Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
16. apr 2009

babyyy kde steee 😕

cica ty isto žúruješ s Davidkom 😀

emily333
16. apr 2009

babenky ja som dnes zacala cvicit som zvedava ako dlho ma to bude drzat 😉 a dnes sa ordinuje ☹

cica13
16. apr 2009

Aduli...neuveris, ale David davno spi.....prebral sa, dala som mu trochu kase, bol hrozne nervozny, placlivy, tak som ho ani nekupala, ved sa vcera kupkal , dala do pyzamka, vypil mlieko a na mne zaspal a spi uz vyse pol hodiny, kukam ordinaciu, beham po MMB a chystam sa zehlit... 😖

cica13
16. apr 2009

Emily....tak drzim ti paste, nech ta pevna vola vydrzi.....

aadula
16. apr 2009

cica, zlatinko malinké ...unavený bol asi a moj muž hovorí, že možno bude búrka..že Samino je celý spotený...tak mňa tiež to žehlenie tu čaká, ale kašlem na to...idem hodiť sprchu a spať..aby som zajtra vládala fungovať

emily... no ja som tiež začala..len nejak dva týždne to teraz flákam..ale už som volala s kamoškou, že budúci týždeň ideme plávať

aadula
16. apr 2009

cica mne dnes z MMB prišli veci čo som malému objednala..som sa asi kopla..kapánek sú väčšie.., ale hádam koncom leta obnosíme 😝

cica13
16. apr 2009

Aduli, ved aj ja vzdy cakam s malou dusickou, ked mi ma prist objednane....ze ake to bude.... 🙂

Ty kokso....tak takyto koniec ordinacie som necakala.... 😢

emily333
16. apr 2009

aj ja som volala na plaveren mm tak mi povedal ze ma cas v nedelu a vtey je zatvorene a tak mi povedal ze mam ist v sobotu vecer sama aspon im pomozem vyliat vodu z bazena ked tam skocim ☹ ten moj chlap ale srsii humorom jedna radost ☹

bodka13
16. apr 2009

cica...nežehli,behaj po mmb 😀 😀 😀
emily chce byť kočica do plaviek 😉
aaduli ...keď kupujem z mma alebo mmb tiež mi dosť často tie veľkosti aj po premeraní nesedia 😒 ...ešte že sú dvaja,jednému je to vždy dobré 😀 😀 😀
lilu...bicyklík je už doma?
...o chvíľu idem panelákovať 🙂 ale budem nakúkať aj sem

aadula
16. apr 2009

emily a just by som šla a potom mu porozprávaj aký vešáci tam behali 😉

aadula
16. apr 2009

cica ja som bola v miestnosti ordinácia...a tam jedna hodila čo bude ..dokonca aj budúci týždeň ..tak som to čakala 😀 ju tam aj nejaké sfúkli prečo to tam dávala...ale mne to nevadí ..aspoň viem cca čo bude

aadula
16. apr 2009

bodečka mne zatiaľ pasovalo všetko..až tak veľa som tam nekúpila..., ale toto som 92 kúpila a malému stačí 86 viac menej ... , ale bola to super cena, tak prípadne posunie švagrinej 🙂

bodka13
16. apr 2009

😕 čo sa stalo v ordinácii?

cica13
16. apr 2009

Bodka, ja zehlim aj konikujem a aj mrk na MMB.... 😉

Aduli idem kuk tu temu...

aadula
16. apr 2009

cicuš ty si superžena 😀 tak posielam aj moje žehlenieee

emily333
16. apr 2009

bodka ani nie kocica ale pri vyske 165 mam vahu 90 tak to uz je vela 😠 nemam nic take na leto na seba 😠 😠 som uz taka mala slonica ale ja to vydrziim 😉 stiahnem na kupko janka a budm kazdemu hovorit ze to je brat 😀 😀

lilu18
16. apr 2009

aadulik ved dorastie 🙂

bodka-nie je nebolo kedy pon ist ☹

cica -aky koniec? to uz ide do finale?

emily- 😀 mas doma humoristu 😀 to on taky vypracovany ze si trufa na teba 😕 ?

bodka13
16. apr 2009

cicuš chytaj kopu 😀 😀 sú tam tričká a asi dve košele 😀 😀 😀

cica13
16. apr 2009

Bodka...kosele si nechaj...tricka mozes hodit...

Lilu....koniec bol taky, ze Fabianova sa zabila pri havarke... 😢

aadula
16. apr 2009

lilu a čo robí brucho? ešte bolí?

lilu18
16. apr 2009

cica dik-za info fakt viem kto bol fabianova 😀 to je jedno len uz to po 2r.skoncilo?? 😀

aadula-ano..aj to je jedno 😀 vyspim sa z toho snad,ale rybka bola mnam 😀

cica13
16. apr 2009

Lilu neskoncilo 😀 😀 😀 😀 , myslela som iba tu ten diel.... 😀 😀

aadula
16. apr 2009

lilu si neodolala že? 🙂

bodka13
16. apr 2009

lilu...ty si sa prejedla?

aadula
16. apr 2009

bru noc klabosničky 😉

lilu18
16. apr 2009

ano-asi prezrala 😀

cica-- 😀 😀 😀 a ja ze uz 😀

..kocky..uz si spievam este 22 dni....cas sa krati 😀

lilu18
16. apr 2009

aadula-rybke nikdy neodolam-tu mozem kazdy den aj zmrzku 😀 ..ozaj mame kolotoce 😀

bodka13
16. apr 2009

som sa pristihla že mi hlava kvacla 😀 ...normálne sa mi spí...ešte hádam dokukám ten panelák a pôjdem haji...hurááá! 🙂 zajtra je piatok...v sobotu si trošku pospím a ideme na oslavu=ocino má 60,tak budeme jesť s veľkou lyžicou

brú 😔 aadulik 🙂

bodka13
16. apr 2009

😕 čo bude o 22 dní?...si sa bola aj kolotočovať? 😀 😀

emily333
16. apr 2009

idem ja ja haji 😉 sa mam teraz nejak dni pomylene som si myslela ze je ste len streda 😉