• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
to je fakt čudné :confused: ...prv ako pôjdeš k polišom choď si to omrknúť či je tam nejaký zákaz
...ale je to veľa prachov...za zlé parkovanie sa dáva až taká vysoká pokuta?

kde je zuzadlo :confused: ...už som ju tu dávno nevidela
21. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, skuste ci vam ide centrum, mne vobec nejde, potrebujem sa k mailom dostat :cry:
21. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky volala som s lilu mám vás pozdraviť, malá jej stále horúčkuje okolo 39 st :frowning2: ale nič okrem toho, presne moje babule mali toto pred 3 týždňami
21. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš centrum mi nejde už od rána a myslela som že to iba nám zase blbne :unamused: ...ja mám našťastie azet tak som mohla mailovat
Martin chodí celkom čistý až nato že jemu záhadne padajú perá...má popísané tričko pri golieri,na rukáve ale nie že jedna čiarka-on ako keby si to vyfarboval :angry: ...alebo má pokreslené ruky(nie prsty alebo dlaň)zhora a povie mi že to preto lebo si nechal otvorené pero :angry:
21. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu...skoro sa uzdravte :slight_smile: ...hádam sem nakukne :confused: :wink:

asi je zase nejaký vírus...aj kamoškina malá tak bola,a včera sme stretli aj mužovho kolegu a aj ich bambulky mali horúčky
21. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka tiež ma napadlo kde je zuzadlo :fearful: :fearful:
21. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš jej telefonik,že by si jej cinkla :confused: ...ja nemám na žiadnu tak nemôžem cinkať :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuj chuda Vivka...skore uzdravenie :astonished:

Bodka,aj ja mam aj azet, ale ved to vies, ale viac pouzivam na maily centrum... :frowning2:

No na zuzadlo som sa aj ja uz chcela minule pytat....divne, ze sa tu ani neukaze...
21. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám všade a chodím len na azet :grinning: :grinning: :grinning:

varím kávu :slight_smile: ...kto si dá?
21. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som na balkóne :grinning:
21. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka keby na balkáne :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som si zrobila kávičku :wink: tak kávičkujme :grinning:
21. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky len na rychlo kuk sem--mala na chvilku zaspala,celu noc sme sa trapili s teplotou a okolo 10 rano zase vyskocila.Napapala sa trosku slepacej polievky a zaspinkala.Ked to zajtra neprejde ideme k dr :frowning2:

idem vas pocitat a rychlo nieco tatovi navarit.Vobec sa nedalo od nej pohnut :frowning2:
21. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prosim kavicku......
21. apr 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja si prosim postel :sunglasses: idem tusim miesto varenia haji s malou.MM nech si da mastny chleba,kaslem na neho
21. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď chcela som napísať že na balkáne :grinning: ...ale by ste sa hnevali že ja už dovolenkujem :grinning: :grinning: :grinning: ...už nám tam nesvieti slniečko je tam normálne kosovo :grinning:

lilu :frowning2: ...rýchlo sa vyliečte...a mangel to určite pochopí,jeden deň vydrží aj na chlebe :wink: ...chytaj posteľ :grinning:

cicuš...cukre dva?
21. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...presne tak, chod si lahnut, nevies aka bude dalsia noc ( i ked ti ju prajem kludnu)....ale nech nacerpas sily.... :slight_smile:
21. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka...jeden cukor....viem, ze vyzeram aj na tri, ale jeden mi vrelo staci.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamin kolega si varil kávu a cukru si dával koľko sa zmestilo do šálky :grinning: :grinning: :grinning: ...to muselo byť brč :stuck_out_tongue_closed_eyes:

behám po mma a nič som neobjavila :frowning2: ...chcem kúpiť a nemôžem :grinning:
21. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka a co chces kupit?
21. apr 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem,nemám nič čo by sme súrne zháňali...vždy som tam len tak behala hore-dole a niečo mi padlo do oka
21. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam nervy na ten centrum, uz som sa tam dostala, nieco mi aj islo otovrit ale nejde odpovedat, aj od Iwusky tam mam a ked som jej odpisala, tak to neodoslalo....
21. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=931728
pekné topky ale mne velké :frowning2:

asi niečo prerábajú na centre
21. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=927297
nohavice sa mi páčia...ale cmúčikovi asi veľké?
21. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka, boty super, ale velke......aj tie druhe gate velke a tie maskacove su super, tie som pozerala, ale 80 tka je uz tak akurat...

Idem ja od vas, ideme papat a plavat, vecer sa snad ukazem, ale ordinujeme dnes... :slight_smile:

Papaaaaa
21. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :slight_smile: ...veselé papanie a plávanie

o chvíľu idem aj ja...musím isť do roboty :unamused: ....tak zajtra :wink:
21. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,dievčata ja len kuk a idem si ľahnuť abo čo,,lebo som malatna a spaať sa mi :frowning2: chce
21. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daka chrípka alebo, príznaky nedostatku vitamínu s :dizzy_face: ...
21. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooojte, i ja mám kávičku!..... a vy už ste asi dopili... :grinning: Netmona, asi vírus potvora :pensive:
21. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka ja som mala doobeda, poobede zvyknem len občas :slight_smile:
21. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok