• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mená ktoré nie sú v kalendári - kedy budú deti oslavovať meninky?

20. decembra 2016 
26. apr 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Zaujala má táto diskusia - zaujíma ma, aké dievčenské meno sa podľa vás hodí k Alexandre??? Poprípade ak je tu nejaká Alexandra, ako sa volá jej sestra! :slight_smile: ďakujem!
1. máj 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikollette a nema christpoher meninky 9maja?
21. máj 2014 o 08:16  •  čaká bábätko, termín má v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka
mi mame rebeku a meniny ma 2septembra
24. júl 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim mate niekto Nikol? Oslavujete meniny na Nikolu 29.8?
28. júl 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, planujeme dat meno Timur, dnes som sa vsak docitala, ze ak meno nie je zapisane v slovenskom kalendari, matrika moze vyzadovat nejaky doklad, ze dane meno prislucha danemu pohlaviu a je vedene v nejakej krajine, mate s tym skusenosti?
30. júl 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa opýtať či neviete kedy oslavuje meniny Chloe :slight_smile: Ďakujem
6. aug 2014 o 08:40  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevie niekto kedy majú meniny Chloe? Ďakujem
6. aug 2014 o 08:47  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. len som chcela upresnit. V akom kalendary oslavuje Chiara 12.8.? My doma oslavujeme 11.8.
podla talianskeho kalendara. Znama mi kedysi davno priniesla taliansky kalendar. Odtialto mam.
Ale nasla som to aj tu na nete.. na talianskych strankach... :slight_smile:
11. aug 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu nejaka mamicka ktora dala pre svoje dievcatko meno Chloe alebo Chantal ??? kedy oslavuju tieto deticky meninky ?
11. aug 2014 o 11:27  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamicky, ktore davate svojim detom zahranicne mena - mnohe krajiny meniny neoslavuju. preto neratajte s tym, ze meno najdete v kalendari, resp. mu bude prideleny datum ... ano, da sa to na poziadanie aj doplnit (treba najst na nete postup - ci nestaci napr obratit sa na vyrobcu kalendarov, nech ho pripise - alebo sa informovat na natrikach)
tu je zoznam, kde je aj 8 mien na jeden datum, nemozete cakat, ze vsetky budu vytlacene v kalendari http://calendar.zoznam.sk/nameday-sksxhor.php
a ked date dietatu exoticke zahranicne meno, musite pocitat s tym,, ze v kalendari zapisane nebude. a rozculovat sa nad tym, ze preco tam potom je pankrac a servac, ked tie mena sa nepouzivaju a nech tam radsej daju Chiaru alebo Chloe (neberte to osobne, to je prve, co mi napadlo) je scestne. Okrem toho su miliony mien a vsetky (ako Apple, ci North ... ) sa do kalendara dostat ani nemozu - duplom nie do slovenskeho :slight_smile:
ostava len jedina rada, ak nechcete dieta ukratit o meniny, treba najst podobne znejuce slovenske meno a oslavovat vtedy (v tom zozname napr. je aj Kiara, Tobiáš aj Lejla)
11. aug 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte chcela by som sa spytat kedy ma meniny Noemi .... :slight_smile:
9. sep 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka1980 http://www.mojslovnik.sk/krstne-meno/Emily
ja mam dcerku Emily kedy teda oslavujete? ja som to zatial neriesila....ale uz chcem uz ma na to vek a sama neviem kedy teda .... dik Emily
17. jan 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka1980 http://www.mojslovnik.sk/krstne-meno/Emily
ja mam dcerku Emily kedy teda oslavujete? ja som to zatial neriesila....ale uz chcem uz ma na to vek a sama neviem kedy teda .... dik Emily
@majina.b http://www.mojslovnik.sk/krstne-meno/Emily
osjlavovali sme vlani v jan. ale tu o tom nepisu ze by mala vtedy ako je to teda?
17. jan 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabii83 no ja by som oslavovala na slovensku Emiliu - 24. novembra ...
17. jan 2015 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@slavulik09
Ahoj,moja dcera sa vola Syntia :slight_smile:
19. jan 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabii83 Ja som nasla niekde na nete pre 5 rokmi, ze meniny ma 31.1, tak oslavujeme vtedy.
20. jan 2015 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo si myslíte, že je nevyhnutné oslavovať meniny? Pozrite sa do zahraničia, v (podľa mňa) väčšine krajín vôbec nevedia, čo sú to meniny.
21. jan 2015 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ukulela Presne tak. Nic v zlom, ale ja osobne nechapem ludi, co maju potrebu davat svojim slovenskym detom zahranicne mena. Ved ak nemam muza cudzinca a nezijem v zahranici, ale sme Slovaci ako repa zijuci v domovine, preco by sa moje dieta malo volat Chloe, Sophia ci Thobias (co ma prve napadlo)?? Podla mna to znie aj dost blbo ak je napr nejaka Chloe Kováčová :wink: Ale sak nech kazdy robi ako uzna za vhodne, ale ja to nechapem :slight_smile: Pritom v nasom kalendari je tolko krasnych slovenskych mien... a niektore ani nie su tak casto pouzivane.
15. apr 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý deň chcem sa opýtať či neviete kedy ma Victoria meniny v nasom kalendari je len Viktoria dakujem
4. okt 2015 o 11:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska1807 Jééj, tak oslavujte na Viktoriu, my máme Rebeccu a oslavujeme 2.9. kedy je v kalendári Rebeka......Nie to nijaká tragédia. Niektoré mená nájdeš len v zahraničných kalendároch. :wink:
4. okt 2015 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13. Matyas ma meniny vtedy ako matus 21 septembra
19. dec 2015 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula ahoj,nevies nahodou kedy ma Luca v talianskom kalendari menini?Neviem to nikde najst!
Dik
8. mar 2016 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim o radu chcem dat dcerke meno Amy je to mozne zapisat na matrike ? Dakujem :slight_smile:
20. dec 2016 o 00:47  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sssely podla tohto clanku http://spis.korzar.sme.sk/c/4586169/matriky-budu-uznavat-aj-mena-z-o-zoznamu.h ztml
by ti malo na matrike stacit, ze meno sa nachadza v tomto zozname: http://www.babynameworld.com/
.. takze by nemal byt problem.
20. dec 2016 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok