• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ahoj mimus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zlato ale neboooj vydrzis v pracicke a si zober,ze aku mas super pracu ked mozes byt cely den na nete,co maju povedat chudata zeny co su cely den za pasom a lietaju ako fretky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ..rovno povedz že si tu lešovala kto tu je :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaa????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: nie :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,volala som domkov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam vo zvyku tu cumakovat a nezapojit sa do debaty,to nie je moj styl ja mam vzdy ku vsetkemu co povedat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím :grinning: :grinning: :grinning:
aj u nás sa zaťahuje tak dúfam, že zase budem chcieť zalomiť..
a koľko že je to čo idete dom?
22. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, to hej, to je dobré :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to sme si všimli, že ty nám hnet povieš svoj názor, a je to dobre :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta čo?? zase telefoooniruje? :sweat_smile:
22. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie tu soooooooooooom,len mi kamoska poposielala nejake fotky z bojnic tak cumakujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ja som az tak uprimnaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ak som niekoho urazila mojou uprimnostou tak sa ospravedlnujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale nezaregistrovala som nic take :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: .Asi tu ozaj prestanem az tak chodit,lebo budem za ukecanu :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, no je to možnééé, cipsi vždy ked volá domov, tak sa rozkecajúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimius a domov ideme za 13 dniiii,budete mat odo mna pokoj :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ty chrumka netrep :angry:
22. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vy keby ste boli 2500 km od rodiny by ste radi volali domoov :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hej? takže na net sa ani nedostaneeeš?
Poculi ste o tom,ze v BOjniciach je mala tava??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Chceli by sme ist do Bojnic aj s nasimi dufam,ze ich prehovorime,to ked som este byvala u nasich bola taka tradicia,ze sme chodili kazdy rok v ten isty mesiac a teraz ako som zacala chodit s Matom sme boli len raz aj to sme boli este mladi a ani fotak sme nemali :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,tak teraz by sme to tam chceli ist okuknut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a však my sa nehneváme :slight_smile:
22. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus nie nedostanem a ani sa nebudem on trhat som rada,ze sa od neho vyslobodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nám tu bude mesiac smutno :confounded:
22. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus budeme doma len 17 dni a potom zas zavislacit budem,dufam,ze si najdem hned robotu lebo ma porazi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj mimus kde si bola vcera ked si ani nenakuk :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
22. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nájdeš neboj, však si spomínala že aj by niečo malo byť
22. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to len dufam,ze ma vezmu spat na letisku ale to je len taky moj dohat,cize tazko povedat :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
22. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera? hmmm..moment..eeee..eeee..myslím že som pozrela na koňa ale som si aj pospala, potom varila, šla na poštu a hej ešte bola u mňa kámoška, odišla a došiel môj domov..ta asi tak
22. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nepýtala si sa?
22. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zas ma boli brucho :rolling_eyes: :rolling_eyes: a :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a kramy nikde :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: potom este dva dni pocas kramov trpnut v bolestiach neznasam to :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahy len tak nadhodil v praci,ale nevedeli,ze kolko bude prace na leto,cize ani oni nevedia :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ,necham sa prekvapit,ale bola by som rada keby ma tam vzali,ako narobila som sa ako taka pi.a,tazke veci som musela sama nosit,plne krabice a taaaaaaak,ale aspon robota bola :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaaaaaaaaa...dosla mi marodka :dizzy_face:
22. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: tak držím palce..idem si cipsi ľahnúť, neviem či na mňa niečo lezie abo čo, soplím a horia mi uši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ked mali manazeri dobru naladu a nieco ostalo nazvys nam dali,ci uz nejku mnamku,ale pitie a taaaaaak.Minule mi drahy doniesol parfem Sarah Jessica Parker LOVELY a sebe Lacoste,lebo uz to prestali pouzivat tak mu manazerka dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nie len jemu ale vsetkym :wink: :wink: :wink: :wink:
22. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod si lazkat aby si neochorela :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ja idem dokukat tie fotky pa :dizzy_face:
22. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak pekneeeee..aspoň že tak
22. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok