Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
20. apr 2009

lilu, ktovie či to len zo včerajšieho slniečka nemá

lilu18
20. apr 2009

neviem ☹ pockam ci panadol zaberie

lilu18
20. apr 2009

skoda ze nemate dievcatka hned by som vam poslala letne saticky 😀

lilu18
20. apr 2009

kocky kuk sem,to ja uz som mohla zaraaabat 😀 😀 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5552552

cica13
20. apr 2009

Lilu...ved som ti vravela, ze mas prist Filipovi do izby namalovat nieco... 😀 😀

Chuda Vivik....dufam, ze to bude len jeden vystup ☹

emily333
20. apr 2009

ahojte konecne za pc madarsko splnene a ja posadene mame uf ta makacka ☹ janko mi pomahal ale az ked som mu slubila 5eur potom robil vysmiaty ☹

renka9
20. apr 2009

ahojte kocky 🙂

tatolu
20. apr 2009

Ahojte.
Aj my sme si dnes troľku zamakali. Drahý pokosil trávnik pred domom aj vo dvore a mne sa trošku podasrilo vutrhať burinu okolo jahôd. Ešteže tie moje dvojky vedia poobede vyspať tie 2-3 hod. 😉

tatolu
20. apr 2009

No keď tu na chvíľu zbehnem, zas som tu sama 😕 😅

emily333
20. apr 2009

ja uz som si aj zdriemla a vas nikde lilu a vivienke je uz lepsie?

tatolu
20. apr 2009

Zdá sa, že dnes poobede to tu riadne stíchlo.

Lilu ako je malej?

lilu18
20. apr 2009

tu som--mala uz o 19h odpadla -po hod od panadolu teplota klesla a teraz akoby zase stupala,spi tak uvidim co v noci 😢

tatolu-som ta tu nevidelaaaaaaaaaaa 😎 😀

emily-co v madarsku-kupili ste okrem papania aj nieco ine?

emily333
20. apr 2009

lilu nekupili nic viac trh bol zatvoreny ☹ ale v nedelu idem zas 😉 este nam ostal vela forint 😀

hasleerka
20. apr 2009

joj lilu čo ste chorý, teplota vás drapla potvora

emily aj ty si bola na nákupy?

lilu18
20. apr 2009

tak to ano,treba minut 😀

marcela79
20. apr 2009

Ahojte žienky, čo idete večer pozerať v TV? Dnes je tuším i zámena manželiek...

hasleerka
20. apr 2009

no či sa ja k telke dostanem, baby zas neposlúchajú, nechcú sa prezliekať ... musím ísť zase vytiahnuť varechu a postrašiť

cica13
20. apr 2009

Cafte, my sme uz doma....boli sme na skolaku...vsetci tatinovia sa zapojili do futbalu, ten nas si tam iba fotil, ze on je unaveny.... 😠
Este sme zbehli do billy, chvalabohu ju mam pri dome a pojdem asi ukladat Davida....zasa po obede nespal a uz je zly ako cert, stvornozkoval po skolaku o 106.... 😀

aadula
20. apr 2009

brý večer, náš mládenec už spinká...sme dnes boli 1x v piesku, taký bol spokojný, vyše pol hodinky si ho na seba hrabal..potom sme odišli lebo tam boli takí nevychovaní ..susedia..ani nerozpitvávam ďalej.... malý reval ako tur...sa mu v piesku páči ..ešte aj v plienke mal 😀

hasleerka
20. apr 2009

joj piesoček je úžasný, aj moja Miška sa v nom rada hráva ... tiež sa u nás nájdu rôzne deti

cica13
20. apr 2009

no ideme sa my davat do poriadku...lebo tu mame maleho certa.... 😀

aadula
20. apr 2009

lilu, tak fuk fuk... nech je Vivke v noci dobre 🙂 som si trošku začarovala 😉

emily333
20. apr 2009

babenky ja dens necvicim sme som sadila tak uz mam precvicene cele telo 😉 este zajtra dosadit zemiaky bo sme mali malo

marcela79
20. apr 2009

Aadula, to poznám, tie odchody z piesku 😅 Ja sa snažím uspať malého už asi hodinu, a nič 😠 Dnes bol ale krásny deň, však? A manžel dnes išiel na jazdu, zas sme sami ☹

aadula
20. apr 2009

marcelka, aj mne sa stáva, že malý nevie zaspať...však to sa aj nám dospelým niekedy nechce...a dnes hovorili v správach, že táto noc bola jedna z najtepleších aprílových za poslených tuším 60r

marcela79
20. apr 2009

Už je to počasie nejaké pomýlené... Nezdá sa vám, že sa stráca jar?

aadula
20. apr 2009

v podstate aj jar aj jeseň

marcela79
20. apr 2009

Áno, máš pravdu... Mám zapnutých susedov, a práve som sa zasmiala Viky... 😀

renka9
20. apr 2009

ahojte, som tu, ale sa mi nic nechce, asi aj odchadzam, ☹
mam nejaku depku, som unavena, nemozem sa osprchovat, lebo kristy minula vsetku teplu vodu 😠 , tak cakam, kedy sa zohreje...
angelika sa v skolke v spanku docikala, tak som prala navlecky, teraz som ich dozehlila...

MM vystrajal deti rano, kedze som bola v robote a to aj tak vyzeralo...nechal malu aby sa obliekla sama, ani ju neskontroloval a ona si dala Kristinkine nohavicky 😝 , co si museli ucky mysliet 🙄 , to si mohla dat kludne aj moje tangace... 😝
mam pocit ze MM je hrozne nezodpovedny a lahkovazny voci detom ☹

tak, trocha som sa vam vyzalovala 😢

emily333
20. apr 2009

renka ked sa dari tak sa darii 😀 neboj zajtra uz bude lepsie 😉