• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
hedu ale aj tak no pochop...to nieje podla mna normalne :confounded:
6. sep 2007 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anjelik: když mrkneš vedle obrázku..tak tam máme každá, v jakém jsme týdnu..popř. dej myšku na fotku..a máš komplet info :wink: :sunglasses:
6. sep 2007 o 18:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaa sa pridaaavam, sa ochlastime, ja som ready anytime :grinning: a pijem skoro hocico :grinning:
6. sep 2007 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siss no sak prave ked nedas praxy beru ta ze musia ta odrodit ale ako nahle das peniaze tak sa o teba tak stara aby si mala co najkratsi a najlepsi porod..

flow sak keby bola nejaka anketa do telkaca neboj hned by som sa ohlasila ako to s lekarmi skutocne je a verim ze tristvrte naroda by sa ku mne pridalo..

anjelik sak to mam hore napisane ze som v 40tt a uz ledva fucim a chcem uz rodit.ale teraz to odkladam az po vikende lebo chcem ist na jarmok :grinning: :grinning:
siss: ooooo dakujem:slight_smile:))ň
hedu: tam potkáš elinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2007 o 19:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
karkul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takze trojka zatial :sweat_smile:

este niekto?? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

to musime roztocit ked sa vsetky raz stretneme mozno nejaka chata?? a chlapy doma :sweat_smile: :sweat_smile:
6. sep 2007 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siss co??kde?? :confused:
6. sep 2007 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hedu: na jarmarku..oni tam jdou taky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2007 o 19:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hedu prave preto som bola u sukr. gyn. lebo viem, ze ked zaplatim tak o mna bude aj postarane... a teraz som sa rozhodla pre podolie lebo vraj je to naj nemocka pre mamicky a deti :wink: :wink:
6. sep 2007 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flow: já zas na podolí slyšela..nebo spíš tady četla...hrůzu..docela..najdi si to v červencovkách...tuším nějaká jana1 nebo tak...a koukni do alba...tam to má napsané :wink:
6. sep 2007 o 19:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja zatial nemam zle skusenosti... no ved uvidim, ale aspon su tam vybaveny tak ze keby nahodou nieco bolo s malym tak sa postaraju... :wink:
6. sep 2007 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flow: tak to jo...ale spíš u Apolináře..ale tam jsou na předčasné..to ti už nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. sep 2007 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak predcasne uz niesme.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: inak zase maju v UPMD plno... dufam, ale ze nije stop lebo ma klepne :angry:
6. sep 2007 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flow: z Pce tě nepošlou...ale zas to taky není dobrý..páč je přeplníno..a péče veškerá žádná :rolling_eyes:
6. sep 2007 o 19:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=20520&vGroupOffset=0 tu som si tom citala :sweat_smile: takze aj tak si myslim, ze nikdy nemas 100-percentnu istotu co sa tyka starostlivosti :wink:
6. sep 2007 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj tak dufam a modlim sa---- amen :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. sep 2007 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flow: to jsem si četla :wink:
6. sep 2007 o 19:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja normalne zaspavam... kua a to este zehlit musim to stale odkladam :angry:
6. sep 2007 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flow: no já jen sprcha a TV :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2007 o 19:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspon, ze uz dorazil MP takze bude zehlit aj on :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prave parkuje tak dufam, ze zase niekoho neklepne tak ako vcera... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2007 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flow a baby: jdu hají..jsem znaven :pensive: tak zítra :wink:
6. sep 2007 o 19:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ju ved aj tak sme tu asi len my dve papa a dobre sa vyhajaj :sweat_smile: :wink:
6. sep 2007 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ich bin here :grinning:
6. sep 2007 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pojdeme mi chutnuckz gregor, och jooooj, ako som sa tesila ze uz presili tie dva mesiace a ja zas mozem ochkat :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2007 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak neska sa poochkam asi sama :sweat_smile:

co ste de ste vsetky? :grinning:
6. sep 2007 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak teraz si tu kecam sama.... :grinning:
6. sep 2007 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
karkuuuuuuuuuuuuuuul :grinning: teba som tu uz dlho nestretla... co mas nove? :wink:
6. sep 2007 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj tinuska :grinning:
nic, vsjo po starom, a tyyy?? ako vam ide natacanie??
6. sep 2007 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
natacanie slo v pohode, teraz cez vikend robime casting a o tyzden dalsie natacanie-takze si vobec neoddychnem :grinning:
prave skoncil gregoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2007 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok