• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
sory to bol janko :angry:
31. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily???????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning:
31. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: veď on píše ako Samino :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: emily aký cudzí jazyk má v škole?
31. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nonono janíčko :slight_smile: ...tetám to musíš aj preložiť :grinning: :grinning: :grinning:
...krpci sú vo vani,tak som trošku nakukla...idem hľadať vhodné pyžamá :grinning:
31. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka ahoooj, akosi sa tu míňame :confounded:
ja som tiež dnes všetky baby kúpala - zážitok z ktorého sa spamatávam týždeň :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj teraz je tam tato :grinning: ...hlási potopu :grinning: :grinning: :grinning: ...priniesol prvý kus=Maťko a chce krátke pyžamo :angry: tak pokus číslo 2 :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus...zajtra idem na poobede :wink: ...budeme klábosnicovať doobeda :slight_smile:
31. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu boli sme si pre ocka na futbale prehrali ale nevadi teraz ho boli kolienko a mamina ma mastit :wink:
31. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako ste prežili upršaný víkend :slight_smile:
čítam, že podaktoré sa nudili, však emily.......mohla si si aj viac poklábosiť s mojou dcérou :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli mm na prechádzke, chytil nás dážď tak ma pozval na pohárik, dnes má totižto narodeniny :slight_smile:
31. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, vsetko naj tatinkovi, posielam mu cmuuk :wink: :grinning:
31. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prajem mu vsetko nalepsie a najkrajsie k narodeninkam :wink:
andy...že mu prajeme všetko naj :slight_smile: a vycmukaj si ho sama :grinning: :grinning: :grinning:

u nás začalo pršať až teraz večer,ale cez deň bolo zima,fúkal vietor a stále zamračené,počasie na spánok :wink: ...boli sme v Takko-mali akciu -30% ku dňu detí...tak nám chalani pomohli upratať45€,ale v podstate sme kúpili dosť vecí -Martinovi 4 tričká a 3/4nohavice a Davidko si tiež odniesol 2 tričká :slight_smile:
bodka, co je to takko?
nase dievcence mali dnes vystupenie v KD s nazvom Kabaret. Angelikino prve tanecne vystupenie....u mna boli aj slzicky...potom sa valali máje...a tak.... :slight_smile:
zajtra ide Angelika na svoj prvy skolsky vylet zo skolky na Cerveny Kamen :wink: tak sa na to tesi, cely vikend len o tom rozprava :slight_smile:
31. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdicky...
Tak boli sme v tej Viedni v ZOO, zabralo nam to cely den, ale stalo to za to, bol tam aj dazdovy prales, panda, koala, tucniaci atd... no zatial najkrajsia ZOO v akej som kedy bola.
Zajtra vam nahodim fotky na FB, dnes uz nevladzem, ani PC nezapinam, som na mobile.
31. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea --tiez prajem vsetko naj TM--cmucikaj si ho ty :astonished:

bodka--tak my sme v takko neboli ale uz som dnes objednala kopec veci pre vivi--MDD :grinning:

reni--TAKKo --je obchod :slight_smile: a prajem krasny vyletik :astonished: :slight_smile:
31. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky kukli ste temu nacapany pri śexe?aspon sa tam trosku clovek zasmeje :grinning:
31. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni...Takko je predajňa s oblečením...u nás máme dve :wink: ...ale vidím že lilu ti to už vyjasnila,predbehla ma :grinning: :grinning: :grinning:
cicuš...oddychuj...tešíme sa na fotky :slight_smile:
lilu...ty sa máš :grinning: nemusíš ani z domu výjsť a míňaš :grinning: :grinning: :grinning: ...aspoň ťa nebolia nohy a hlava :frowning2: ...som myslela že s chalanmi je to v pohode,no oni sú asi horší pri vyberaní ako dievky :angry: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ahooj--ani som si ta nevsimla--asi sme spolu hadzali prispevky :grinning: ..tak si poodychuj,ved si zasluzis nohy vylozit :astonished:
31. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka..tu ma nik nenahana,ked idem s mm do obchodu ten sa furt ponahla :angry: a ved nahod co si pokupila :dizzy_face:

ktora sa vam viac paci??

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5924461

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5857426
31. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu...super maskáče :slight_smile:
Angie želám pekný výlet :slight_smile: ...naši sa majú v škôlke fotiť,len škoda že nebude slniečko :frowning2:
.....že tatinko ďakuje :slight_smile: ...zostal v šoku, že čo chcem, keď som ho prišla cmuknúť :grinning: :grinning:
emily--to v tej teme musi vriet--radsej tam nejdem,aby som vivi nezobudila :grinning:
31. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci ta prvaaa a tiez uz brazdimn po bazari lilu dakujem asi pridem o eur :grinning: :grinning:
andrea--znova :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Reni, Dominik bol na červenom kameni v stredu a hrozne sa mu páčilo, :slight_smile: potom boli u vás v Tescu :grinning:
31. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám to pofotené :frowning2: ...som sa chystala a musím dať nabiť baterky do foťáku...zajtra doobeda sa mi to hádam podarí
31. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu aj ja hlasujem za prvú sukničku :grinning:
31. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok