Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Meno pre bábo, páči sa vám meno Tamia?

anavipredam
28. dec 2018

Ahojte, dáke odporúčania na pekné mená?Aj pre chlapčeka aj dievčatko. Čo hovoríte na dievčenské Tamia? 🙂 ďakujem za návrhy už vopred 🙂

miminkaaa3
28. dec 2018

@anavipredam no my cakame tiez babo ale vobec netusim ake dame meno..mne sa nepaci ziadne 😕

anavipredam
autor
28. dec 2018

@miminkaaa3 Ja som na tom zatiaľ podobne viac menej. Kedy máte termín? 🙂

janinah
28. dec 2018

Ja nie som za zahraničné a čím exotickejšie,ak žijete na SK,ja som za Aničky,Zuzanky a Katarínky,je to milé a naše.....tiež sa musí hodiť k priezvisku a toto tu nik nenapíše.

eriksonka1234
28. dec 2018

@anavipredam mne sa Tamia aj Tamara páči a celkovo mena s dvojhlaskami, preto mam Damiána a veľmi som chcela Sofiu, nakoniec máme Sabinku, to vyberali moji chlapi

anavipredam
autor
28. dec 2018

@janinah pravdaže sa človek pozerá aj na priezvisko, preto čakám rôzne aletrnatívy a snáď sa už pre niečo rozhodneme.

anavipredam
autor
28. dec 2018

@eriksonka1234 Damiánko je tiež pekné. Ďakujem za názor 🙂 človek sa pozerá aj nato aby to pekne vyznelo pri malom drobcovi a hodilo sa to aj ako dospelákovi.

jany149
28. dec 2018

@anavipredam Tamia je pekné meno, ale treba prihliadať na priezvisko, aby sa k tomu hodilo.....vo svojom okolí poznám také z tých netradičnejších napr. Evan, Simeon....,.dievčenské neviem poradiť

anavipredam
autor
28. dec 2018

@jany149 aj priezvisko je také zaujímavejšie a nie typický Janko Hraško. Takže preto pozerám v kalendári aj tie ďalšie variácie pri našich menách, ďakujem. 🙂

edithp
28. dec 2018

Mne sa paci Rebeka, je to také netradičné meno, a u nás skoro žiadna nie je 🙂

leiiiy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacero007
28. dec 2018

Pre dievčatko napr. Amélia 😉 My máme 11mes slečnu a ešte stále sa väčšina ľudí s týmto menom nestretla.. Aj Tamia je pekné, len tu treba prihliadať aj na priezvisko, aby sa k sebe hodili (môj názor). A chlapčenské teraz fičí dosť Maxim, Mateo, Matias, Teo,.. My máme Filipa ;)

leiiiy
28. dec 2018

@anavipredam mne sa páčia zahraničné mená ako Aiden,Austin a dievčenské Alaïa alebo Elle . Ale ak by si chcela dať bábu nejaké slovenské meno tak (ch) Benjamín,Christián (d) Melisa,Rebeka 😊 a Tamia je naozaj pekné meno

anavipredam
autor
28. dec 2018

@leiiiy ďakujem krásne za názor, inšpirácia tam je 🙂

anavipredam
autor
28. dec 2018

@kacero007 ďakujem, pekný výber 🙂

dagmamar738
28. dec 2018

@anavipredam dagmar😘

gir
29. dec 2018

Ja mám Damián,Marko a keby bolo dievčatko tak Karolína

andrejka1974
29. dec 2018

ja mam doma Juraj po tatovi, šimon,matúš a dievky Diana, Sindy, Riana

conspi
29. dec 2018

@anavipredam my sme dcére dali meno Terézia. Keby bolo druhé dievčatko bola by Liliana. Narodil sa chlapec a rozhodovali sme medzi menami Boris, Dávid a Viktor. Dcére rozhodla. Vybrala Viktora 🙂

vektricka16
29. dec 2018

@anavipredam dievcencenske: Natalia, Barbora🙂
chlapenske: Simon 🙂

catherinah
29. dec 2018

Timotej, Teodor, Teo, Tadeáš, Tobias,

bronislavka
29. dec 2018

@anavipredam Tadeáš a Aurélia ☺

lechtivka
29. dec 2018

My sme konečne vybrali pre dievcatko Paulina a pre chlapca mame Vladimír🙂

tinatitti
29. dec 2018

My sme sa rozhodli pre Oliviu a chlapček Oliver.

sofia1
29. dec 2018

@anavipredam Pekne meno a ešte som také ani nepocula.😊

sofia1
29. dec 2018

Páči sa mi Bruno,Braňo

veronika4495
29. dec 2018

Mne sa páči Matúš a Adam a dievčenské Rebeka 🙂

mpg
29. dec 2018

@anavipredam Lepšie by sa mi páčilo meno Timea, aj Amélia je pekné.

kristiii
29. dec 2018

@anavipredam Tamia je fajn, paci sa mi aj Melania, Vanesa, Nataly..pre chlapca Lukas, Viktor, Alex

sinda11
29. dec 2018

@anavipredam ahoj mi máme doma Timeu a keď som bola tehotná tak pre chlapca sme mali vybrané buď Leonard alebo Artur

miminkaaa3
30. dec 2018

@anavipredam mame termin 7.7 a vy?