Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mirka1308
20. okt 2009

janus moc pekné foto 😉
aj mywe má zmenené, s tou aurou vyzerajú s malou úžasne 😵
janus, ja na facebooku som, aj denis písala o založenej téme tak idem kuknúť 😀

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

mirka...pozdravuj tvojho priatela.... 🙂 zastavam stejny nazor....ja s bohom hovorim vsade...v spalni, v obyvacke...v kuchni... 😉

nejednou jsem tady psala, ze cirkev je stvorena ludmi a pre peniaze!

Holky, nesere vas to moje ceskoslovenske psanie???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka1308
20. okt 2009

janus, mňa nesere!!! 😀 😀
jenom píš, aby sme mněli co číst 😀

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

taky internešnlova sranda, nie???? 😀 😀 😀 😀

mirka1308
20. okt 2009

janus, přítel rád mluví česky, on je polovičnej čech(jeho táta) 😉
když dělal v Prahe, tak tam bylo super!!
prostě v Praze je blaze 😀 😀 mně se tam moc líbilo 😉

denisocka
20. okt 2009

práve som sa dočítala velmi zaujímave veci z MYW knihy na str. 66 - 67 😕 / kapitola 5. neviem čo si mam o tom myslieť,chcela som to tu skopčiť,ale vyhadzuje to take rozne písmena a popletene slová,že teda - kuknite sa doma na to 😅 🤐

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

...kde svitite Svetlusky, kdyz ne tady?

mirka1308
20. okt 2009

deni, to čítaš o tom,ako dvaja spolu žijú a v ďalšom živote už sa nemusia stretnuť?
a o tom, že aj keď nie su si úplne tovnocenný patrneri čo sa týka názorov a jeden ustúpi, tak to slúzi na ich duševný rast?

mywiel
20. okt 2009

Ja som sama doma s malou a ona pojde spat az o 22hod. takze velmi nemozem sediet za pocitacom, lebo si ma vyzaduje. Som vo vasej skupine na fb ale ako to chcete stihat ved ani tu uz velmi nemame cas prispievat, inac fb sa mi zda taky neintimny, chapete ako to myslim, kto vsetko to tam moze citat? Nerada vypisujem svoj zivot kade tade... 😕

mywiel
20. okt 2009

Na fb chodim velmi malo a nic osobné tam velmi nepisem... 😅

adina22
20. okt 2009

ahojte svetielka 😉

kessi - vitam ta 😵

myw - suhlasim,mne to tiez tak pride a navyse mame tam svoje cele mena a ine info..tu je to take komornejsie aj ked je to verejne forum 😉

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

myw, ale my to tam mame zatvorene....iba pre nas 😉

mywiel
20. okt 2009

Nie som fana takych stranok tak sa za mna nehnevajte, nepisala by som uvolnene kedze neviem ako je to tam ochranené a velmi tomu neverim, neviem proste moj vnutorny alarm sa zapol sorry... 😅 😕 🤐

adina22
20. okt 2009

miri den - mna zaujalo ze nie je dobre ked su duse rovnako stare,teda rovnocenne,lebo sa vlastne nemaju od seba co naucit a dalej rast 🙂

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

zajimava myslenka adi....

adina22
20. okt 2009

myw co znamena v preklade ten druhy kviz ktory si si robila na FB?

adina22
20. okt 2009

janus - no to som mudra z tej mywielinej knihy 😉

mywiel
20. okt 2009

Aky som elf? 😀

adina22
20. okt 2009

no perfektny 😀 😀 ty nasa elfka 😉

mywiel
20. okt 2009

Sorry dnes som trosku nervozna, zajtra podpisujeme ten dom a manzel na mna preniesol jeho nervozitu.... 🤐 😠 😒

mirka1308
20. okt 2009

ale v tej knihe sa píše, že málokedy sa stane, že sú dve duše na úplne rovnakej úrovni 😨
že to sa vyskytuje veľmi zriedkavo ale nie sú z hľadiska postupu dalej moc výhodne, lebo ked nie sú rovnaké tak sa vždy jeden od druhého niečomu do ďalšíieho života priučia 😔

adina22
20. okt 2009

ja som si dnes robila ten kviz aka som dusa a som sa pousmiala ked mi vyslo ze anjelska...no aka ina 😀 😀

mywiel
20. okt 2009

😀 😀 😉

adina22
20. okt 2009

miri - ved presne tak som to myslela 😉

mirka1308
20. okt 2009

myw, neboj, všetko dobre dopadne a budete mať krásny domček 😉
sa teším s tebou 😵

mywiel
20. okt 2009

Janus a do tej skupiny sa mozu pridat ludia ale nie?? Aj tak neviem akoby som stihala MK a FB 😅

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

ale i kdyz jsou kazda na stejne duchovni urovni , urco neni nahoda, ze se setali...neco tam musi byt, ze se setkali....aby rostli....mozna nejaky novy zacatek...nejaka nova vec...

Muj nazor 🙂

adina22
20. okt 2009

myw - drzim aj ja palce s tym domkom 😉 zelam vam to

mywiel
20. okt 2009

Dakujem ozvem sa ked to trosku opadne to napatie... 😉 idem sa venovat malej.

mirka1308
20. okt 2009

adi mne to dáva takú logiku, veď tých životov máme prežiť okolo 500a z každého si máme zobreť nejaké ponaučenie a nejakú skúsenosť 😨
tak som to všetko pochopila, napr.v jednom živote zabijem, ale v ďalšom zažijem na vlastnej kooži čo prežil ten mnou usmrtený človek ☹
aby som v ďalšom živote zase bola poučená a niečo také už neurobila kvôli môjmu "rastu duše" alebo dozrievaniu duše 🤐
snáď to dobre chápem 😎