Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
1. apr 2008

ahojcek ako sa mate? 🙂

ketrin001
2. apr 2008

Ahojte maminky , tehulky.Som tu nova a dufam ze Vam neprekazam 🙂 .Mozte si meknut albumcek

weroni
2. apr 2008

ahoj ketrin to neva ze si nova - nejak to tu viazne posledne dni takze kazda ziva dusa je vitana 😀 co si tehu ci mamina? 😉

tinni
2. apr 2008

ahojte, sem uz nikto poriadne nechodi... 😀

weroni
3. apr 2008

tinni: tusim jak siss odisla to tu viazne vsak...

ketrin001
3. apr 2008

weroni....snazime sa...
😉

ketrin001
3. apr 2008

weroni : ale uz mame jedno 🙂) ma rok

weroni
3. apr 2008

ketrin: jej tak to mate veselo vsak 🙂 a to uz tak rychlo chcete druhe? teda ja by som chcela druhe aspon po dvoch rokoch - najlepsie po troch ale manzel nevydrzi tolko cakat 😅

ketrin001
3. apr 2008

😀 ja milujem deti.....a chem mat aspon 2-3

weroni
3. apr 2008

ketrin a nezda sa ti to este skoro po tom prvom? inac mas dcerku alebo synceka? ake si mala prve tehotenstvo? Vies preto sa pytam lebo ja som do siesteho mesiaca vzdy a vsade zaspala tak si neviem predstavit ako by som take tehu znasala pri jednom dietatku 😅

tinni
3. apr 2008

ahojte kocky 🙂

weroni
3. apr 2008

tinni ahojcek 🙂 co mas nove? 🙂

tinni
5. apr 2008

babyyyy, kde steeeeeeeeee?????????? 😕

tinni
5. apr 2008

sem uz fakt nikto nechodi ☹

weroni
6. apr 2008

tinni: ale chodi len sa tu skoro nikdy nestretneme 😅

tinni
6. apr 2008

a zase som tu sama ☹

weroni, do kelu, my sa tu nikdy nestretneme 😠

weroni
6. apr 2008

tinni: veru veru 😅 ale teraz si este mozno tu nie? 😉

tinni
6. apr 2008

bingoooooooooooooooooooooooooo 😀 stretli sme sa tu 😀 ako sa mate? 😉

weroni
6. apr 2008

no hura 🙂 my sa mame fajn, prave sa napchavam (ako skoro kazdu chvilu cely den 😀 )
akurat ma uz tyzden dost boli panva (ale iba lava strana) ty koky to je ako ked som si narazila kostrc o beton (pad z hojdacej siete) tak ma to este tri tyzdne bolelo - to je taka bolest (no ale beriem to pozitivne - snad budem mat lahsi porod 😀 )
a vy ako?

tinni
6. apr 2008

aj ja sa prave napchavam ako kazdy vecer a to ani tehu nie som 😀
my sa mame fajn, len Rebecca je stale nejaka chora, stale ma sopliky, tak uz ani nechdime con, kym sa poriadne nevyzdravie...
no tebe sa to uz poriadne krati, si pamatam este, ako ti svietil nejaky osmy ci desiaty tt 😀

weroni
6. apr 2008

tinni: veru veru ani nehovor, hrozne to leti... juj este si stale neviem predstavit ze by sa mi malo brusko zunovat... zatial si ho stale obchytkavam, hladkam, obkukavam jak psycho 😀 som sa donoh zalubila 😀

inac aj ja som nejaka nachcipana - moj drahy berie atb a ja som sa od neho tiez nakazila - zlte sople a spol 🙄 snazim sa bez atb - nasadila som v noci homeopatika lebo som nemohla spat... a tak - vies - kloktam salviou, cmulam echinaceu a podobne, snad to prejde...

inac s tym napchavanim sa mi prave vcera kamarat smial ze nech to teraz nehram na vsetkych ze tolko zeriem lebo som tehu 😀 (mna totiz pred tehu prezyvali kyselina, pasomnica a vsezravec 😅 )
a moj muz ma posielal hrat komparz do filmu o koncentracnom tabore 😠
tak teraz konecne nema pindy na moju postavu 😀 len dufam ze mi daco z tych kileciek aj zostane po porode...
konecne mam "cici aj rici" 😝 😀
no ale ako sa tak na teba pozeram tak sa moc nemusim vytesovat ze 😀 😀 😀

weroni
6. apr 2008

no jo tinni, idem sa s drahym supnut do postele, zajtra skoro vstavame 🙄
tak krasny zvysok vecera a dufam ze sa tu este skoro stretneme 🙂

tinni
6. apr 2008

😀 no ja som teraz konecne trosku pribrala, uz mam 51kil, tak sa vytesujem, aj ked este take tri by som priala, ale strasne tazko sa mi pribera, ale to ti asi nemusim moc hovorit, ze 😀 😀 😀

ja mam dnes taky smutny den, rano som si pozerala temu Interrupcia, tu na konovi, a baby tam hodili link, ako prebieha cely potrat, dopozerala som to az dokonca1minut!) a normalne som pri tom plakala a cely den mam z toho taky pokazeny 😢
to ma urcite presvedcilo, ze na potrat by som asi nesla, aj ked sa hovori, nikdy nehovor nikdy ☹ bolo to strasne a lutujem baby, ktore to absolvovali-naozaj strasne ☹ ☹ ☹

tinni
6. apr 2008

no, kym som to napisala, ty si zase uz odisla 😅 tak nabuduce a pozdravuj malicke v brusenku 😵

zuzana_t
7. apr 2008

cauteeeeeeeeeeeeee 😅

weroni
8. apr 2008

tinni: no mne dosiel link na video o potrate vtedy ked ficala ta kampan s tymi hnusnymi billboardami - vies co myslim... ale nemala som odvahu si to pozriet ☹

zuzi: prave som chcela napisat ze ta tu dlho nebolo 🙂 ako sa mas? cxo nove?

ketrin001
8. apr 2008

weroni: mam dcerku 🙂 a tehul som mala strasne super...jooj normalne mi chybalo brusko 😠

weroni
8. apr 2008

ketrin: no ja sa obavam ze aj mne bude hrozne chybat brusko lebo som sa donho taaaaaaak zalubila 😀 😵
a aku velku dcerku mas?

ketrin001
8. apr 2008

mala vo februaru 1rok 😉 jooooooooj ale ten cas tak rychlo letiiiiiiii ☹

ketrin001
8. apr 2008

fiiha tak tu je najako ticho no nee...chodi sem vobec nekto?? 😖