Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
1. sep 2009

Aj zlé veci maju svoj vyznam vo vesmirnych zakonoch, su tu na to aby nas poucili, nakopli a posunuli dopredu.

mywiel
1. sep 2009

Denisocka jasné, ze pozname su super, cloveka naladia velmi pozitivne aby sa dival na svet optimistickejsie. 😵

mywiel
1. sep 2009

Ja mam Uzdrav svoje telo a Laska sa rodi v tebe. Ta kniha o ktorej som pisala je dost stara neviem ci sa da este zohnat ale skus, odpovie na vsetko co hladate. Vola sa Putovaní duse aneb metafyzicka zdravoveda, napisal ju Peter Richelieu, bola vydana v roku 1991 a cislo ISBN 80-900200-6-2

mywiel
1. sep 2009

Vlastne rok vydania je 1953 v 91 bola len prelozena do cestiny! 😉

dali4
autor
1. sep 2009

twinflame... to je fakt 😒 ...tie karty ba sa mali vyberat pohladom,citom,hmatom... to je pravda.Ja som všetky čo mám objednávala cez net,preto ich asi mám tak vela 😅 lebo som kupovala,skúšala až som tie pravé našla ale stálo ma to zby točné peniaze. Dá sa aj tak že si človek pohladá v obchode a potom ked už nájde tie,čo by mu sadli tak treba cez internet objednať...ked sú v obchode moc drahé,nie? Alebo myslíš že tie konkrétne karty by mal mať človek v rukách kým si ich kúpi 😕 ?

dali4
autor
1. sep 2009

mywiel ďakujem.Skúsim ju zohnať.A keď nezoženiem tak to beriem tak, že jednoducho tu knihu nemám mať... 🙂 .Ale pri mojej povahe 😀 ...verím že ju do rúk raz dostanem 😉

denisocka
1. sep 2009

a v tom UZDRAV SVOJE TELO je čo všetko,nejake choroby,či afirmacie alebo čo? ja som dnes mužovi vravela či mi neda tisicku,že si chcem na narodky kupi knihy 😀 tak kukal na mna či som OK

twinflame
1. sep 2009

dali4, verim na to, ze clovek si vytvara vztah aj s vecami, nielen s ludmi. Kedze pracujem v marketingu, vnimam veci okolo predaja citlivejsie. Aj v kartach ide o obchod a na trhu je mnozstvo druhov kariet. Drzala som v ruke viacero, niektore mi nehovorili vobec nic. Nesla z nich ziadna energia. Ja som som si vybrala anjelske karty od Doreen Virtue, tie ma oslovili. Sla z nich pozitivna energia, pacili sa mi obrazky a doslova som citila ako tie karty na mna hovria. Chcem tym povedat len to, ze vo velkej zmesi ponuky drahych kariet som si chcela vybrat take, ktore ma oslovia. A boli to prave tieto. Kazdemu sa paci nieco ine, ale ja verim v to, ze ak tie karty maju mat tu energiu a moc, ktoru od nich ocakavame, nemali by sme si ich kupovat ako mlieko v obchode ale starostlivejsie si ich sami vybrat.

denisocka
1. sep 2009

twin,maš pravd.ja som si kedysi velmi želala kupiť tarot,tak som zašla v ostrave do ezo obchodu a tam boli na výber niekolko. ja som chcela velku aj malu arkanu + knihu,kedže samotne karty by mi nepomohli. takže som vybrala to,čo som chcela,ale karty boli zabalene,takže som ich otvorila až doma a veru,neviem im prisť na chut doteraz

mywiel
1. sep 2009

Deni ja som tiez zatazena na knihy podla mna je to najlepsi darcek, len treba mat cas ich aj citat. 😀 Aj ja mam Anjelské karty a su krasne pokreslené, fakt pekné obrazky, vyzaruje z nich pozitivna energia a pokoj. 😵

denisocka
1. sep 2009

jaj,našla som na nete aj karty s nazvom nejak že: poslavia svetla - tie maju krásne obrázky 😵

denisocka
1. sep 2009

ešte som chcelamne sa velmi pačia tieto,už dávn som ich videla,ale v tej dobe sa mi zdali drahe,bola som ešte stredoškolačka tuším ......... a teraz ked som ich našla v katalogu,tak to bolo ako znamenie,akurat den predtým vznikla tuto tema o anjeloch 😵 http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_... ked sa na nich pozriem, vyžaruje z nich taka silna energia 😵

denisocka
1. sep 2009

dievčata,niečo sa deje 😵

knihu,ktora sa mi niekolko krat stratila a ktora bola moja prvotina ktora ma naštartovala som prave našla na webe na stiahnutie,odpadnem 😵 je tokniha ZIVOT PO ZIVOTE 😵

denisocka
1. sep 2009

tak kus som sa v tom rozhorčení kopla,je to tato kniha, už aj budem dumať,kde ju kto mal naposlaedy ,aby sa mi vratila s5 http://www.ramzes.sk/tajomstva-zivota-smrti-p-5...

nikka.vo
1. sep 2009

Tak já musim říct, že při čtení příspěvků o 11:11 mě vždycky polilo příjemné teplo celým tělem. Jsem narozená 11.2. můj syn 21.5. svátek mám 7.2. (sedmičku beru jako šťastné číslo, ale cítim že i ta 11 je silné číslo) nevím co to znamená, moc se v tom nevyznám. Jednu dobu se mi stávalo skoro každý den, že jsem se dívala na hodiny zrovna v době, kdy na nich byl čas třeba 22:22 (to je čas který si pamatuju asi nejvíc) 00:00 .... je to totiž už řádka let, byla jsem puberťák v té době. A pamatuju si, že se mi to už nezdálo normální, že se vždycky trefím na takový zdvojený ,nebo jak to nazvat, čas. A je fakt, že nechápu proč jsem se na ty hodiny vždycky dívala, vždycky mě tam něco táhlo X-)

Já věřím v něco ,,víc,, jen jsem neměla zatím osobní zkušenost a jelikož mě tyhle věci zajímají a děsí zároveň, tak si ani moc nepřeju to zažít. Já zase nějak cítim, že jsem v minulém životě asi nebyla dobrý člověk, nevím proč a taky cítím, že můj současný život nebudu mít nejlehčí. Neříkám, že se mi budou stávat tragedie, nebo tak, ale cítím, že to prostě nebude uplně jednoché a to hlavně ze zdravotního hlediska.

Denisička, Život po životě jsem četla cca před 10 lety, dost mě zaujala, to si pamatuju, ale nedočetla jsem jí a dneska si už z ní nic nepamatuju . Z 😒 kusim jí u našich pohledat a si se do ní zase pustim.

denisocka
1. sep 2009

nika,ja už ju mam stiahnutu,z webu

dali4
autor
1. sep 2009

twinflame...ja ale verím aj tomu že ak sa ti niečo má dostat do rúk tak sa aj dostane.Nech je to tak že si niečo sami vyberieme,alebo dostaneme,nájdeme...alebo zbadáma na nete a objednáme...aj tak to može byt ta správna vec pre nás.Tie karty Andělé a Svatí mi fakt sadli.Ked som rozbalila balíček,nemusela som čítat ani tu knižku čo k nej bola priložená a tak nejak som hned vedela čo s nimi mám robit.Pri každej karte sa mi vybaví nejaká situácia.Zvyknem aj pred vyložením požiadat anjelov aby mi cez tieto karty odpovedali na moje otázky...😉

dali4
autor
1. sep 2009

denisocka...Uzdrav svoje telo je knižka,kde sú popísané choroby a fyzické tažkosti,pri každej je psychická príčina a afirmácie,ako sa tej danej choroby zbavit...😉

j.a.n.u.s.
1. sep 2009

denisocka....Zivot po zivote je taky moc krasna kniha.

Prosel nekdo uz Hovory s Bohem?

Ja pred peti lety a stale v nich je moc noveho 😉

denisocka
1. sep 2009

ja som rozhovori citala pred 2.rokmi.a prave som zohnala secret hnihu za dobru cenu,tesim sa

slavik
1. sep 2009

denisočka kde si kúpila anjelske karty od Doreen Virtue? Sestra je v zahraničí a poprosila ma aby som jej ich tu zozhnala.

slavik
1. sep 2009

knihu Život po živote mám doma aj ja a tiež život pred životom, Rozhovory s Anjelmi, Krajina anjelov, liečenie anjelmi a kopec iných duchovných kníh.

denisocka
1. sep 2009

ešte som ich nekupila,ale idem z www.kniznyklub.sk teraz su v akcii za 399+ pošta,

slavik
1. sep 2009

tie anjelské karty som tam nenašla. ☹

denisocka
1. sep 2009

http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_... maš pravdu,ja chcem tie,ale myslím že su aj tie,čo chce ona

slavik
1. sep 2009

dala som si ich do vyhľadávača ale nemajú ich.

slavik
1. sep 2009
mywiel
1. sep 2009

Zivot po zivote mam aj ja, super kniha. 😉