• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
31. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme ocina v robote až do zajtra rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sme len nedávno raňajkovali :grinning: tak obed bude zas až neskoro poobede :grinning:
31. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...a ja ešte nič nerobím :grinning: ...asi ani nebudem,musím si kúpiť nejakú slúžku :grinning: :grinning: :grinning:
teda robím...pijem kávu a behám po koňovi :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zase vyhadzujem sufliky a hladam co nemozem ani za svet najst :sunglasses: tato isiel na chvilku s malou von tak miesto malej robim bordelik ja :grinning:
31. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu aj ja by som potrebovala najst jeden sek tak pod aj k nam sufliky prehladavat :grinning:
31. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaduli...tak večeru nestíhate :grinning: ...budete už spať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lilu...to je zákon schválnosti :wink: ...nájdeš keď to nebudeš potrebovať :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka-asi ano,ale potrebujem to hned :grinning: emily aj by som prisla len najprv svoje musim najst :sunglasses:

bodka co si na MK vykukala??

adulka--kedy ste vstali?
31. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka tak nejak :grinning: ale ja hlúúpa zas od rána ďobem do všetkého ..a potom že neidú dole kilá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lilu pošlem ti Samka? ten ti iste nájde aj to čo nehľadáš :grinning: :grinning: :grinning: ... malý vstal tak po 6tej, ale nechala som ho v postieľke a ja som si ešte podriemala trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu a Paťka vstala až o 9.tej... malý pil mliečko hneď ráno a teraz okolo 9.30 papal spolu s Paťkou..a teraz som mu jogurtík ešte dala...dnes celkom dobre papká .. ja v kuse niečo požieram... :sweat_smile: tak ja som mala už raňajky...aj desiatu. a zas raňajky a desiatu :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5881822..co poviete??

adulka,v pohode posli uz upratujem :slight_smile:
31. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem takéééé :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
emily ...nehľadaj šek,ostanú ti euráče :grinning: :grinning: :grinning:
aduli...ty si sa zmenila na všežravca=pažravca :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

...zablúdila som na mama,oco... do jednej témy,kde píše kočka o živote u svokrovcov a mám z toho chaos-nejako tomu jej príbehu prestávam rozumieť :grinning:
31. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už sa kontrolujeeem :grinning: :grinning: :grinning: dám si už len žihľavový čajíík

a niektorým témam aj ja nerozumiem...tak popletene píšu niektoré ...ale bude to asi že zúfalstvo..potrebujú sa vykecať..nemajú s kým, tak sa vypíšu :unamused:
31. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka--som ta nakazila tym pozieranim??? :grinning:

bodka do lepsich tem chod :grinning: nie je ti s nami dobre?? :grinning:

neviem to pyzamko sa mi paci,ale ved neastihame vynosit--ci ano?? :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je najsamlepšie :slight_smile: :zipper_mouth: :slight_smile: ...len som bola zvedavá,že aká zlá krstná :confused:

lilu...keby ste chodili do škôlky tak vynosíte aj 4-5 pyžamiek :grinning:
31. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka :grinning: zeby som jej vopred pokupila a ponatahovala nech ma aj na rok :grinning:

este totosom objavila,ale neviem ci sa mi paci :grinning:
31. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu..to mám niektoré dni také "pažravé" :angry: , hlavne keď som doma a neideme nikam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..o chvíľku dám malého spať lebo sa tu už váľa a potom pôjdem kuk mamu

a neviem či si aj janaľahnem...ja som ako toto počasie :pensive:
31. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte hľadaj :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pyzamko objednane :grinning:

adulka--nie si tehu??? :confused: daka si unavena :zipper_mouth:
31. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu...tak jej budeš častejšie striedaj pyžamká :wink: je fakt pekné ..a nie som tehu...možno mám málo železa..mala by som si ísť dať skontrolovať krvný obraz...mávam s tým problemy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napicham ti klince do jablcka??a poslem zelezo??...ved co nepapas zeleninku--brokolicu a mak --sup sup :slight_smile:
31. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu...ono to je tak, že niekedy tá brokolic a pod. nepomáha..organizmus to vie prijať iba v liekovej forme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
a už si našla čo si hľadala?
31. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, Luky je presne 1.dec. - prečo?
My ostatní sme apríloví - teda MM, Táňa a teda aj Tomík a aj ja :grinning:
31. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu...jeej tak zajtra má 2 a pol rôčka :slight_smile: ..lebo náš Samino je tiež decembrový, ale 9. :wink:
31. máj 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tatolu... :slight_smile:

adulka- :frowning2: tak ozaj treba k dr.nech ti pozrie krvicku :slight_smile: a ano nasla--huraaa :sweat_smile:
31. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj už ma zase vyháňajú :angry: ...musím uvoľniť miesto mladším :grinning: :grinning: :grinning: ...papa poobede :wink: ak ma pustia :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka bojuuuuuj nech ťa pustia :grinning:
31. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa lucim--papa ,este dnes dobehnem :slight_smile:
31. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, tak to som si ani neuvedomila. :pensive: Ešte že Ťa mám :grinning:

Táto noc bola hrozná. Táňa sa zobudila o 4.00 a ešte o 5.00 zjapala. Ona totiž neplače, ale zjape, aby všetkých pobudila. :frowning2:
MM bol na nočnej, a chalani sa priebežne budili.

Keď ráno prišiel, urobil nám raňajky, zakúril, hodil do rúry kurča a išiel spať.

Na mne už iba ostávajlo urobiť zemjaky, uvariť polievku, urobiť na večer krupicu, kontrolovať kurča, priebežne prikladať do pece a taká maličkosť - prizrieť deti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už im ale idem dať mliečko, hodiť do postielok a možno bude spať aj Luky po takejprebdenej noci. Ak nie, tak neviem čo vymyslím. Asi pôjdeme na potulky dedinou - hore dole jednou ulicou :sweat_smile:
31. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu...ja som nevrlá keď sa malý v noci budí..keby sa mi 3 budili..tak neviem čo by bolo u nás ráno :sweat_smile:
31. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok