Máte sa radi?

katuskamala1
22. nov 2022

Mate sa radi? Co to vlastne znamena? Preco si povies, ze mam sa rada...? Ako najst sebelasku? Zistila som, ze som tak neskutocne sebakriticka, ze na sebe neviem najst 1 dobru vlastnost, neviem sa pochvalit. Mam skvelého všímaveho manzela i rodinu ale zistila som, ze ked ma pochvalia, neverim im, alebo nesuhlasim s ocenenim... No a mat sa rad je zaklad.. Chcem na tom pracovat no neviem ako...

xnatalkax
23. nov 2022

@biela_sova a ako si na ig?

xnatalkax
23. nov 2022

@slovakboy a viem si tu prednasku niekde pozriet? Dakujem pekne

audrye
23. nov 2022

@katuskamala1 ja len dodam, mozno ti nepojde tak lahko napisat 3 veci, na ktore si hrda, ze sa ti podarili, ako pisu vyssie (kedze to vyzaduje istu davku hodnotenia - bolo to dost dobre? A to moze byt pre teba problem).. ale mozes skusit zacat tym, ze napises 3 veci, za ktore si v ten den ĎAKUJEŠ 🙂... To je uplne čisté a neposudzujes sa pri tom, či si nieco urobila dostatocne... Drzim palce, nech ti je s tebou lahsie.. 🙂

kinlly7
23. nov 2022

@katuskamala1 ak sa máš mať rada, musíš si vedieť dopriať a cenit smú seba. Inak by ta mohli druhí využívať. Musíš vedieť akú máš hodnotu samej seba, kde máš hranice, to sa týka aj vzťahov s druhými ľuďmi ako s tebou zaobchodzaju. Tu sa tiež dá pekne zistiť, či sa máš rada. Tiež co vieš koli sebe spraviť, aby ti bolo dobre. Ja sa mam rada, samozrejme tak normálne, viem to a vážim si samu seba 🙂

celasapremenim
23. nov 2022

@katuskamala1 mne az fyzicky vadi, ked ma niekto pochvali :D chapem ta...ale realne viem, co sa mi v zivote podarilo a ze toho malo nie je, ale proste ked ma niekto posudzuje, tak ma to hneva, mam dojem, ze je to od kazdeho nepatricne ,ci uz pozitivne alebo negativne hodnotenie

slovakboy
23. nov 2022

@xnatalkax len to je za peniaze. Pozri školenia Seduo a daj si do Vyhľadávania aj Adelu Vinciovou

yasmeena
23. nov 2022

ja seba pochvalim,som na seba hrda-ale tiez to iste ako ty-ked ma pochvali druhy clovek,tam hned som podozrievava,ze ci si robi srandu alebo za tym nieco je🙂 lebo podvedome si myslim,ze nikto nie je dost sposobily aby ma ocenil😂...preco potrebujes,aby ta druhi chvalili? ja sa to snazim jednym uchom dnu,druhym von,kedze neverim...sice to dobre padne,ale nema to pre mna specialny vyznam-staci ked som hrda na seba ja...