Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😃 😃 😃 😃 😃
flow111
6. sep 2007
hedu ale aj tak no pochop...to nieje podla mna normalne :-S
sisstin
6. sep 2007
anjelik: když mrkneš vedle obrázku..tak tam máme každá, v jakém jsme týdnu..popř. dej myšku na fotku..a máš komplet info 😉 😎
karkulka55
6. sep 2007
jaaaaaa sa pridaaavam, sa ochlastime, ja som ready anytime 😃 a pijem skoro hocico 😃
hedunecka
6. sep 2007
siss no sak prave ked nedas praxy beru ta ze musia ta odrodit ale ako nahle das peniaze tak sa o teba tak stara aby si mala co najkratsi a najlepsi porod..

flow sak keby bola nejaka anketa do telkaca neboj hned by som sa ohlasila ako to s lekarmi skutocne je a verim ze tristvrte naroda by sa ku mne pridalo..

anjelik sak to mam hore napisane ze som v 40tt a uz ledva fucim a chcem uz rodit.ale teraz to odkladam az po vikende lebo chcem ist na jarmok 😃 😃
anjeliksu
6. sep 2007
siss: ooooo dakujem🙂))ň
sisstin
6. sep 2007
hedu: tam potkáš elinku :-p
flow111
6. sep 2007
karkul :-N :-N :-N :-N takze trojka zatial :-N

este niekto?? =-) :-N :-N

to musime roztocit ked sa vsetky raz stretneme mozno nejaka chata?? a chlapy doma :-N :-N
hedunecka
6. sep 2007
siss co??kde?? =-)
sisstin
6. sep 2007
hedu: na jarmarku..oni tam jdou taky 😉 :-p
flow111
6. sep 2007
hedu prave preto som bola u sukr. gyn. lebo viem, ze ked zaplatim tak o mna bude aj postarane... a teraz som sa rozhodla pre podolie lebo vraj je to naj nemocka pre mamicky a deti 😉 😉
sisstin
6. sep 2007
flow: já zas na podolí slyšela..nebo spíš tady četla...hrůzu..docela..najdi si to v červencovkách...tuším nějaká jana1 nebo tak...a koukni do alba...tam to má napsané 😉
flow111
6. sep 2007
no ja zatial nemam zle skusenosti... no ved uvidim, ale aspon su tam vybaveny tak ze keby nahodou nieco bolo s malym tak sa postaraju... 😉
sisstin
6. sep 2007
flow: tak to jo...ale spíš u Apolináře..ale tam jsou na předčasné..to ti už nehrozí :-p :-N
flow111
6. sep 2007
siss :-N :-N :-N tak predcasne uz niesme.... :-N :-N :-N inak zase maju v UPMD plno... dufam, ale ze nije stop lebo ma klepne ]-(
sisstin
6. sep 2007
flow: z Pce tě nepošlou...ale zas to taky není dobrý..páč je přeplníno..a péče veškerá žádná 8-(
flow111
6. sep 2007
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... tu som si tom citala :-N takze aj tak si myslim, ze nikdy nemas 100-percentnu istotu co sa tyka starostlivosti 😉
flow111
6. sep 2007
no aj tak dufam a modlim sa---- amen :-N :-N :-N
sisstin
6. sep 2007
flow: to jsem si četla 😉
flow111
6. sep 2007
ja normalne zaspavam... kua a to este zehlit musim to stale odkladam ]-(
sisstin
6. sep 2007
flow: no já jen sprcha a TV :-p
flow111
6. sep 2007
aspon, ze uz dorazil MP takze bude zehlit aj on :-N :-N :-N prave parkuje tak dufam, ze zase niekoho neklepne tak ako vcera... :-p
sisstin
6. sep 2007
flow a baby: jdu hají..jsem znaven |-| tak zítra 😉
flow111
6. sep 2007
tak ju ved aj tak sme tu asi len my dve papa a dobre sa vyhajaj :-N 😉
karkulka55
6. sep 2007
ich bin here 😃
karkulka55
6. sep 2007
pojdeme mi chutnuckz gregor, och jooooj, ako som sa tesila ze uz presili tie dva mesiace a ja zas mozem ochkat 😃 😃 x-) x-)
karkulka55
6. sep 2007
tak neska sa poochkam asi sama :-N

co ste de ste vsetky? 😃
karkulka55
6. sep 2007
no tak teraz si tu kecam sama.... 😃
tinni
6. sep 2007
karkuuuuuuuuuuuuuuul 😃 teba som tu uz dlho nestretla... co mas nove? 😉
karkulka55
6. sep 2007
ahoj tinuska 😃
nic, vsjo po starom, a tyyy?? ako vam ide natacanie??
tinni
6. sep 2007
natacanie slo v pohode, teraz cez vikend robime casting a o tyzden dalsie natacanie-takze si vobec neoddychnem 😃
prave skoncil gregoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor 😃 😃 😃