• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

1. mája 2017 
mne sa paci meno Aisha, a ked som to spomenula pred kamoskou tak sa ma spytala ci chcem svoju dceru potrestat????
zda sa vam to taka zla kombinacia ked sa to krstne meno hodi k priezvysku ako napr. Aisha Bartoš? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. jún 2009 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina.b: Dakujem velmi pekne
12. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kim,no popravde o nic horsia kombinacia ako Nicolas Kapustík. :zipper_mouth:
12. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luis Kohút, a Kevin Lakatoš
keď na zápis do kružku prišiel Luis, tak som si z prvu mysleva, že si robí srandu, a naozaj

prečitaj si záhoraka, pri spoločenskej rubrike- narodené deti sa niekedy až.... :astonished:
12. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kimberley Mya Kočíšková - pekne meno mamka dala, z posledneho zahoraka
12. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja krstna dcerka sa vola Carmen, meniny ma 2. juna
12. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa "stretla" s menom - s rodným listom v rámci práce - Sandokán Berky :zipper_mouth:
12. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,

chcem dat svojej dcere meno Emily, netusite babenky nahodou kedy ma meniny?
Podla USA kalendara?

Dakujem velmi pekne.
15. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: javascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')javascript:addEmoticon(':unamused:','vBody')javascript:addEmoticon(':cry:','vBody')
15. jún 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily - 31.január
15. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj Majina, dakujem za info, podla ktoreho kalendara vies, ze Emily ma meniniy 31.1.2009? :wink:
Ak chcem dat svojmu dietatku taketo meno, bezproblemov mi ho zapisu? Nemate niekto nejake info o tom ako to bezi? :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misicka, najistejšie je zbehnúť na matriku a dopredu sa informovať. Ja som tiež bola, máme Damiena, v kalendári je ale Damián.. pani na matrike pozrela v nejakej knižke a bol tam aj Damien, takže žiadny problém sme nemali.

A čo som počula..ak by ho nechceli zapísať, musíš priniesť nejaké potvrdenie z krajiny, teda ambasády tej krajiny, že sa tam to meno používa, vtedy by vám ho mali zapísať.

Ale myslím si, že Emily v pohode zapíšu. Moja známa dala meno Emilie a na matrike nerobili problém.
16. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ano dá sa vpísať meno do kalendára, ale nebude to v každom kalendári,len v tom kde si to požiadaš.ale kolko to stoji to vám neviem povedať
24. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. my máme doma Sofiu Zaru a už viac ako rok sa nemôžme dopátrať po význame, meninách a pôvode mena Zara. najprv sme chceli Tamiu, Miu, Laru, Oliviu, ... teda skôr ja ako manžel, ale nakoniec vyhrala Sofia Zara, pretože najviac pristane k priezvisku :slight_smile:
28. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
29. jún 2009 o 15:43 • antikatkalucka
Mne sa strasne paci meno Melinda ale nevim ci ho mam dat nasemu dievcatku kedze nieje v kalendary
neviete ako to deti znasaju
29. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lixi013,
záleží ako meno znie s priezviskom.
S tým, že meno nieje v kalendári sa netráp. My máme Patrika, Natanaela a Libora. Natanael v kalendári nieje určite a nevadí mu to. Možno kým si to začne uvedomovať už bude. My bývame v malej dedine- 600 obyvateľov a sú tu mená Zoran, Tadeáš, Bianka takže netradičné mená sú už bežné.

Melinda je kráááááááááááásne meno. Hlavné je, že detičky sú zdravé.
Držím palce!!!
29. jún 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lae nie! Zas ma tu niekto urážal? :cry:
Melinda- Nádherné meno! A ešte s ami páči Brajen a Ziggy , to je také milé, ale skôr pre psíka :wink:
29. jún 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojjte babenky. Neviem mi tu niekto poradiť kedy má meniny Damián? Akosi to neviem nájsť.
1. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika,
Damián je 27.9.
1. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Marta. Ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď.
2. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame doma Nicol a oslavujeme ju na Nikoletu - je koncom augusta a potom Karin - tu oslavujeme na Karinu a ta je zaciatkom januara. ja som si to urcila podla slovenskeho kalendara v zahranicnych som zatial ani nehladala. ak by ste dakto vedeli tieto mena Nicol a Karin, kedy su niekde v zahranici, dajte vediet.
2. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj sa vola orlando to by som ho ani nenasla v slov.kalendari ani ma to nestve nezijem en aslovensku a ani mi nechybaju, nikdy som ani svoje nijako neoslavovala
3. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mOHLI BY STE MI POMOC KEDY MJA MENINY nIKOLAS??JE TO PRE MNA VELMI DOLEžITé......TAK PROSíM POMOžTE MI PAPA
13. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskotka nikolas je vlastne mikulas - cize 6.decembra, ale mozes oslavovat aj na nikolu koncom augusta ma meniny - ja osobne by som chcela na nikolu ak bude chlapcek lebo nechcemmeniny aj narodeniny v jeden mesiac :wink:
13. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj piskotka .nas 2rocny syn je Nicolas a oslavujeme ho 6decembra na mikulasa a neni to vobec problem.skor by som povedala, ze ma radost lebo zvlast dostane darcek k meninam a na to hned sladke na mikulasa.takze sa netrap je to tak super a nemoze ti neskor nic vycitat ak mu budes davat dva darceky. :grinning: pa
13. júl 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi poradit kedy má meninky Timur alebo Jessica? poprípade Chloe?:( dakujem moc
16. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jessica má podla amerického kalendára meniny 29. decembra
16. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok