• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
ahoj tatolu :slight_smile: ...nezávidím ťažkú noc :frowning2: ...ulož drobcov a driemkaj aj ty trošku :slight_smile:
...musím ísť...niečo malé blonďavé tu vreští"už si tu dlho,vypni ten internet" a ešte ma aj hryze a štípe,že on ma vyženie :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka :grinning: :grinning: :grinning: beťár malý blonďavý
31. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dvojky v posteli... idem dať ešte Lukymu polievočku (druhé jedáva s deťmi, keď sa zobudia) a uvidíme, čo zahlási.

V poslednom čase je zlatý. Už sa mu iba občas podarí poka... a na malú chodí pekne do veľkého záchodu. Iba niekedy nestihne stiahnuť punčošky a slipky. Ale to už je super :wink: - Musela som sa a teda aj jeho pochváliť :zipper_mouth: :grinning:
31. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som si nestihla ešte spraviť kávu, asi to napravím a pôjdeme na tie potulky. Je tu popršané, takže iba na dvor nemôžeme...
Papa
31. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som sa až teraz sem dostala, nie žeby som bola taká usilovná, len mm pozeral archív modré z neba
už máte všetky navarené ... my áno, zachvíľu pôjdem dať babám polievku
31. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašlerka ahoj :slight_smile: ja mám polievočku hotovú...ešte idem kuracie masko na olej hodiť a na to kukuricu a ryžu uvariť...len pozerám serial na markíze tak zbežne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala si kuracinku do niakeho pácu, či len tak na prírodno
31. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo máte digi kamery, kto vám robí dvdčka?
31. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky vypadol mi net ale sek som nehladala uz bol vyplateny :wink: :wink:
31. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,no emily ktovie kde ti vypadol,, :grinning: ten net :sweat_smile:
31. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už dávno navarené,,dnes sviečková na smotane,,tak tatík sa teší a 2 x bude obedovať,,, :slight_smile:
31. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily aspon si ušetrila :wink:
31. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli,,,no tak to ušetrila ked, zaplatila a nejde :grinning: .......aj mne to sem tam robí,,asi zmenim firme lebo, je dosť pomalý
31. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli,,dnes maš plán niekam ísť :?
31. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno netmona ideme na návštevu,
31. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašlerka..dnes som robila len tak..pokrájala na slížiky, hodila na opraženú cibuľku, osolila, opaprikovala, okorenila, dala som na to kečup a horčitu a kukuricu mrazenú ... stále niečo iné vymyslím...ale je to v podstate na jedno kopyto ...ale s ryžou je to mňam
31. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy zvyknem aj tak, že šupnem na to smotanu a potom to papáme s cestovinkou nejakou..kamoška zvykne dať napr. tatarku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
31. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máte skvelých chlapov, mm nechce moc kuracinu ... ide ma picnúť ... no a kukuricu by po mne hádzal :grinning:
31. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadu a hasli,,no vidím že, chlapy moc kuracinu nie, M mojej kamošky ked vidí že, vyberá kuracinu na obed tak už, kričí aj dačo normálne vyber,, :grinning: ,,,
31. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona..moj zje kuracinu :wink:
31. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môj tu kuracinu zje aspon ked spravím mexický guláš ... a raz za 10 rokov jedno pečené stehno :grinning:
31. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašlerka môj nezje napr. zapečený karfiol a nemá rád skladané zemiaky...ale keď iné nie je tak ešte tie krumple ako tak zje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale napr. ja zas nemusím špagety
31. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ved to, každý máme rád niečo iné ... u nás zase Zuzka a ja zbožnujeme špagety
31. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, my máme obyč.kameru a drahý teraz akúsi mini strižňu, ktorú keď prepojím s kamerou a PC, budem si môcť všetko prehodiť do PC, postrihať a potom už nie je problém napáliť na DVD :wink:

Chválim sa, že som uložla všetky deti a spali :confused:. Trochu som si teda poležala aj ja... Na obed som už nespala taký rok, takže úplne zaspať sa mi nedalo, ale aj tak pomohlo :wink:
31. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chcela som apísať, že kúpil - ja magyar....
31. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte konecne mi to ide uz som chytala mindraky :wink: u nas cely den prsiii :frowning2:
31. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nuda robi svoje :grinning:
31. máj 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emi, no išla by som :wink:
Iba mi to trhá, lebo u nás tiež prší a vtedy to ide horšie...
31. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hsgfeýtuzgfuzžewrthrezfgruzgf urtgýqe rgtqt čš zteg čš
31. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok