Mávate so svojim partnerom orgazmus?

maxie
12. máj 2009

mozno trosku nezvycajna otazka,tykajuca sa zien,ale sak na take nieco sa clovek malokedy pyta svojich znamych...
mavate so svojim partnerom orgazmus?ako casto?klaplo "to" u vas hned na prvy raz alebo ako dlho trvalo,kym ste ho dosiahli?

my sme totiz intenzivne spolu vyse dvoch rokov,sex je fine,ale akosi neviem prist k tomu dlllho ospevovanemu vrcholu.som mimo ja alebo on??? rada by som take cosi zazit pred tym ako otehotniem,ale neviem vlastne celkom kde je chyba...

kiara15
12. máj 2009

aj ja svami suhlasim

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ewuska
12. máj 2009

katka444: když to budu soudit podle sebe tak orgasmus na otěhotnění vliv nemá ani v nejmenším 🙂 S přítelem dosáhnu jen občas se stihnu vůbec zapojit 😀

gril: o tomto jsem četla a doufala jsem že se mi to také poštěstí, ale bohužel mě to zase míjí ☹

Orgasmu dosáhnu jen když si pomáhám při sexu a nebo sama 😕 V dětství se mi stala ošklivá příhoda a od toho asi plynou všechny problémy ☹

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janemari
12. máj 2009

Zaujimava tema.Tak ja sa tiez pripojim 😎 U mna je to individualne.Niekedy ho dosiahnem aj viac krat,niekedy vobec.Niekedy s muzom a niekedy si musim pomoct.Ale milovanie bez neho mi pripada prazdne. ☹

nathali
12. máj 2009

u mna je to vecsinou o polohe aku mame.ked som hore nema to chybu ale nebud smutna ja kym som prisla na to co mi vyhovuje tiez presiel nejaky cas nesmut experimentuj a skusajte rozne polohy a raz sa dockas 😵

pipinka17
13. nov 2010

Ahojte, Je to trochu chúlostivá téma,tak sa ospravedlňujem.Všade naokolo sa píše,že problém s orgazmom majú predovšetkým muži. Lenže u nás to vyzerá tak,že ten problém mám ja. Doteraz som mala problém so samotným sa milovaním.Vždy som sa toho bála, nevedela som sa uvolniť,takže ma potom všetko bolelo. Potom sme našli polohu pri ktorej ma to tak nebolí. Ale môjmu manželovi sa páči keď je on na mne,len akonáhle je vo mne - párkrát šup sem šup tam a už už som hotová. Nevydržím to.Viete mi poradiť čo s tým???? Bo niekde som čítala,že ak je muž na žene-je menšia pravdepodobnosť otehotnieť,tak by som chcela skúsiť túto verziu len neviem čo s tým. Poradíte mi??

aprocne
13. nov 2010

@maxie
kup si knihu o orgasmu,doctes se tam zajimavych veci...to ze nemas orgasmus neni chyba jen u jedince,uz jste spolu o tom mluvili?

pipinka17
13. nov 2010

aprocne - ja nemám problém,že orgazmus nemám,ale že ho mám moc skroro :(

k.jolanka
13. nov 2010

Ahoj, já jsem orgasmus při samotném styku nikdy nedosáhla, takže doporučuji orální sex 😅 jestli to dobře chápu, nikdy jsi orgasmus neprožila? ani při tom orálním sexu? vždyť ten je tak pěkný.. 😉 tak zkuste si o tom promluvit...ukaž mu jak se ti to líbí, jestli má postupovat pomalu, rychle..podle mě jde hodně o tu komunikaci, nic nepředstírat, nechat ho aby si s tebou pohrál 😅 držím palce 😉

k.jolanka
13. nov 2010

to jsem trubka...já si nevšimla datumu a odpovídám na příspěvek z první strany rok starý 😀 tak nic, už mi na té mateřské hrabe 😀 😀

lenkacar
14. nov 2010

joli to je náhodou dobré téma 😀 😉 aspon jsi ho oživila 😉

pipinka17
15. nov 2010

baby-ja ho mám moc skoro.... 😠 a potrebujem ho oddialit 🙂

ivicek1
17. feb 2011

@pipinka17 Ahojky ,myslím,že s tím nic moc není třeba dělat,prostě jsi více vzrušivá,jako já 😅 ,což je jen dobře,že orgasmu dosahuješ,tak si to užívej 😀
No pokud chceš opravdu se pokusit jej oddálit,musíš si to prostě "nastavit v hlavě",dle mého názoru je tohle základ úspěchu,tak hodně zdaru přeji! 😀
Já také nemám problém dosáhnout orgasmu,určo je to o schopnostech ženy,tedy pokud není sexík méně jak 1minutku,no to bych možná nestihla,ale zase jej dokáži oddálit,pokud chci,tedy dosahujeme s mužem společný orgasmus. 😉