Používame cookies. Viac informácií tu. OK
h_petra
13. aug 2019

Nepises o mojom byvalom nahodou? 😁😁😁 aj jeho vsetky mali len pre peniaze, ale neviem ake, lebo exekucii a dlhov mal na tri zivoty dopredu 😁😁😁

h_petra
13. aug 2019

Ak sa ti vyhraza zabitim, tak ho nahlas.
S takymito typmi sa neoplati maznat.

saskia987
autor
13. aug 2019

@h_petra ahoj nie len nechápem ako môžu také monštrá behať medzi ľuďmi.....

h_petra
13. aug 2019

A nie, normalny nie je a ano, existuju aj horsie monstra....

saskia987
autor
13. aug 2019

@h_petra už sa nevyhraza len mi robí všade zlu reklamu... A to len zato ze som mu oznámila že malý sa narodil... Slova ako daj mi pokoj a tak....

saskia987
autor
13. aug 2019

@saskia987
@h_petra len nerozumiem prečo mi robí teraz zle a zrazu syna ma a ja som zla beštia a zlato kôpka a neviem co..

saskia987
autor
13. aug 2019

@h_petra to áno určite... Tento svet je zlý. Zrazu ma syna a ja som zla...

saskia987
autor
13. aug 2019

@saskia987 koľko krát som chcela aby prišiel nazad a bol pri mne a aby to bolo dobre... Sama seba som obvinovala.....ako mi povedal ze načo som si to nechala že je to moja vina všetko....

saskia987
autor
13. aug 2019

A možno aj dobre takto lebo asi keby som s nim mala. By som sa po riti.... Bil by ma možno...

ydnew
13. aug 2019

@saskia987 kde si čítala ten článok? Dosť má to zaujíma ☺️

saskia987
autor
13. aug 2019

@ydnew
@ydnew https://refresher.sk/43749-Ako-spoznas-psychopa... skus toto ale sú aj dokumenty na YouTube

ydnew
13. aug 2019

@saskia987 dakujem pozriem sa na to zaujímajú má take prípady

saskia987
autor
13. aug 2019

@ydnew máš skúsenost??

zuzinapipina
14. aug 2019

@saskia987 https://refresher.sk/43749-Ako-spoznas-psychopa...

Jeden zaujímavý článok je aj tu. Pár, no teda viac bodov sedelo aj na toho môjho. Úprimne, psychopata nikdy nepochopis, co všetko sa mu v hlave nachádza. Myslim, ze je to aj lepšie nevedieť. Ak by si však chcela vedieť prečo to robí, tak ti oba poviem, že sa mu nedostalo vela lásky a pozornosti keď bol malý. Keď bola bitka a krik u nich na poriadku každý deň v detstve, zanechalo to následky. Ako vidíš až takéto veľké. Bud rada, že si od neho preč. Nie je ta hoden. Ani vaše dieťatko. Musíš však v sebe najst silu postaviť sa mu a uvedomiť si, že TY si zaslúžiš omnoho lepšieho muža pri sebe ako aj dieťatko otca. Nemysli na žiadne vety typu: ci som ja ta zla, co som spravila ja zle atd. Neobvinuj sa! Si uzasna len preto, že to zvladas aj sama a ze si si uvedomila, ze viac s takým človekom nechces mat radsej nic. A budeš šťastná 🙂

saskia987
autor
14. aug 2019

@zuzinapipina presne som sa aj dozvedela ze ich otec bil bol alkoholik a ze sa stále sťahovali... Ale myslíš ze je to o tom len?? Však koľko ľudí malo zle dectvo a toto nerobia 👎.... Zase som čítala ja ze psychopati majú iný mozog.

zuzinapipina
14. aug 2019

@saskia987 vies, su veci ktoré keď v detstve vidíme sa nam znechutia a budeme sa snažiť ich nikdy v živote nerobiť - to su ti uvedomelejsi ludia, no zase su veci, vzory, návyky, ktoré vidime, naucime sa a s mylnou predstavou ich robime aj napriek tomu, ze su zle a ubližujú. No nevedomky, ved si myslime, ze su predsa normalne, lebo tak to robili aj rodicia. Ale nie su. Takže toto je priklad tych psychopatov, aj ked v skutočnosti oni si zial neuvedomju, co robia a zial ani ze to je zle. No ak si mala takeho partnera, je to len preto, aby si zosilnela. Uvedomila si vlastnu hodnotu. A je super, ze si to uvedomujes, a pre tvoje dietatko nechceš aby opäť ako ty, otec dietat zilo v takej rodinke. Aj ked samej je to zvladat tazsie. Nerozmysla si sa presťahovať? Otec predpokladm neni v rodnom liste ani, ze?

zuzinapipina
14. aug 2019

@saskia987 a psychopati nemaju iny mozog, maju ho rovnaky ako ostatni. Len zial vidia veci uplne inak. Uplne. Skor asi preto, lebo videli nieco v detstve, nikto im nevysvetlil ze je to zle. A robia to tak, ved je to normálne. Každý človek je iny, každý vidi veci inak. Treba sa z toho poučiť a povedať si, že bude lepsie sa takymto ludom vyhýbať. A aj ked je to ťažké, ver ze sa ti mozno prave stalo to najlepšie co sa ti stat mohlo a skus necítiť hnev voci nemu, lebo predsa len, on si to neuvedomuje. Skus si predstaviť, ako bol bity a nelubeny ked bol maly, robi teraz presne to iste. Mne to tak pomaha, ak si neviem vysvetlit niecie chybne spravanie. A lepsie tak pochopim a odpustim.

saskia987
autor
14. aug 2019

@zuzinapipina není otec v rodnom liste.... Mam ineho ale aj tak ma to trápi že ostal taky... Neviem prečo sa aj Tym chváli keď mi len ublížil... Zrazu ma syna... Predtým nemal...

zuzinapipina
14. aug 2019

@saskia987 verim, ze ta to trápi, no necakaj, ze sa zmeni, je to zbytočné. Jeho zmena a uvedomenie si vlastnych chyb pride mozno az za roky, az vobec. Ak ta to vsak trapi, znamena to, ze si ho lubila, a ak mu chces odpustit, staci ak ho pochopis. Ako sa k nemu chovali ked bol maly, chova sa on k ostatnym teraz.

saskia987
autor
14. aug 2019

@zuzinapipina neviem toto pochopiť prečo zrazu ostal taky asi som ho nepoznala... Ako mohol aj inde narobiť deti a kašľať na ne.... A ešte povie ze ho Žen o peniaze využívajú... Neviem toto pochopiť... Aj ku mne aky bol že si to mam dat zobrať načo som si to nechala a také... Strach... Ze to je moja chyba len..... A ze ak nedám pokoj že ma zabije a také.... A zrazu všade hovorí o malom a robí zo mňa zlu.....

saskia987
autor
14. aug 2019

@saskia987 keby sa o tie deti zaujímal ale on nie.... Neskutočne Sebecky človek....

0silvia0
14. aug 2019

@saskia987 prečo stále píšeš o tom, že to nevieš pochopiť? Prečo to chceš pochopiť? A prečo ťa to trápi? Jednoducho je to debil, nerieš ho, rieš si seba, nového chlapa, dieťa a nejakého bezcitného sebca vyhoď zo svojho života a zo svojich myšlienok...

moonlight1210
14. aug 2019

@saskia987 podla takychto clankov kludne diagnostikujes poruchy osobnosti 2/3 ludi okolo seba. Su prilis vseobecne, a tym teda aj nechtiac skor povrchne.

Tento tvoj ex psychopat nie je. Je len sebecky a vyuzivacny a nezodpovedny. A zakerny, ked ma pocit, ze ho k zodpovednosti nasilu tlacis.

Keby bol naozaj psychopat so vsetkym, co k tomu patri, skaces teraz uplne inak. Nemala by si potrebu ho rozoberat, ani sa pohorsovat, kolko ma exfrajeriek a kolko nepriznanych deti.
Mala by si uplne ine starosti. A k tomu jedno jedine vrucne zelanie - aby radsej zabudol, ze existujes.

Takze ak si fakt myslis, ze je to psychopat, tak podakuj bohu/vesmiru/vyssim mocnostiam/comukolvek v co veris, ze chce, aby si mu ty dala pokoj a neryp do toho.

A ak uz skumas prejavy psychopatie, zameraj sa na vase dieta. Lebo ma aj otcove geny, nielen tvoje.
A zameraj sa na studium toho, ako aj take dieta (ak by to zdedilo) vychovat tak, aby svoje chovanie rozumovo regulovalo.

eva8
14. aug 2019

@saskia987 ma ineho otca v tyzdno odnom liste? Ako je to mozne? Ten iny o tom vie, ze nie je jeho otec, plati nan? Chodite\byvate spolu? Teda toho toho psychopata asi stve, ze si dala synovi i eho, mozno len papieroveho otca, teda si ho podviedla pocas vasho vztahu. Preto sa k synovi nepriznaval. Ako to vlastne je?

eva8
14. aug 2019

@saskia987 alebo je naozaj hrozny chlap a nedokaze spracovat, ze si si nasla milujuceho partnera, ktory si prisvojil aj syna, ktoreho nie je otcom. Ak vas bude ohrozovat a vyhrazat sa, nahlas ho, zit v takomto strese nie je dobre. Ked je on nestastny a opustil teba pretoze nechcel dieta, nema pravo sa snazit vas ociernit a branit stastiu

saskia987
autor
14. aug 2019

@eva8 ahoj uvidím čo sa bude diať.....dalej sa posuniem.... A snaží sa mi brániť v šťastí ja som nikoho nepodviedla..... Písala som to vyššie... Vysral sa na mňa.... A myslím si ze toto normálny človek nerobí že sa vyhráža smrťou a kadecim..... On to takto chcel nie ja.... A keby mam dostatok financií idem ďaleko...

bmuller
14. aug 2019

@saskia987 Cele je to nejake zamotane ... A co by si chcela, aby mal k vam aky vztah? Ved zijes s inym, partneri nie ste, v papieroch nie je otcom dietata, ale ohovara ta... Takze v podstate si nie ste nic... neviem, chvalit ta asi sam od seba nebude... A ty chces, aby tvoj syn s nim mal nejaky vztah, a aby si aj ty s nim bola v kontakte? Ked nie, tak sa na to vykasli a neries, co o tebe hovori ( najma ked nie si jedina taka zena v jeho zivote). Aj ked ta to skrie, ale ako budes komu teraz dokazovat, ze nie si ta zla? Ved kto z vasich znamych ta pozna, tak asi vie aj pravdu a vidi tvoj zivot a spravanie. A ostatni ta zaujimat nemusia...

saskia987
autor
14. aug 2019

@moonlight1210 ahoj neboj sa nič ja sa o svoje dieťa starám a vediem ho aby nebolo také nezodpovedné..... Ide o podstatu že sa otec nestará a správal sa ku mne zle a niesom jediná.... Vieš máš niekoho rada a takto sa k tebe zachová z ničoho nič niekomu preskočí a bude na teba valat špinu a stalo sa neraz že ma sledoval.... Tak potom ako? Zažila si niečo podobné? V dnešnej dobe není sranda byť sama na dieťa to je jedna vec a druha vec vie to zaboliet keď ti niekto úmyselne ublíži..... A normálni ľudia to nerobia.....

saskia987
autor
14. aug 2019

@eva8 a dala som iného otca lebo syna nechcel písala som to vyššie že sa mám spakovat a vypadnúť a mam si ho dat zobrať....tak preto som takto konala.....a celý čas klamal a ma niekoľko deti a mam avízo že ani tam sa nestaral a mali problém od neho dostať výživné....ale to som po čase zistila.......

0silvia0
14. aug 2019

@saskia987 a ty by si čo chcela aby to ako bolo? Stačilo by ti, aby ťa neohováral? Alebo by si chcela, aby sa zaujímal o syna a finančne prispieval? Aká je tvoja predstava?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli