• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
autor
marcelka, netmona ahojte :wink:
kávička dopitá, teraz pijem H2O :grinning:
21. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuss,,,ja si idem len dať, lebo paralena paralen, ide ma poraziť od včera asi fakt dačo lezie po :slight_smile: mne
21. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska už doterénované? že H2O :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela 79...asi, ano vírak,,,asi fakt len domaca liečba :rolling_eyes:
21. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula,,,to ako ja na chemii,,že O2H,,,tak učitel rehot, že aj to :slight_smile: treba :slight_smile:
21. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa,,,,idem si ľahnuť kým bobak spí
21. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa snažím pri kojení uspať malého, ale vrieska mi tu o dušu :grinning:. Jeho najnovším trendom je všetko hádzať do WC :grinning: Netmona, tak sa polieč, tak a daj si Ivuš H2O, pitný režím musí byť :wink:
21. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka ty máš tiež Mišenku :wink: aj ja som chcela Adamka alebo Miška a máme Mišku :grinning:
adulik ahooooj :zipper_mouth:
netmona zhoď toho čo na teba leze ešte ťa udlávi :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška ja zas obedujem...bez H2O, ale aj to príde..zapekaný karfiol so zemiačikmi varenými :grinning:
21. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zas keby bol chlapec prvý ..bol by martin ..keď sme krstili Paťku...tak sme tam boli štyria...dvoch Martinou krstili, jednu Martinku a našu Paťu :grinning:
21. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja uz mam dosadene zemiaky aj kamoska pribehla na kavu :wink:
21. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aadula, ty máš tiež väčší vekový rozdiel detí, ako to prežívate? :slight_smile: Iwusska, a nie len to máme spoločné, zdá sa mi, že i ty si zdravotná sestra, však?
21. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marcelka aj ty si? :grinning:
adulik aj my sme mali mať Martina ako druhorodeného :grinning: a karfiolik ale varený mám zajtra na obed :grinning:
21. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky u nas sa veci asi vyparuju :angry: mala som balicek zuvaciek a ostal mi len obal :angry: :angry: :angry: :angry: no janko vravel ze on mal uz iba otvoreny balicek tak ja neviem je to premna zahada
21. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily asi šriatok v dome :sweat_smile: :confused: :confused:
21. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka, asi by som prijala keby boli už obaja veľký, ale zas má to aj svoje výhody..Paťk mi s malým aj pomôže a veľmi sa ľúbia...len to je najhoršie, že som sa poriadne už rok a pol nevyspala..a predsa...človeku roky idú..nevravým, že som stará, ale asi ten spánok mi chýba viac ako v 20ke :sweat_smile:

iwuška tak to maš celkom dobre...varený karfiol je chutný :slight_smile:
21. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy,tu sa dietuje,miznu zuvacky... :grinning:
21. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzadlo som ťa privolala :grinning:
21. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme,ako inak :grinning:
21. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je s dietkou? kolko mas dole ivusik?,posli aj mne,ja potrebujem dat len 5 kil dole
21. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi jeej no ahooj čo je s tebou hviezdička naša :slight_smile:
21. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik, teraz som len take zamracene strasidlo :slight_smile: , uz asi dva tyzdne ma dennodenne niekto riadne nastve a potom zase behacky s detmi, tak iminolog ich vyradil do konca skolskeho roka so skloky a nasadil im trojmesacnu liecbu imunorom :frowning2:
21. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi ešte nevidno výsledky lebo to držím len druhý deň :grinning: ale cítim sa super :wink: chúdence malé :frowning2:
21. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co moje,kam ste utiekli? :unamused:
21. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusik, tak mi posli dietku :wink:
no co uz narobim, nic sa neda robit,tak pojdu hned do skoly
21. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik, to ti nezávidím, poznám to... :angry: I u nás behajú po byte škriatkovia, a koľko :angry: :angry: . Iwusska, i ja som sestra, a teraz študujem sociálnu prácu :fearful: Aadula, u nás to vyzerá ako v kocúrkove. dievčatá idú do puberty a malý pri nich vrieska :grinning: :sweat_smile: Jak u Hujerových :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily: hladas stale tie zuvacky? nehladaj,mam ich ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi IP :wink:
marcelka tak na tú pubertu sa veľmi teším, ja ich mám s ročným rozdielom :astonished: :grinning:
21. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :unamused: fu tak to máš veselo ja dúfam, že keď som tohoto môjho chlapa kojila 15 m. tak bude mať imunitu dobrú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už sa aj zobudil tak sa napapáme a ideme von

iwuska a ty pekne kopkaj poobede aby si to tam mala pekné keď sa raz dovalíme kuknúť k vám :grinning:
21. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik rozkaz :grinning:
tak sa choďte vyvetrať :sunglasses: :zipper_mouth:
21. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok