Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
13. apr 2009

teda-tych aprilovych oslavencov je riadne 😀 -vsetko dobre ocinovi vopred 🙂

bodka13
13. apr 2009

ďakujem,odovzdám 🙂 ...my máme apríl celkovo hustý: 7=svokra,17 otec,19 synovec ,25 mangel meniny,30 švagriná a aby som nezabudla aj havino má narodky 30.4 😀 😀 😀... šup a už sme v máji a 2. má Maťko 9 rokov,potom ja 😉 ...sme veľká rodina,môžeme celý rok žúrovať 😀

cica13
13. apr 2009

ahojte vcelicky,
vsetky odkazy som Filipovi precitala, kukal jak puk, ze odkial to tie tety vedia, ale zaroven dakuje... 🙂
Sibacka prebehla v klude, bez ujmy na zdravi...

lilu18
13. apr 2009

cica aj si ho vycmuckala za nas? 😀 z toho musel mal dost 😀

bodka-super-aspon vam je veselo 😀

lilu18
13. apr 2009

kocky-nejdete bud ne.niektora do ZOO? nasa mala to ihrisko miluje 😀 my by sme si poklabosili,krpci vyjasili 😀 ..

marcela79
13. apr 2009

Ahojte žienky, i ja patrím do kategórie nad 30 😅 Smiem sa k vám pridať?

bodka13
13. apr 2009

jasné marcelka 🙂 ...si naša 😉

mňa tá ZOO minule napadla ako miesto pre spoločné stretko 30tiek 😉 ...to neva,že bojnická je krajšia ale táto je asi tak v strede(pre všetky) alebo nie je(zemepis nie je moja silná stránka ☹ deti by sa zabavili,chlapi by za nimi behali a my by sme klábosili 😀 ...čo vy na to 😕

ideeme zaniesť deti k babke...večer prídem 😅

tatolu
13. apr 2009

No zas som iba nakukla a už som sa poteľila.
Aké ZOO, kde a kedy?

aadula
13. apr 2009

my sme sa akurát s draným bavili, že keď je to ZOO také o ničom ako ste písali, že tam nepôjdeme 😀 a vy teraz stretko chystáte 🙂 Keď nejaký rozumný termín bude, tak by sme teda prišli aj my...len my a Bratislava...a s našim autom na ďalnici 😀 😀 to by sme asi vláčikom dofrčali 🙂

emily333
13. apr 2009

ahojte konecne domka niekto ma dnes narodky lenuz neviem kto ale aj tak blahozelam vsetko najlepsie 😉 idem si vas precitat cooste popisali

aadula
13. apr 2009

emily, si bola polievať? 🙂

emily333
13. apr 2009

ja som robila sofera 😉

aadula
13. apr 2009

aj ja...malému 😀 sedel v kočíku a ja som ho vozila 😀

aadula
13. apr 2009

lilu ako bolo u svokry? prežila si? či ty máš z tých lepších kúskov svokrušu? 😅

emily333
13. apr 2009

vitaj marcela79 maedzi namy hviezdami 🙂

aadula
13. apr 2009

jeej fakt máme tu novú členku, tak vitaj marcelka 🙂

emily333
13. apr 2009

babenky nespominyjte svokra bo som tak nastartovana ze by som ju asi zabila 😠 😠 😠 😠 😠 😠

aadula
13. apr 2009

emily, čo ti vyviedla?

bodka13
13. apr 2009

dobrý večer hviezdičky 🙂

papkám šalátik so šunkou a zapíjam pivkom...dá si niektorá? 😕
marcela sa nás asi zľakla 😀
a kde sú ostatné herečky?...cica,lilu,iwuš,andy,renka,haslerka 😕 ...dúfam že som na žiadnu nezabudla 😉

tá ZOO bol iba návrh...ale nejaké stretko by som brala,si nás viem predstaviť ako by sme sa prekrikovali 😀 😀 😀

emily333
13. apr 2009

ta manzel od vcera spieva ze mamka navari dobru polievku rezne atd,a boli sme tak ani polivka ani rezne ani kavu nedala kuva ale nasackovat sa k nam do auta vedela bo sme este isli do svagra ta isla z nami 😠

aadula
13. apr 2009

bodka, my z decembroviek mávame v NR je to taký stred pre nás tu na tomto kúsku zeme 😀

aadula
13. apr 2009

emily 😀 😀 si jej mala povedať, že si hladná nech vás pozve do reštiky

aadula
13. apr 2009

emily, to sú banality..to moja svokra mi horšie veci povyvádza...ale niekedy akoby ani nevnímala,že mi ublíži..ona je hrozitánsky čudná 😝

bodka13
13. apr 2009

ja by som aj NR brala 😀 ...nemám to ďaleko 😀 😀 😀...len neviem ako ostatné 😕
aaduli a aké sú stretká?mávate ich často?
emily... 😠 sa ti vôbec nečudujem

emily333
13. apr 2009

ta to by sme asi pomrely od hladu 😠 uz pred rokom som jej povedala svoje ked zenila syna ale to si nepameta nastastie 😉 asi jej to nenapadne pripomeniem 😀 hoci budem zla nevesta 😀 😀

aadula
13. apr 2009

bodečka, no v NR teraz v nedeľu budeme mať 3x, tada ak sa nezruší 😀 prvé sme mali v decembri, druhé bolo pred mesiacov..to sme my neboli a teraz bude tretie...a chystá sa veľké stretko decembroviek na orave..aby to bolo spravodlivo pre východ aj západ 😉 to na tri dni..sme chceli ísť, ae musela som odložiť termín nástupu do práce, tak nám to finančne nevydá..je mi to aj ľúto lebo napr. východniarky nestretnem ☹

aadula
13. apr 2009

emily, ešte že nebývame so svokrami 😝

renka9
13. apr 2009

ahojte, uz som tu, deti konecne spia, MM ide na nocnu.

emily333
13. apr 2009

adulik veru jedene stastie inak skoncim asi v base 😀

aadula
13. apr 2009

renka, tak ťuťu muťu nebude 😀 moj prišiel z dennej