..len každý inú...tak ma už gebuľa boli...
13. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už nech je večeeeeer :grinning: , už si nemáme s babami čo obliecť :grinning: :grinning: :grinning: a smrdím jak boľavá noha :grinning: :grinning:
lilu mne má Natálka v piatok 8 rokov a Mišenka 27. tri rôčky :wink:
cicuš daj Filipkovi od Ninky cmučik a aj od nás, nech je zdravučký a darí sa mu v škole ako doteraz :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus--uz si to pisem :grinning: :grinning:

aadula,bodka-cely tyz.sa nemusite vonavkovat :grinning: aj iwus vonia :grinning: ??mozno na 2tyz :grinning:
13. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj ocino bude v piatok mať narodky-v sobotu oslavu...má 60 :slight_smile: ...tak si na Natálku vždy spomeniem :wink:
13. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok