• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
teda-tych aprilovych oslavencov je riadne :grinning: -vsetko dobre ocinovi vopred :slight_smile:
13. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem,odovzdám :slight_smile: ...my máme apríl celkovo hustý: 7=svokra,17 otec,19 synovec ,25 mangel meniny,30 švagriná a aby som nezabudla aj havino má narodky 30.4 :grinning: :grinning: :grinning:... šup a už sme v máji a 2. má Maťko 9 rokov,potom ja :wink: ...sme veľká rodina,môžeme celý rok žúrovať :grinning:
13. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vcelicky,
vsetky odkazy som Filipovi precitala, kukal jak puk, ze odkial to tie tety vedia, ale zaroven dakuje... :slight_smile:
Sibacka prebehla v klude, bez ujmy na zdravi...
13. apr 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica aj si ho vycmuckala za nas? :grinning: z toho musel mal dost :grinning:

bodka-super-aspon vam je veselo :grinning:
13. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky-nejdete bud ne.niektora do ZOO? nasa mala to ihrisko miluje :grinning: my by sme si poklabosili,krpci vyjasili :grinning: ..
13. apr 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, i ja patrím do kategórie nad 30 :sweat_smile: Smiem sa k vám pridať?
13. apr 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné marcelka :slight_smile: ...si naša :wink:

mňa tá ZOO minule napadla ako miesto pre spoločné stretko 30tiek :wink: ...to neva,že bojnická je krajšia ale táto je asi tak v strede(pre všetky) alebo nie je(zemepis nie je moja silná stránka :frowning2: deti by sa zabavili,chlapi by za nimi behali a my by sme klábosili :grinning: ...čo vy na to :confused:

ideeme zaniesť deti k babke...večer prídem :sweat_smile:
13. apr 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zas som iba nakukla a už som sa poteľila.
Aké ZOO, kde a kedy?
13. apr 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa akurát s draným bavili, že keď je to ZOO také o ničom ako ste písali, že tam nepôjdeme :grinning: a vy teraz stretko chystáte :slight_smile: Keď nejaký rozumný termín bude, tak by sme teda prišli aj my...len my a Bratislava...a s našim autom na ďalnici :grinning: :grinning: to by sme asi vláčikom dofrčali :slight_smile:
13. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte konecne domka niekto ma dnes narodky lenuz neviem kto ale aj tak blahozelam vsetko najlepsie :wink: idem si vas precitat cooste popisali
13. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, si bola polievať? :slight_smile:
13. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila sofera :wink:
13. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja...malému :grinning: sedel v kočíku a ja som ho vozila :grinning:
13. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ako bolo u svokry? prežila si? či ty máš z tých lepších kúskov svokrušu? :sweat_smile:
13. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj marcela79 maedzi namy hviezdami :slight_smile:
13. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej fakt máme tu novú členku, tak vitaj marcelka :slight_smile:
13. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky nespominyjte svokra bo som tak nastartovana ze by som ju asi zabila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, čo ti vyviedla?
13. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer hviezdičky :slight_smile:

papkám šalátik so šunkou a zapíjam pivkom...dá si niektorá? :confused:
marcela sa nás asi zľakla :grinning:
a kde sú ostatné herečky?...cica,lilu,iwuš,andy,renka,haslerka :confused: ...dúfam že som na žiadnu nezabudla :wink:

tá ZOO bol iba návrh...ale nejaké stretko by som brala,si nás viem predstaviť ako by sme sa prekrikovali :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta manzel od vcera spieva ze mamka navari dobru polievku rezne atd,a boli sme tak ani polivka ani rezne ani kavu nedala kuva ale nasackovat sa k nam do auta vedela bo sme este isli do svagra ta isla z nami :angry:
13. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, my z decembroviek mávame v NR je to taký stred pre nás tu na tomto kúsku zeme :grinning:
13. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: :grinning: si jej mala povedať, že si hladná nech vás pozve do reštiky
13. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, to sú banality..to moja svokra mi horšie veci povyvádza...ale niekedy akoby ani nevnímala,že mi ublíži..ona je hrozitánsky čudná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj NR brala :grinning: ...nemám to ďaleko :grinning: :grinning: :grinning:...len neviem ako ostatné :confused:
aaduli a aké sú stretká?mávate ich často?
emily... :angry: sa ti vôbec nečudujem
13. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to by sme asi pomrely od hladu :angry: uz pred rokom som jej povedala svoje ked zenila syna ale to si nepameta nastastie :wink: asi jej to nenapadne pripomeniem :grinning: hoci budem zla nevesta :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka, no v NR teraz v nedeľu budeme mať 3x, tada ak sa nezruší :grinning: prvé sme mali v decembri, druhé bolo pred mesiacov..to sme my neboli a teraz bude tretie...a chystá sa veľké stretko decembroviek na orave..aby to bolo spravodlivo pre východ aj západ :wink: to na tri dni..sme chceli ísť, ae musela som odložiť termín nástupu do práce, tak nám to finančne nevydá..je mi to aj ľúto lebo napr. východniarky nestretnem :frowning2:
13. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ešte že nebývame so svokrami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz som tu, deti konecne spia, MM ide na nocnu.
13. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik veru jedene stastie inak skoncim asi v base :grinning:
13. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, tak ťuťu muťu nebude :grinning: moj prišiel z dennej
13. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok