• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
Tak to vzdavam...idem do postele...Dobru nocku babizne!!
15. jan 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja uz idem, lebo drahy ma uz ocakava v postielke :slight_smile:
Bruuu noc :slight_smile:
15. jan 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto??? :grinning:
16. jan 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj pupicek :slight_smile: ,,
16. jan 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Michalag!Ako si spala? :slight_smile:
16. jan 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vselijako, najprv som nemohla do 2:00 zaspat a potom sa maly kazdu chvilku budil (idu mu ocne zubky) :unamused:
16. jan 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Au...to znie bolestivo...je si len predstavim ako mne rastli zuby mudrosti a to som dospela :wink:.Ako stary je Nikolasko? :slight_smile:.
16. jan 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikolasko je syncek mojej sesterky :slight_smile: , my mame Samka :wink:
16. jan 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O prepac...som si to poplietla :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak aky stary je Samko..? :slight_smile:
16. jan 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze aka som dopletena dnes...asi stale spiiimmm.Uz som si vsimla kolko ma :slight_smile:
16. jan 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupicek kukni mi do pasu :wink: , ale mam 21 mesiacov :slight_smile: , uz je z neho riadny sinter :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. jan 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
He he tak to ti verim....ja sa nemozem dockat toho mojho...tiez cakam chlapciatko(aspon podla sona :sweat_smile: ).Ake si mala tehu ked sa mozem opytat..? :wink:
16. jan 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne mi ide kon...!
16. jan 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupicek, podla mna suprove :slight_smile: , aspon na zaciatku, nebyvalo mi zle a mohla som si to uzivat naplno, pokial sme nezacali hladat byvanie. V 29tt som musela ist do nemocnice, lebo mi strasne tvrdlo brusko a este v 33 tt koli zlym pecenovym testom a otvaraniu, a hoci mi lekari na rizikovom vraveli ze porodim do 36tt, nestalo sa a maly sa narodil v 40tt zdravucky :wink:
Ja som pocuvala svoje vnutro a nelezala som na posteli ako mrtvolka, behala som po meste a mozno aj preto som porodila za hodinu :slight_smile: , ze som nebola stuhnuta
16. jan 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja tiez som nemala na zaciatku niake nevolnosti alebo tak...len teraz ma casto boli brusko,krce a tak.Dvakrat som bola na pohotovosti,babo v pohodicke.Hovoria,ze to lebo mam prve babo,tak sa vsetko vnutry natahuje a babo mi dost tlaci na chrbticu a na nervy.Tiez mam tvrdnutie bruska,tu to volaju braxt.hick myslim.Beriem tabletky na zelezo....mala som nedostatok.Myslim,ze ani doktori nemozu nikdy povedat presne.....to len telo...ako si zariadi.
Tak to si zoberiem ponaucenie a zacnem a viac hybat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.Ja som sa rozhodla.ze chcem rodit do vody....nemas skusenosti alebo si nepocula nieco zaujmave? :slight_smile:
16. jan 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PS:Zase sa dlavim cokoladou.....
16. jan 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupicek, nemam skusenosti o porode do vody.
A aj ja som sa vkuse napchavala cokoladou a golden jablka som milovala tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. jan 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby zuzka sa neozvala? :slight_smile:
16. jan 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pipi, zatial nenapisala, kedze pejo zase doobeda nesiel :angry:
16. jan 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je nieco nove....golden jablka???To nepoznam :confused:.Ja som zacala mat poriadne chute az teraz...ale uz sa do mna nezmesti tak ako predtym(skoda :grinning:).Ako to vizera s pocasim na slovensku dnes?Odkial si?
16. jan 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zo Zvolena a tu je zamracene a pofukuje studeny vietor :unamused:
16. jan 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zo ziliny:slight_smile:...dlho som nebola na slovensku :unamused: .Chystam sa tak dva mesiace po porode ak maly bude na to pripraveny.Dnes ani tu neprsi...zatial :wink:
16. jan 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ste tu este niekto? :slight_smile:
16. jan 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu...... :grinning:
16. jan 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som Mata :wink:
16. jan 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja som Marta :slight_smile:.He he sa citim ako na zoznamke :grinning: .
16. jan 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
zujimave meno pre chlapceka :wink: to vas ako napadlo? :confused:
16. jan 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alistair?Ja zijem v anglicku a moj drahy je anglican,tak to urcite pomohlo :slight_smile:.Mne sa lubia aj slovenske ako Marcel,Adrian ale drahemu sa nelubia,lebo anglicani ho zacnu prezyvat ako Andrew alebo nejak podobne. :confused:
16. jan 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je anglicke meno?
16. jan 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze aku zlatunku mas Rebeccu!Maly anjelik! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jan 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok