Mazanie starých diskusií

tinki
10. júl 2012

Ja si myslím, že je tu mnoho opakujúcich sa tém a prečo? Pretože v starých, hlavne ak je tam veľa strán, sa nikomu nechce listovať..A okrem iného, je tam, tak ako v každej téme, veľa strán o tom, ako medzi sebou mamičky "diskutujú", alebo sa presviedčajú o svojej pravde..Takže ak chcem niečo nájsť, tak musím dlllllllho listovať a väčšinou sa nedozviem nič...
TAkže preto si každý otvára svoju vlastnú tému, lebo dostane odpoveď priamo k sebe a nemusí tu trčať dve hodiny hľadaním uspokojivej odpovede..
Preto si myslím, že by sa mali staré a dlho nepoužívané témy VYMAZAŤ...Tak predídeme tomu, aby zamikali nové otázky, alebo nám odporúčali linky na podobné otázky, ktoré sme si vytvorili..
A prečo? Pretože my mamičky, ak máme čas a deti nám spia, len tu sedíme a čakáme na každú novú tému, aby sme si mohli niečo napísať, niekomu poradiť, alebo sa "pohádať".. 😀 ....ruku na srdce..však je to tak...
Je to náš relax...
TAkže toto je môj návrh na zlepšenie...zmazať témy, do ktorých sa nepripája nikto dlhšie ako týždeň......
Kto je za?

mandragora22
10. júl 2012

@katren tak tak. a ja z toho vyjdem vzdy ako zlostna a zla zena 😀 😀 😀

cicimon
10. júl 2012

@katren hej... a ked aj to nie je vzdy na dr tak hladam v google a nie na MK ... su aj fundovanejsie stranky ako MK na podavanie info

katren
10. júl 2012

@mandragora22 taka zla ako ja este nie si 😀 😀 😀 😀 😀
@cicimon no ved to.....

a este len 2-ha strana a nebavime sa k veci..... /nic v zlom, kocky @cicimon , @mandragora22 😎 /

cicimon
10. júl 2012

@katren tak k veci 🙂 ja som za mazanie podobnych tem vytvorenych v kratkom case a nie starych "in" a specifickych

katren
10. júl 2012

@cicimon tiez som za 😉

mandragora22
10. júl 2012

@katren no vidis to a presne na toto chcela zakladatelka tejto temy poukazat! 😀 😀

mandragora22
10. júl 2012

@cicimon a je fajn, ked my sme tu za, ale admini maju v .....
ja sa uz dva dni pytam, preco mam blokn.inzerat, ked nie je dovod a nikto neodpoveda. takze darmo sa my tu zhodneme, co mazat a co nie, ked admini nemaju zaujem 😉

tinki
autor
10. júl 2012

ja som za ponechanie tém ohľadom diagnóz, ohľadom dovoleniek a takých tém, ktoré sa oplatí čítať. Som práve paradoxne za vymazanie starých tém ohľadom krvácala som, špinila, opustil ma, potničky. Z toho dôvodu, že každá si myslí, že špiní inak, že potrebuje pomocnú ruku, respektíve vypočuť alebo počuť chlácholivé slovo.. Vystrašená žena, ktorá špiní, ako dnešná téma, kde sme sa tiež stretli..potrebuje upokojiť, aj napriek tomu, že bola u lekára...ona nebude hľadať staré témy..lebo nemá čas..chce aby sme sa zaoberali práve ňou..Nemyslím, že témy potničky tu musia byť archivované, pretože rady, umyť a poprípade namastiť, sa môžu napísať každý týždeň...o to mi ide..
Neviem, pochopili ste ma?
@katren
@mandragora22
@cicimon
@danu

mandragora22
10. júl 2012

@tinki ja hej, a suhlasim. myslim si, ze je to dost objektivne "triedenie" tem na vymaz.

cicimon
10. júl 2012

@tinki no podla mna na temy ako o jednej dnesnej - na take pripady su skor rozne poradne kde chodia aj dr a nie fora - teda kde sa zaoberaju danym clovekom... a zas co sa tyka napr tych potniciek, to je v principe vseob. problem, tak na to by kludne stacila 1 tema a nie 1 tema pre 1 osobu... to ak sa polke BA vyhodia potnicky tak si kazda baba moze zalozit temu?
nech sa zakladaju temy, ktore tu este nie su a nie take, ktorych je tu ux xy

bosoriak
10. júl 2012

Ja by som skor bola za vymazavanie prispevkov, ktore s danou temou nemaju nic spolocneho. Ked som si hladala informacie o porodnici, tak som sa okrem ineho dozvedela, komu ako spi novonarodene babatko a aky kocik kupil. Avsak tieto informacie mi napriklad k najdeniu ambulancie s CTG nepomohli. 😀

Ako chapem, ze si maminy potrebuju pokecat, ale na to nech si zalozia inu temu. Cize v tom je problem. Vymazavala by som off-topic prispevky. Akurat teda neviem, ako by to admini sledovali. Lebo citat volaktore temy prispevok po prispevku obcas vyzaduje uzitie silneho psychofarmaka a tie sa nedaju len tak zohnat. Aj ked ktovie, mozno v bazari... 😀

tinki
autor
10. júl 2012

@cicimon ale veď o to ide, je jedno, či sa vymaže alebo zablokuje téma o potničkách vymazaná dnes alebo téma vytvorená pred týždňom, či nie? Ak už je napríklad dnes vytvorená téma potničky, tak ďalšia už bude automaticky zamknutá...A tá vytvorená dnes, bude zamknutá o týždeň..Lebo potom príde ďalšia vlna horúčav a prídu "nové" potničky..
A keďže je to fórum pre rôznych ľudí, s rôznou inteligenciou, tak ich neurážať, ale nechať nech sa spýtajú a kto chce nech im poradí...

vavrenka
10. júl 2012

mne sa paci navrh - označiť diskusiu,do ktorej sa prispelo po dlhšom čase ako "obnovená" od @ani3012

katren
10. júl 2012

@vavrenka ja som tiez aj za to oznacenie "obnovena"
@tinki neviem, na potnicky su vseobecne rady, takze si ich mozu precitat aj v "starych" temach, nie???

tinki
autor
10. júl 2012

@katren jasné, že môžu..ale myslím, že nechápeš, o čo mi ide...každá si chce napísať..každá chce položiť otázku...pretože každá si myslí, že ich "potničky" sú iné...

rose1988
10. júl 2012

Ja suhlasim s autorkou diskusie, napr. dneska som zalozila novu temu a uz mi ju uzamkli je pravda ze je takých tem viac teda podobných no niektoré su uz z roku 2008 a 2010 a tam uz vela nenadiskutujem. No nic admin mozno vie co robi a mozno aj nie asi to velmi neovplivnim.

katren
10. júl 2012

@tinki 😉 ja viem, ze si to kazda mysli, ale tak preco hned zakladat novu diskusiu/otazku?? ved stale tocia o tom istom aj tak a potom su "ofucane" ked im ich temu zamknu.....

@rose1988 preco by si nenadiskutovala??? su zamknute??? ak nie, staci tam napisat....
ja pozeram aj starsie diskusie 😉

minewka
10. júl 2012

myslím si, že dosť veľa ľudí odradí - že ak si do vyhľadávača zadá nejaké slovo, frázu - odhlási ho to z kona - tam mu vyhodí úplne neaktuálny rok, nový člen vôbec netuší - že stačí kliknúť na nejaký nájdený odkaz - a že ho to zase preklikne ako pripojeného, budí to dojem, že sa treba opäť prihlasovať, atď, atď, atĎ..

Príklad - zadala som do vyhľadávača "vytok v tehotenstve" - a prvý nájdený odkaz je z roku 2007 - kto by na to klikol??

katren
10. júl 2012

@minewka ja som klikla na ten z roku 2006....potrebovala som si zistit infosky o mykoze, mam ju prvykrat v zivote, ale preto som hned nepisala novu diskusiu/otazku, kedze potrebne infosky som si precitala aj tam 😉

minewka
10. júl 2012

@katren keĎ si sa prvý krát zaregistrovala na koňa, hľadala si prvú tému, si postupovala takto?Pekne si si našla vyhľadávač, zadala tému, klikla na 5 rokov starú tému?

Podľa mňa je vyhľadávač nelogický, neprehľadný , na stránke splýva, kopec novo registrovaných o ňom ani nevie, ak dám vyhľadať tému - fajn by bolo , ak by vyskočila nejaká prehľadnejšia tabuľka, viac diskusií na jednu tému.

A liečba mykózy sa nejak extra nemení, ale situácií, čo sa týka krvácania a pridružených okolností k tomu vedúcich veru áno - už len čo sa týka počtu žien napríklad po umelom oplodnení (rok 2007 a rok 2012)

katren
10. júl 2012

@minewka a liecba potniciek sa meni tiez???? za posledny vikend 5 novych diskusii....to je akoze ok????treba ich tolko???? a zienky, ktore boli na umelom oplodneni, aj tak kecaju vo svojich temach a tam rozoberaju svoje problemy....tak preco by sa nemohla pridat tam?????
a co sa tyka novoregistrovanych, nie, nevedia kde je, ale tlacitko na zalozenie diskusie/otazky najdu vsetky 😀
a ja sa pozeram, kedy bola maminka registrovana 😉

katren
10. júl 2012

@minewka a co sa tyka mojej registracie, prvykrat som vyuzila mojusvadbu a ani tam nemam ja osobne zalozenu diskusiu/otazku...... ano, ako debil som si vsetko hladala 🙄 a vtedy moznost zalozenia otazky ani nebola 😉

katren
10. júl 2012

@minewka jaj a suhlasim, ze vyhladavac je dost neprehladny 😒 😖

minewka
10. júl 2012

@katren ok, hľadajme ako to nejde a nie, ako to ide - všetko je super a len tie z Marsu zakladajú otázky 🙂

To máš tak, niekto patrí medzi tých inteligentných, niekto nie. 😉

Pre mňa osobne je odklik na 5 rokov starý odkaz dosť o ničom - ani by som neverila, že takáto diskusia je ešte vôbec aktuálna.

Potom treba zrušiť možnosť zakladať otázky a diskusie úplne - a nech najprv to systém nejak vygeneruje automaticky - odpoveď, že taká téma tu už je a ak nevygeneruje - nech to teda posúdi admin (alebo niekto tým poverený) , či áno, či nie.

katren
10. júl 2012

@minewka prosim ta, neurazaj tie, co zakladaju otazky/diskusie...... ani jedna nie sme z Marsu a kazda mame inteligenciu......neotacaj to laskavo proti mne..... 🙄

cicimon
10. júl 2012

a hadam "najnovsi prispevok" tam je nato, aby clovek necital diskusiu od prispevku z roku 2006 napr ale siel od konca..

katren
10. júl 2012

@cicimon jj 😉

nikki28
10. júl 2012

@katren ja si myslim, ze nie si na ne zla, ale aj mna uz vytaca, ked niekto zakada diskusie o tom istom kazdych 5 minut a nepouzivaju vyhladavac.... niekedy mam pocit, ze si myslia, ze ked zalozia inu diskusiu, tak sa dockaju inej odpovede..... a ja sa uz len smejem, ked vidim takmer v kazdej teme tvoje odkazy na starsie diskusie o tom istom 😉

vietnamka
10. júl 2012

@nikki28 moj osobny nazor je (ale naozaj osobny, iba moj pohlad), ze tieto fora su v prvom rade o tom, ze niekto pride s problemom, napise o nom, a niekto iny mu poradi. Ich cielom nie je pobavit citatelov, ani priniest novy pohlad na vec.
Nevadi mi, ked napriklad @katren ako radu/odpoved doda par odkazov na starsie diskusie. Ale vadi mi, ked sa niekto rozculuje ("toto tu uz bolo", "nevies pouzivat vyhladavac"). Osobne mi je jedno, ked sa niekto tridsiatykrat pyta to iste, ked sa mi nechce radit ani odpovedat, nerobim to.
Nie je to specifikum tohoto fora, je to tak vsade. Tie, ktore su na forach dennodenne, uz obtazuje citat stale to iste.
Je mi potom smutno z toho, ked niekto da prispevok, a ako prve sa ospravedlni, ze si vobec dovolil pytat sa na radu, ze to uz istotne bolo riesene.

katren
10. júl 2012

@nikki28 vsetky sa rehnite na tych linkoch, ale "od.erkam" si tie komentare furt len ja 😀 😀 😀 😀 😀