• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ahojte ... obcas vas citam, ale toto je fakt choreeeee :confounded: ... ked sa jedneho dna kojzarik dramaticky rozluci a o den neskor sa prihlasi znova ako niekto iny ... ach jaj :rolling_eyes:
15. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, ale nedalo mi nezareagovat
ahojte kocky... ja mam zajtra skusku z genetiky,.... uz som z toho na nervy mam pocit ze vobec nic neviem ...idem sa este ucit..uz som z toho nervozna a odnasa si to brat chudak... :sweat_smile:

berni klud ked chce nech si urobi aj 4 nicky... nerozculuj sa nad somarinami :wink:
zuzanockamt no tak to je, akoze ja nechapem preco, aky to ma vyznam....

ja som z toho paff :confused:
15. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi,to si len ty myslis,ze nic nevies,neboj na skuske Ta vsetko napadne :wink: :wink: :wink: :wink: Inak cauky :dizzy_face:
15. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni ... neries :wink: ... inak sa mi pacilo ako cipsinka na to reagovala :grinning:
15. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishiacik cau! aj ja mam zajtra skusku do frasa a nic neviem a nad tym by som sa uz mala rozculovat no nie? :grinning:
cipsus to aj mna napadne?sotva :angry:
15. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre holky nebudem to riesit, len to nechapem :sweat_smile:
ale to nic ja vela veci nechapem napr. teraz tu soc. pracu :sweat_smile:
15. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,diki :wink: :wink: :wink: :wink:
15. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi dufam ze si potiahnem co viem...chcela by som sa ist este daco poucit ale uz mi nic nejde do hlavy...

berni....ja sa ucim uz jak pako 4 dni v kuse som sa chcela viac ale som bola chora tak sa nedalo...neviem vsetko tak dufam ze potiahnem to co viem... :frowning2:
15. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,nepanikarte aj tak zajtra budu acka,vy ste sikulky :wink: :wink: :wink: :wink:
no nic idem sa este po(m)ucit....tak papa
baby s aky I/Y sa pise byiflos??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus asi nie, mne staci aj Dcko... :grinning: len nech prejdem

mish no ja sa tiez ucim ale este by som sa chcela teraz len dajak sa na to necitim, nechce sa mi a uz zajtra skuska :sweat_smile:
15. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsinka ... s i ... biflos ... ja som byvala ucka,tak viem ... aspon si myslim, ze viem ... ako väcsina ucitelov :grinning:
15. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,len pekne berni bud tu :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
biflit sa :wink:
mojko nie nie musim ist, ale zajtra som tu ako na koni... :wink:
15. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej zuzi si pokladik,nerada pisem s chybami,tak sa radsej opytam a zaroven aj naucim dik :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Misi,Berni vy biflosky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
cipsus dostanes :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak sa chod mucit a zajtra uz budes vediet vysledky?? :slight_smile:
15. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam aj hej... a ked neurobim pojdem na druhy, treti, a na dekansky a hhadam to urobim :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem ake ,,icko,, tam ide,tak preco to nevyuzit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer vam a dobru nocku :wink:

kojzarik aspon si to tu ozivila....
15. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Inak baby,uz rok mam ekzem na ruke a dost velky(na prsteniky) a citala som,ze velmi dobry je sudokrem,ze je to dobre na zapareninky,atd.a ja som si to dnes dala na ruku az ho nemam :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
15. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat,ze uz ho nemam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ten ekzem ... ci prst? :grinning: ... ale nie len srandujem ... sudokrem je dobry,aj moja svgrina ho davala malemu ... ale je dost drahy ... u nas ... v UK som ho videla lacnejsi ... mala som si kupit ... ja truba,co uz teraz
15. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nazdaaaaaarek holky moja nanzelka tu nahodou nie je??

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to som este nevidel

a sesternica pisala presne o3 minuty neskor... a este aj chyby maju rovnake :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau manzelka je tu :slight_smile: .

ja len chcem to vysvetlit ze kojzarik chcela prestat chodit na forum kvoli mne lebo ma nieco nahnevalo co urobila..ale predsa kvoli tomu nemusela sem pisat ze sem uz nebude chodit...a toto kojzarik ak si to ty fakt takto urobila ze si sa sem nanickovala v mene niekoho ineho.tak to je trosku trapne...ved nikto ta nevyhanal ani ja ani nikto..sama si pisala ze prestanes chodit a to neznamena ze ked sa nieco nepacilo mne co si robila ze tu musis skoncit..ale toto???.vymyslat si ze si niekto iny?...ja neviem... Ale baby mozno jej krivdime a mozno je to ozaj jej sesternica nie? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale asi nie...
15. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......som sa zasmiala,no hned som sa pozrela na prst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok